icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
dolce_principessa
11. apr 2014

@dada87 hej hej uz verim 😀 a dakujem

avatar
karmela
11. apr 2014

@dolce_principessa gratulujem vsetko dobre 🙂

avatar
asimama
12. apr 2014

zdravim lovkyne duchov.. 🙂 pridavam svoj dnesny..co nato vravite? 2 dni pred MS..woman secret..ale tomu neverim..sklamal ma uz 😒

avatar
karmela
12. apr 2014

@asimama ahoj vidiet tam slabinku čiarku tak silno držím palce aby silnela 😉 🙂

avatar
asimama
12. apr 2014

@karmela 😵 juj teraz je ju este lepsie vidiet..uz som bola asi 50 krat pozriet do sekretara,ci sa mi to nesniva... 😀 😀 😀 ale ona je tam..volnym okom krasne viditelna 🙂

avatar
karmela
12. apr 2014

@asimama urob este jednu foto zaschnuteho držím ti palceky aby bola zodna na den silnejšia aby ste si užívali s mm zdravé rastúce brusko 😵

avatar
mirkovci
12. apr 2014

je to skoro si robiť test 8dpo?

avatar
majka_3
12. apr 2014

@asimama daj foto sucheho 😉

avatar
majka_3
12. apr 2014

@mirkovci nie..mne uz ukazal ducha 😉

avatar
asimama
12. apr 2014
avatar
karmela
12. apr 2014

@asimama vidím ju tak nech silnie moja nech si šťastná tehulka 🙂 ozvy sa ked budes robit dalsie testiky 🙂 držím palce

avatar
asimama
12. apr 2014

dakujem :*
@karmela

avatar
mirkovci
12. apr 2014

@majka_3 OK tak skúsim, ďakujem

avatar
tinus999
12. apr 2014

@renkaniki dnešný spodnú, vrchný zo vcera

avatar
loginout
12. apr 2014

@mirkovci budeš testovať? Sledujem že sme približne narovnako s dňami 🙂

avatar
renkaniki
12. apr 2014

@tinus999 Peknyyy..paci sa mi.Aj ja chceeeem 😵

avatar
tinus999
12. apr 2014

@renkaniki čoskoro, už len pár dní vydrž a bude... 😀

avatar
renkaniki
12. apr 2014

@tinus999 Tak beriem Ta za slovo 😉 .Dufam,ze bude 😵

avatar
tinus999
12. apr 2014

@renkaniki ja to beriem u teba ako jasnú vec...už len potvrdiť to testikom... 😀

avatar
mirkovci
13. apr 2014

@loginout , včera som testovala ale nič, tak neviem, ešte tomu dám pár dní

avatar
renkaniki
13. apr 2014

@tinus999 Juuuj,keby si mala pravdu 😵 😵 .Dakujem Tinus 😲
@mirkovci Ahoj..Ty si dnes 9DPO???Drzim palce

avatar
loginout
13. apr 2014

@mirkovci no ja som dnes ráno a nič. Povedala som si ze počkám do veľkej noci :/ dúfam ze to vyjde a držím palce aj tebe 🙂

avatar
dada87
13. apr 2014

tak kocky co nato?

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@dada87 co mi na to???ze super si tehotna-......

avatar
dada87
13. apr 2014

@lubka1983 tak asi ano juj to su pocity zmiesane sice druhe ale bojim sa ja som taka citlivka ☹ ☹ ☹ 😉 😉

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@dada87 neboj...... 🙂 je to super...

avatar
loginout
13. apr 2014

@dada87 gratulujem, pošli aj ostatným babam ;)

avatar
mirkovci
13. apr 2014

@loginout podoben, ja tu držím všetkým babenkám ktoré chcú to malé stvorenie 🙂 tak raz sa to podariť musí 🙂

avatar
karmela
13. apr 2014

@dada87 gratulujem pekne tehulkovanie 🙂
@lubka1983 ahoj ako sa máš? Uz sa snažíte? Držím palce

avatar
lubka1983
13. apr 2014

@karmela ahoj-ano uz ma presiel hnev 🙂 skusili sme uz a zatial nic ms dorazila ale uz teraz som 1O dc a test nic ovu.......a ty ako?