icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
dada87
6. apr 2014

@tinus999 ahoj a naco ten ovu?

avatar
dolce_principessa
6. apr 2014

@lea912 ja mam podobnu ciarku na mamateste ako ty ..ale nejak neverim ze je to tehu.......ms mam dostat 6-9.4...ty kedy ?

avatar
lea912
7. apr 2014

@dolce_principessa mala by som dostať 9.4. v stredu... ja tiež tomu veľmi neverím, tá čiarka je veľmi slabá. Dnes som ale netestovala, uvidím, možno zajtra... Ale mám strach, že tam nič nebude... ☹

avatar
1valeria1
7. apr 2014

@lea912 ja ju vidim aj bez upravenia 😉 ak bude teda zajtra tmavsia alebo mozno uz vecer.... je to jasnee 🙂 🙂 drzim palcee🙂

avatar
dolce_principessa
7. apr 2014

@lea912 ale neboj ved ak by to aj nevyslo teraz vyjde buduci mesiac 😉 ..ale ciarky mame strasne podobne..Mas aj nejake priznaky ?

avatar
t1nulka
7. apr 2014

Kočky, takže čo myslíte? Podľa mňa nič nebude, keďže sviňucha vôbec netmavne ☹ fotky nie sú upravené...

avatar
lea912
7. apr 2014

@1valeria1
@dolce_principessa Bože dúfam, že to vyjde baby. Dnes som netestovala, bála som sa. Snažíme sa už rok a pol....... ☹ Čo sa týka príznakov, tak ako pred mrchou - bolí brucho a bradavky.

avatar
lea912
7. apr 2014

@dolce_principessa ako ty? testovala si dnes?

avatar
karmela
7. apr 2014

@t1nulka skús testik inej značky ale podla testov si tehu 🙂

avatar
dolce_principessa
7. apr 2014

@lea912 ja mam take iste priznaky ako pred ms 😀 pichanie vo vajecnikoch,tlaky v podbrusku...zacalo to uz po ovulacii a mam to s prestavkami doteraz 😀 .........potom mam sem tam zapchu,precitlivelost a strasne som hladna....ale nenamyslam si ze nieco z toho bude..bola by to velka nahoda...my sme nezacali este so snazenim ani poriadne 😀 az teraz chceme od aprila,maja..ale tebe drzim paleec nech to bude tehu 😉

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@karmela no rozdiel medzi nimi je dva dni... Tak by mohla ciarka stmavnut, ale dakujem, skusim inu znacku 🙂 aku odporucas?

avatar
lea912
7. apr 2014

@dolce_principessa Ďakujem, aj ja tebe držím veľmi palce nech to vyjde. Testovala si dnes?

avatar
dolce_principessa
7. apr 2014

t1nulka urcite si tehotna 🙂

avatar
snazilka1983
7. apr 2014

@t1nulka podla mna tmavne

avatar
dolce_principessa
7. apr 2014

@lea912 netestovala nemam uz ani testy 😀 naposledy som si robila v nedelu rano a ciarocka bola priblizne rovnaka ako zo soboty rana...objednala som si z netu 2 mamatesty a clearblue digital ..pridu mi tak koncom tyzdna..tak ak by ms neprisla testnem este...ak hej ostanu mi na nabuduce 😀

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@dolce_principessa
@snazilka1983 baby fakt? Bola by som stastna ako blcha, ale stale som opatrna... Dakujem vam za nazory 🙂

avatar
karmela
7. apr 2014

@t1nulka Napr.dr max lekáreň lady max test alebo hocijaký iný co máš dve v krabicke len aby bol 10 nie 25 a inac fakt ten druhý testik je trosku výraznejší 😉

avatar
snazilka1983
7. apr 2014

@t1nulka si vezmi ze toto je 25 tkovy testik co pouzivas. cize tmavne aj pomalsie a navyse uz ked si vsimnes tie dva testy v kope tak na spodnom je ciarka uz vyfarbena cela a na vrchnom viac po okrajoch. 😉 drzim palce

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@karmela joooj, no dobre teda, skusim 😉 asi lepsie v stredu, vsak? Alebo aj zajtra, aj v stredu 😀

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@snazilka1983 Zlatko, nie je 25kovy, je 10kovy... ☹

avatar
karmela
7. apr 2014

@t1nulka kludne skús aj dnes aj cez den sa da robit test hlavne nech je 10 😉 držím palceky a verim ze sa budes tešiť a užívať tehu brusko 🙂

avatar
snazilka1983
7. apr 2014

@t1nulka fakt? ja tieto poznam len ako 25-tkove. hm. skus iny testik inej znacky. mne sa veelmi osvedcili citlivostou Gravitest 10.

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@snazilka1983 No fakt, ale skusim iny teda, strasne chceeeeem to druhe bejbi, ale bojim sa sklamania ☹

avatar
karmela
7. apr 2014

@t1nulka neboj sa nic podla mna budu na všetkých uz // 🙂 daj potom vediet

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@karmela urcite dam 🙂 ste tu same mile baby 🙂

avatar
snazilka1983
7. apr 2014

@t1nulka to verim ze velmi chces. si vezmi napriklad mna mi sme sa snazili 5 rokov a nedarilo sa ani s doktormi ani samym proste total otras. a ked sa pdaorilo tak som mala missed abort a skoncilo to a teraz zas a same obavy ale verim ze uz to bude ok. a ked uz mas jedno babetko tak urcite sa teraz zadarilo a nebude to len falosny duch 😉

avatar
1valeria1
7. apr 2014

@t1nulka Aj podla mna je tmavsia 😉 🙂 a je to tehu 🙂

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@snazilka1983 tak ani prichod Petka nebol bezproblemovy, je pravda ze sa podaril priridzene, ale pred nim mikropotrat, otrasne nepravidelny cyklus... Co mam doteraz... Preto vlastne neviem, kedy presne mam dostat a testujem v podstate naslepo :-/

avatar
snazilka1983
7. apr 2014

@t1nulka no to hej. no podla mna to tehu bude. uvidis. 🙂

avatar
t1nulka
7. apr 2014

@snazilka1983 dnes kupujem nove testy 😀