icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka tak to teda bude ina sranda 🙂 gratulujem 🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka moc dakujem 🙂

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka a aky mas test? ja mam woman secret vraj nieje velmi dobry....co ja viem podla mna ked je zena tehotna tak jej to kazdy test skor ci neskor ukaze.....nasla som doma ja taky co mu skocila zaruka v roku 2006 :D este ked som mala okolo 18 som si kupila leboo mi dlho meskalo ale neurobila som si lebo dosla....myslis ze by este fungoval ?:DDD vraj vysoko citlivy :D 25ka :D

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka prve dva boli rapi clear citlivost 10, potom Pepino kazetovy citlivost tiez 10 a potom intimed - z drogerie dm s citlivostou 25 😉

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka si tomu neverila? :D ze si mala tolko testov?:D

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka no tak nejak 😀 istota je gulomet 😀

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@t1nulka citam ze si u dokiho etse nebola...aj ja si ymsloim ze mas cas po velkej noci...aj tak keby este nebolo vidno cinnsot srdiecka bi ti kazal prist o tyzden....🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@1234lubka no vsak toto... Zbytocne by som sa prehanala 😀

avatar
majka_3
14. apr 2014

@alexandra1104 to je zly test..treba opakovat test...

avatar
amonda
14. apr 2014

Prvy den meskajucej mrchy. Dufam, ze to nie je nejaky ftip 🙂 a fakt nedorazi.

avatar
1234lubka
14. apr 2014

@amonda vyzera to perfektne 🙂

avatar
amonda
14. apr 2014

@alexandra1104 ja som tiez pred chvilkou pridavala ducha na mamateste, skus ho nechat vyschnut, co to ukaze

avatar
dada87
14. apr 2014

@amonda je to tam 😉

avatar
amonda
14. apr 2014

@dada87 po 5 rokoch snazenia, 2xivf by to bolo prve prirodzene otehotnenie 🙂 tak nech sa to nezakrikne 😒

avatar
asimama
14. apr 2014

@amonda momentalne som natom rovnako 😀 😀 😀 ze to nieje len vtip 😀

avatar
amonda
14. apr 2014

@asimama drzim palce, sledovala som foto 🙂

avatar
asimama
14. apr 2014

napodobne 🙂 daj vediet 😉

avatar
dada87
14. apr 2014

@amonda supeeeeeeeeeeer drzim palce 😉

avatar
linda81
14. apr 2014

@amonda u nas tak isto...2 IVF a 1 KET a nakoniec prirodzene 🙂

avatar
amonda
14. apr 2014

@linda81 este sa nechcem tesit predcasne, ale tak aspon male krocky vpred potesia. Som ale rada, ze su aj take, ktorym sa stal zazrak 🙂 tak ako tebe.

avatar
linda81
14. apr 2014

@amonda 🙂 neboj vsetko bude oK, keby o tak nemalo byt, tak sa to nestane 🙂...ako mm vtedy povedal...🙂.....ja sa bojim este aj teraz a to mame 14 mesiacov uz 🙂

avatar
amonda
14. apr 2014

@linda81 mudry manzel. 😉

avatar
dudenka
14. apr 2014

Taktiez sa potrebujem poradit ohladne mojho testu, co poviete?

avatar
pitufinka
14. apr 2014

@dudenka ja tam nieco vidim 🙂

avatar
t1nulka
14. apr 2014

@dudenka tiež vidím 🙂 😵

avatar
t1nulka
14. apr 2014

Kočky, ja už som sa do toho tehu tak vžila, že normálne som si pozerala aj podľa toho čínskeho kalendára, že nám vychádza BABA 🙂 akože samozrejme som aj za guľky, ale to už poznáááám 😀

myslím, že dnes sa prihlásila moja stará "kámoška" večerná nevoľnosť... ráno a cez deň pohoda, a podvečer už odpadávam pomaly... hlava sa mi točí a furt by som pila ale len nebublinkové a prííííšerne sladkééé 😅 😀 a samozrejme ľadovo vychladené 😅 takže myslím, že tehu je teda isté... už "len" tú dr. vybaviť, ale ordinuje už až po veľkej noci, takže bližšie info až vtedy 😵

avatar
dada87
15. apr 2014

@t1nulka aho ja tiez len pije cista soda mi chuti potom len vstavam na wc uz o pol 9 lomim do postele.A to je aky ten cinsky kalendar kde to najdem..mozno ze budu aj gulkyy 🙂 🙂 🙂 🙂

avatar
t1nulka
15. apr 2014

@dada87 zadaj si do google cinsky kalendar pohlavie dietata a vyhodi ti to. Ja som si to pozerala na najmama.sk, lebo tam je aj vysvetlenie, ako to treba pocitat 😉

avatar
dada87
15. apr 2014

@t1nulka a veris tomu? 😀 😀

avatar
t1nulka
15. apr 2014

@dada87 pri Petkovi nam to vyslo 😀 strasne dufam, ze aj teraz to tak bude 🙂 neviem, mozno sa mylim, ale nejak prirodzene citim, ze to bude baba, kdezto pri Petkovi som hned na zaciatku povedala, ze to bude chalan urcite 😀