icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@dada87 krize ma ani neboleli 🙂 Ale prsia ma boleli otrasne a teraz tak pomenej. Aj mi bolo zle od zaludka, dnes sa mi skor toci hlava... Tolko zmien, boze :-/ ale stale verim, ze he to OK 🙂

avatar
ivet55
16. apr 2014

@dada87
@denuss ja som robila teraz dr.max, tak skúsim kúpiť dnes ešte iný a uvidíme čo ukáže zajtra, ked tam bude tiež čiarka, ja pôjdem aj zajtra hned k doktorovi

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@ivet55 ja som si robila Pepino aj intimed z dm 🙂 Ale pozor, ten intimed bola 25ka 🙂

avatar
ivet55
16. apr 2014

@t1nulka budem musieť kúpiť 10ku preistotu a zajtra idem k dr

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@ivet55 tak tak, radsej 10ku 😉

avatar
dada87
16. apr 2014

@t1nulka mna prsia nie moc ale citim ked zatlacim.mne od zaludka vobec ,hlava ma prve dva dni teraz vobec.Neznamena to zle neboj mozno sa to este len dostavi .to su nervi ked sme neboli este na sono coo???

avatar
ivet55
16. apr 2014

@t1nulka a ty si kolko tehu?

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@dada87 no presne, to su strasneee nervy 😀 a v noci som skrz tie prsia umierala, jak som sa postavila k malemu, no konec... Uvidime ako dnes 🙂
@ivet55 moja tak tipujem 6 tt mozno 7, buduci tyzden skocim dr

avatar
ivet55
16. apr 2014

@t1nulka tak ja pôjdem už radšej zajtra, vychádza mi to na 6tt, radšej pôjdem hned po minulom tehotenstvo som už obozretnejšia. A ďakujem :D

avatar
dada87
16. apr 2014

@t1nulka a v ktorom tt vystavuju knizku lebo mne zistili v 13 tt tak mi ju hned dala.

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@dada87 myslim, ze v desiatom 🙂
@ivet55 no mudro robis 🙂 tiez by som isla, keby nemala uz dovolenku

avatar
ivet55
16. apr 2014

@t1nulka ja ráno zavolám, dúfam že bude robiť nech nemusím stresovať, a musím pichať fraxiparine ak som tehotná, tak ma to dosť súri. Sranda, aké nečakané tehotenstvo :D

avatar
dolce_principessa
16. apr 2014

@t1nulka Ja mam priznaky asi taketo 😀 Sem tam citim podbrusko,krize,mam naliate prsia, asi tri dni po sebe mi behom dna prislo tak cudno..ale nie na vracanie 😀... a som strasne unavena...vecer chodim spat so sliepkami..a aj teraz si idem lahnut 😝

avatar
t1nulka
16. apr 2014

@dolce_principessa pekne priznaky 😀 nech ti len pekne pretrvavaju, ale moc netrapia 😉 Ja verim, ze sme v poriadku a Vianoce oslavime vsetci pekne spolu 😵

avatar
ivet55
17. apr 2014

@t1nulka
@dada87 Baby dnes ráno takto, ja neviem, mne sa to nejako nepáči... a dr. má už dovolenku...

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@ivet55 preco sa ti to nepaci? Ved ta ciarka je tmavsia ako vcera 🙂

avatar
dobi382
17. apr 2014

baby chcem sa spítat,sestrenka si robila test secret woman paličkoví a višiel duch,ake su tieto testy.Lebo ja som si robila mama test a vyšiel pozitívni ale stímto nemám skusenost.Dakujem

avatar
snazilka1983
17. apr 2014

@dobi382 myslis ten typ co je teraz nad tebou kusok vyfoteny?. ak myslis ten tak tie su vraj dobre.

avatar
ivet55
17. apr 2014

@t1nulka mám zvláštny pocit, škoda toho doktora, by som už vedela na čo som, takto musím vydržať ešte pár dní. Je silnejšia, tak hádam bude všetko ok. Pri prvom o takomto čase už boli kolajnice riadne, takmer rovnaké obidve čiarky. A podla Ms by som mala byť už 5+4

avatar
dobi382
17. apr 2014

@snazilka1983 On vyzera ako mama test,škoda mam ho v mobile ak by sa dalo len nemam usb

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@ivet55 ach jaj, vsetky sme v strese kym si nie sme na istom, teda kym doki nepotvrdi, ze je vsetko ako ma byt, ale musime sa snazit byt v pohode 🙂 vsetko bude fajn 😉

avatar
snazilka1983
17. apr 2014

@dobi382 jaj tak to neviem ja som len o tomto pocula ze je dobry a citlivy.

avatar
dobi382
17. apr 2014

@snazilka1983 No tak sa može asi tešit 🙂my sme mali tiež duškov ale moj najvernejší bol mamatest 🙂dakujem

avatar
snazilka1983
17. apr 2014

@dobi382 aj pre mna bol naj mamatest 10 lenze ten este povodny nie tento novy. tento je na total ho*no. sa rozmaca a nieje taky citlivy ako bol ten povodny.

avatar
dobi382
17. apr 2014

@snazilka1983 Ved to ale aj Lauritka ma super testy vobec neduchovali

avatar
melanka13
17. apr 2014

Ahojte dufam ze mate skusenost lebo uz neviem co si mysliet.Robila som si tri testy mamates.Ked som ho namocila vysla jedna ciarka a potom kontrolna cize dve a bolo to vidno aj cez to ruzove mokre..No ako vyschol nic moc.Co to znamena? Stretla sa z vas niektora s tym.Dakujem.Vsetky tak isto toyo sa mi este nestalo.dakujem

avatar
snazilka1983
17. apr 2014

@dobi382 jj ma ale mne napr duchovali kazdy mesiac. 😀 ale potom uz nie.

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 skus dat foto 🙂

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka je to suche to asi neodfotim no skusim..moment 🙂

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 odfotiiis 😉 no ukaz 🙂