icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
t1nulka
27. apr 2014

@zuzanka2211 drziiim 😉

avatar
nike8
27. apr 2014

@petra2226 ja som mala ten isty testik a aj rovnaku ciarku ako ty,ale bohuzial mracha nakoniec prisla.

avatar
dolce_principessa
27. apr 2014

Tak baby zajtra idem k dr tak potom podam spravy...dufam ze dobreee 🙂

avatar
satanka1
27. apr 2014

@zuzanka2211 z dr.Max lekárne sú dobré testy

avatar
zuzanka2211
27. apr 2014

@satanka1 Dakujem vyskusam 😉

avatar
t1nulka
27. apr 2014

@dolce_principessa drzim palce a tesim sa na spravy 😵

avatar
zuzanka2211
27. apr 2014

@ebi52 Ahoj, prosim ta mas aj nejake priznaky, napriklad pichanie v podbrusku alebooooo take obcasne pobolievanie ako na MS?

avatar
satanka1
27. apr 2014

@zuzanka2211 aj mňa tak pobolievalo podbruško..ako keby mala mrcha prísť..skoro 2 týždne

avatar
zuzik16
27. apr 2014

@bebe87 ja neviem 😒 minuly mesiac som si už povedala že netestujem..ale ked to sa neda vydržať:D ta moja nedočkavosť...tak strasne by sme si želali dieťatko a stále nič...už skoro rok a pol sa snažime...a vy kolko?

avatar
bebe87
27. apr 2014

@zuzik16 my sa nesnazime, len mi je to luto ze to nevyslo...

avatar
zuzik16
27. apr 2014

@bebe87 aha..tak snad to vyjde o mesiac...my to v podstate cely čas berieme tak že ak sa zadari tak budeme velmi radi ale ak nie tak sa nič nedeje a skusame dalej...čiže to berieme tak volnejsie ale teraz už mi to začina udierať na mozog...

avatar
remeli
28. apr 2014

Ahojte, momentálne tiež patrím medzi duchyne :D, dva dni po sebe test so slabulinkou čiarkou, dnes ked bola slabučká čiarka tak som urobila aj digitálny test, ktorý ale vyšiel negatívne tak neviem čo si o tom myslieť. Digitálny nebol clearblue ale nejaký čo ukáže len plus alebo mínus, ale ten môj test bol nejaký divný, sa zasekával, tak neviem či ho brať vážne. Som 38 DC

avatar
ebi52
28. apr 2014

@zuzanka2211 ano a chodim cikat kazdu pol hodinu 🙂 ale nie je to nejaka bolest, to len akoby tlak a sem tam ma pichne v krizoch a nenormalne ma bolia prsia 🙂 ale inak nic nestandardne...

avatar
kristinka28
28. apr 2014

@remeli ahoj v negative sa pekne vidi ,,drzim aby ti silnela urcite bude tehu ,meska ti mrcha

avatar
kristinka28
28. apr 2014

@remeli kuk troska som upravila 🙂

avatar
remeli
28. apr 2014

@kristinka28 mešká mi 8 dn iale nechápem komu v den MS ukáže krásny test. Ty v tom negatíve vidíš druhú čiarku? ja ju vidím volne okom ale, môj ma presviedča že to len presvitá 😀

avatar
kristinka28
28. apr 2014

@remeli ano vidim sak kukni foto je troska upravene vies kazda sme ina,,,jednej ukaze silno druhej nie ,3 nic az po 2 tyzdnoch a tak dalej ,,drzim nech ti silneje aky je to tetsik 10,alebo 25 ak mas urob este jeden som nedockava 🙂

avatar
remeli
28. apr 2014

@kristinka28 Všetky boli 10 ky na 32 DC nič a na 37DC duch aj dnes je 38DC duch a digitálny bol 25 a ten negatívny 😒

avatar
valeriap
28. apr 2014

Zdravím dievčatá 🙂 je dnes ráno robila môžem mať 4 dni pred ms ducha ? No je tam aspoň ?🙂

avatar
kristinka28
28. apr 2014

@remeli pockaj este 2 dni a potom urob ,,vies ja som mala tak mne meskala 9 dni a tetsik jeden pozitivny no vyzeralo to ,,a potom prisla mrcha ktora sa zblaznila 2 dni klasik 1 den slabucka a ostatne dni uz nic tetsik skusala dnes a negativny ,,,ale samozrejme neni to tvoj pripad ja ti silno drzim nech budu 2 a silne 🙂

avatar
valeriap
28. apr 2014

Trošku upravená 🙂

avatar
dolce_principessa
28. apr 2014

@t1nulka Tak dr ma dovolenku do piatka cize idem az buduci pondelok 😀 nevadi par dni hore dole :D

avatar
t1nulka
28. apr 2014

@dolce_principessa aj ja idem vtedy 🙂

avatar
23petka
28. apr 2014

Ahojte,su dobre testy znacky woman secret?mate skusenosti?

avatar
remeli
28. apr 2014

@23petka s tymi som testovala ja, ale neviem ci som tehu, nakolko na dvoch dva dni po sebe len duch

avatar
asimama
28. apr 2014

@valeriap to nemas ducha 🙂 ale riadnu ciarku 🙂 gratulujeeeem 😀

avatar
remeli
28. apr 2014

Prave som odfotila test z dnesneho rana

avatar
asimama
28. apr 2014

@23petka raz mi zduchoval 😒 a raz ukazal spravne 🙂 ale som nedoverciva na ten test..

avatar
dolce_principessa
28. apr 2014

@t1nulka Viem :D tak pojdeme spolu len kazda inde xi 😀

avatar
t1nulka
28. apr 2014

@dolce_principessa no ja idem na 6:30 ráno, keď mi to sestrička hovorila, skoro ma vystrelo, ja ledva vstanem o pol deviatej s malým 😅 😅 😅 😀