icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
kristinka28
24. apr 2014

@amonda ahoj tak a mrcha je tu a velmi bolestiva ☹ ,tak uz nerozumiem,,

avatar
amonda
24. apr 2014

@kristinka28 jojoj :(

avatar
kristinka28
24. apr 2014

@amonda ☹ no nic skusame dalej ale to som nikdy nemala meskanie mrchy,,, co uz taka je priroda 🙂

avatar
dolce_principessa
24. apr 2014

@kristinka28 mozno si aj tehu bola len sa to neudrzalo a odislo s ms...aj to sa stava dost casto......

avatar
kristinka28
24. apr 2014

@dolce_principessa viem ,ale vies ako je to tazke ak bolo tam nieco a islo,,nic zivot ide dalej,,, 😉

avatar
dolce_principessa
24. apr 2014

@kristinka28 tak sa podari dalsi mesiac 😉

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 moju by som dnes hladala mikroskopom,,, 😒 ale je tam, teda bocne steny... a zle mi je ako pri malom v 4mesiaci,,,vyzvracala som sa s podoby a este to neskoncilo... v sobotu by mala dojst mrcha, nuz uvidime...

avatar
ebi52
24. apr 2014

@bebe87 uff chudatko, drzim palce, mne mala dojst dnes, ale okrem melonov namiesto tradicnych pomarancov na hrudi a chuti na jablka nemam ziadny priznak 🙂 objednala som prave digitalny test, vecer ho maju, tak skusim rano ten
🙂

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 ja mam melony i bez toho :D a chuti mi maso, ehm ze vegetarianka som bola... tesim sa na ten digi,,, :D

avatar
ebi52
24. apr 2014

@bebe87 🙂 myslis ze ho mam urobit vecer, ci radsej rano
?

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 radsej rano..

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 alebo teraz?

avatar
ebi52
24. apr 2014

@bebe87 citas mi myslienky, o piatej mam ist prenho, teda pre nich :D vezmem dva pre istotu... dam vediet dobre? tak o hodinku 🙂

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 uz sa tesim

avatar
zuzi241
24. apr 2014

@zuzanka2211 na mamatest by som sa nespoliehala...aj mne na nom cosi bolo vidiet,no bolo to uplne slabe...a iny test mi ukazal peknu ciarku...

avatar
ebi52
24. apr 2014
avatar
dolce_principessa
24. apr 2014

@ebi52 jeej gratulujem 😀 😉

avatar
bebe87
24. apr 2014

juchuchuuu
@ebi52 Gratulujem :D je to taam... kedy si mala poslednu svinuchu?

avatar
ebi52
24. apr 2014

@bebe87 24.3.2014, dnes mala prist 🙂 a neprisla ...

avatar
bebe87
24. apr 2014

@ebi52 ejha... a uz ani nepride :D

avatar
t1nulka
24. apr 2014

@ebi52 gratulujem 🙂

avatar
ebi52
24. apr 2014

@t1nulka dakujem 🙂

avatar
dudenka
24. apr 2014

@kristinka28 ahoj, sme na tom rovnako, pred tyzdnom som mala na teste slabu druhu ciarku a dnes som dostala silnu menstruaciu, takze nic z toho, zial.....

avatar
dada87
24. apr 2014

@t1nulka ahoj moja kde je tema decembrovky prosim ta uz som tam bola a teraz ju neviem najst dikyyyy 🙂

avatar
zvolsiinylogin
24. apr 2014

@ebi52 uff, gratulujem....

avatar
zvolsiinylogin
24. apr 2014

@ebi52 ku ktoram patris? k januarovkam, alebo stihas decembrovky?

avatar
kristinka28
24. apr 2014

@dudenka to mi je luto ,,mrcha ti meskala

avatar
t1nulka
24. apr 2014

@dada87 ja som tam neni, ja píšem len do toho Termín pôrodu december 2014... tuto https://www.modrykonik.sk/forum/buduce-mamicky-s-rovnakym-terminom-porodu/termin-porodu-december-2014-2/

avatar
ebi52
25. apr 2014

@zvolsiinylogin
@t1nulka dakujem 🙂 a nad tymi skupinami som nerozmyslala 🙂 to az ked doktor potvrdi 🙂 ale termin na netovych kalkulackach je 1.1.2015

avatar
satanka1
25. apr 2014

@ebi52 ja mám taký istý termín podľa tehu kalkulačky 🙂 ale pozerám,že si mala poslednú mrchu 24.3. ..ja som mala 27.3....ty by si mala byť ešte decembrová..26-27.12.