icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
dolce_principessa
23. apr 2014

@zvolsiinylogin tak tu to mas trosku stmavene a v negative..na tom prvom nevidim nic ale na tom druhom sa mi nieco mari 😀

avatar
zvolsiinylogin
23. apr 2014

@dolce_principessa dik, inac aj mne na tom kazetovom nieco pripada, ze trochu tmave, ale uvidim, az po najuplnejsom vyschnuti.....mozno len ohraniceny kanalik...ved uvidim.... 😀

avatar
dolce_principessa
23. apr 2014

@zvolsiinylogin skus ten kazetovy test rozobrat mozno bude lepsie vidiet ciarku 😀

avatar
dada87
23. apr 2014

@t1nulka to je ako naschval ,verim ti.Tak zas a zas cakat zeeeee? 😠 😠 😠

avatar
t1nulka
23. apr 2014

@dada87 no ani nevrav, strasne som nastvana... Ale zas, aspon bude uz dobre vidno babo na utz 😵

avatar
dada87
23. apr 2014

@t1nulka
@t1nulka ja som dnes bola ale neviem sa dockat ked pojdem o 2 t. To by uz malo byt srdiecko.

avatar
t1nulka
23. apr 2014

@dada87 no dufam, ze aj u nas bude vse ok 🙂

avatar
zvolsiinylogin
23. apr 2014

@dolce_principessa rozobrala som a vypada ako ta, co dala ebi52.....je tam, do fialova...hm.... 🙂

avatar
dolce_principessa
23. apr 2014

@zvolsiinylogin taaak to vypada nadejne 😝

avatar
satanka1
23. apr 2014

@zvolsiinylogin asi veru chybný test

avatar
amonda
23. apr 2014

@zvolsiinylogin tak sup foto 🙂

avatar
zvolsiinylogin
23. apr 2014

@amonda co je za znacku ten fialovy tehu test?

avatar
zvolsiinylogin
23. apr 2014

@amonda som to vyhodila...ta mocka co z nich isla, sa mi dviha zaludok....vcerajsi kazetovy rapi po vyschnuti bola len zlto - nahnedla mocka, dnesny bol ako - taka ciarka...a tie pruzkove boli asi chybne....aj tak bola dost slaba, nejdem sa vzrusovat, este vzdy moze dorazit mrcha..

avatar
amonda
23. apr 2014

@zvolsiinylogin tie fialove su mamatesty, osvedcene 🙂 drzim palec teda, nech nedorazi...

avatar
dada87
23. apr 2014

@t1nulka neboj bude treba verit. 😉

avatar
bebe87
23. apr 2014

@ebi52 aj ja mam take na tom ruovom kazetovom,,, 🙂

avatar
ivet55
23. apr 2014

@t1nulka to je ako naschvál a 5.5. je teda riadne ďaleko... mohla ti aspoň krv zobrať sestrička. Ja som si robila teraz večer test už mám riadne kolajnice, čiarky celkom rovnaké
@dada87

avatar
ivet55
23. apr 2014

@zvolsiinylogin ja som nemala nikdy len ryhu, vždy dam bolo trošku takej ružovkastej farby, skús iný test spraviť

avatar
zuzanka2211
23. apr 2014

@dolce_principessa
@zvolsiinylogin
@satanka1 Inak baby, aj vas tak sem-tam boli brucho podobne akoby mala dorazit mrcha, alebo picha v boku, pripadne akoby vo vajecniku?

avatar
asimama
23. apr 2014

@t1nulka jaaaaj zenina 😒 to ta nechali tak dlho natahovat?? 😒

avatar
dolce_principessa
23. apr 2014

@zuzanka2211 ano aj mna bolelo brucho ako na ms+ pichanie vo vajecnikoch a bolest krizov ......potom cca po tyzdni to preslo..teraz som 44dc a brucho necitim skoro vobec ale zato prsia ufff 😀 😀

avatar
satanka1
23. apr 2014

@zuzanka2211 mňa tak pobolieva už skoro týždeň

avatar
ebi52
23. apr 2014

@bebe87 tak nam drzim prsty 🙂

avatar
ebi52
24. apr 2014

@dolce_principessa @bebe87 @zvolsiinylogin dievcata prikladam fotku z dnesneho rana 🙂

avatar
dolce_principessa
24. apr 2014

@ebi52 taaak to uz je pekna ciarocka 😉

avatar
ebi52
24. apr 2014

@dolce_principessa snad bude dalej tmavnut 🙂

avatar
dolce_principessa
24. apr 2014

@ebi52 urcite hej..uvidis o tyzden aka bude silna 😀

avatar
zuzanka2211
24. apr 2014

Ahojte, tak teda pridavam dnesnu fotku mamatestu 10.. Nazivo tam vidiet nieco ale uplne slabe, takze asi nic z toho ☹ 😢 ☹

avatar
amonda
24. apr 2014

@zuzanka2211 skoda veru, nic tam nie je vidiet :(

avatar
amonda
24. apr 2014

@kristinka28 Ahoj, tak ako dnes? Nieco nove?