icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 tak mne to tak vypocitalo asi podla dlzky cyklu 🙂, ale hlavne je mi to uplne jedno, nech sa narodeni stastne a je jedno ze kedy🙂

avatar
satanka1
25. apr 2014

@ebi52 aha ..ozaj to je pravda,že to berie do úvahy asi aj dlžku cyklu...a pravda..hlavne nech je všetko ok...ja som po MA a veľmi sa bojím,aby sa zase niečo nestalo...držím palce 😉

avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 drzim ti palce, ja som bola rano na krv tak na obed cakam vysledok 🙂

avatar
satanka1
25. apr 2014

@ebi52 ja idem v pondelok na gyndu

avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 ja som este vecer poslala sms doktorovi 🙂 nevydrzala by som do pondelka... tak rano mi sestricka vzala krv a teraz umieram zvedavostou 🙂 ale je to hrozny pocit cakania, miesaju sa mi emocie, tesim sa, bojim sa, je to tam , nie je to tam... fu

avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 tak akurat mi volala sestricka, ze mam nizsiu hladinu hcg 32, ale ze to je ok, kedze mi meska M len 1 den 🙂 a ze mi blahozela 🙂

avatar
satanka1
25. apr 2014

@ebi52 nerobila si si ten digi test? ten ti podľa hladiny hcg ukáže v ktorom si týždni..môžeš mať posunutú ovulku...ja som ho robila dnes a ukázal mi 3+..aj to tak vychádza..ovulka bola 7.4.
a nie každej rastie hcg rovnako rýchlo..ja som mala ducha na teste týždeň predtým ako mala byť mrcha

avatar
satanka1
25. apr 2014
avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 mne ukazal vcera 1-2 🙂

avatar
dada87
25. apr 2014

@t1nulka dakujem za info. 😉

avatar
satanka1
25. apr 2014

@ebi52 a aj to tak vychádza?

avatar
bebe87
25. apr 2014

tak hlasim stav, ze dusik odisiel,,, mrcha este neprisla... a tak som sa tesila...

avatar
ebi52
25. apr 2014

@satanka1 asi vychadza 🙂 uvidime o tyzden 🙂
@bebe87 to ma mrzi :(

avatar
satanka1
25. apr 2014

@bebe87 ešte nič nie je stratené

avatar
petra2226
25. apr 2014

baby vidite niečo?či sa to zda len mne 😅
4 dni meškajuca MS, ale nebol to ranny moč a citlivosť 25..

avatar
ivet55
25. apr 2014

@petra2226 ja ju tam vidím :D

avatar
ebi52
25. apr 2014

@petra2226 aj ja vidim 🙂 skus ob den 10-toky a budu vidiet vsetci 🙂

avatar
petra2226
25. apr 2014

no vyskušam cez vikend tu 10ku a uvidiiime .-)

avatar
zvolsiinylogin
25. apr 2014

@petra2226 rozober ho...uvidis lepsie 🙂

avatar
t1nulka
25. apr 2014

@petra2226 je tam, jasneeee 😉

avatar
petra2226
25. apr 2014

hihi, no pozeram tu fotku a testík stale dookola a chvilu sa mi zdá že tam vobec nič neni, potom že uplne jasna ružova čiaročka..jooj toto študovanie testov, to je aj naročne 🙂 len sa viac dopletem z toho 😀

avatar
maria1989
25. apr 2014

@ivet55 jasné ža áno

avatar
zuzik16
26. apr 2014

@petra2226 je to taaaam!!! gratulujem...

ja tiež čakam čo bude...vo štvrtok (30DC) som si robila poobede test ale tiež len 25-tku a je negativny...niečo tam sice vidim pod určitym uhlom, ale to je asi len kanalik. ☹

tak teraz čakam na zajtrajsie rano a skusim testnuť ešte raz...ale mam cca 32-34 dnovy cyklus....

avatar
petra2226
26. apr 2014

ahojte, stalo sa aj vám niektorej že potom zmizol aj ten duch?..ja som sa na test dnes znova pozrela a nebol už ten duch taky jasny ako včera..skoro vobec nebol viditelny, mohol zmiznuť? 😲

avatar
zuzanka2211
27. apr 2014

@zuzi241 Ahoj, mne tam stale ukazuje nejaku slabu ciarku, takeho slabeho ducha, aky test teda odporucas? Lebo RapiClear je na prd.. ☹

avatar
bebe87
27. apr 2014

@petra2226 mne zmizol.. a dnes som to aj dostala

avatar
zuzik16
27. apr 2014

@bebe87 presne to iste aj ja..duch zmizol a dnes 1DC ☹

avatar
t1nulka
27. apr 2014

@zuzanka2211 ja som mala rapi clear a ukazoval dobre, aj dalsie dva inej znacky po par dnoch ukazovali, a poriadne kolajnice...

avatar
bebe87
27. apr 2014

@zuzik16 toto sa mi nepaci :/ cim to je?

avatar
zuzanka2211
27. apr 2014

@t1nulka Skusim teda otestovat neskor a budem verit ze mi MS nepride 🙂 Ja som mala pred rokom potrat, ked som zistila ze som tehotna, tak som pouzila mamatest 10 a to uz po 2 tyzdnoch meskania a ukazal mi druhu ciarku, ale tiez nebola nejaka uplne silna.. Tak asi je to uplne indovidualne.. Drzte mi prsty baby, aj ja drzim vam 😉 nech to dopadne tak, ako si prajeme!