icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
valeriap
29. apr 2014

@dada87 len mam taký strach :(

avatar
dada87
29. apr 2014

@valeriap to mame kazda len chvilku potom to prejde tes sa nie kazda to moze zazit 😉 🙂

avatar
lalinka323
29. apr 2014

ahojte ja neviem ci sa mi to zda...robila som si teraz mamatest a takto mi vysiel vidite tam nieco ci ani nie

avatar
t1nulka
29. apr 2014

@ellie222 su tam nejake tieniky ako keby...

avatar
ellie222
29. apr 2014

@t1nulka aach nevydrzim z toho napatia 😀 😀 skoda ze byvam na dedine kde nie je lekaren, muz by ma poslal na psychinu keby mu poviem nech mi kupi 5testov 😀 a ja sa k nim nemam ako dostaaaaaaaaaat, chcem sa testovat kazdy den 🙂))

avatar
1valeria1
29. apr 2014

@valeriap od posledneho testovania stmavol,tak si myslim ze je to na najlepsej ceste 🙂

avatar
1valeria1
29. apr 2014

@valeriap a ako dlho snazilkujete??

avatar
valeriap
29. apr 2014

@1valeria1 už sa môžem tešiť ?🙂

avatar
valeriap
29. apr 2014
avatar
ellie222
29. apr 2014

dievčata myslite ze moze byt na jednom teste z toho isteho mocu ina ciarka ako na druhom teste-myslim intenzita sfarbenia ducha, alebo je to blbost testy su rovnake len pod inou znackou? ja co som sa testovala mam od nejakej baby z mmb par testov a neviem teda ci su spolahlive alebo mam ist kupit iny, alebo je to vsetko na jedno kopyto..

avatar
t1nulka
29. apr 2014

@valeriap no vidiiiiis 🙂 gratulka

avatar
valeriap
29. apr 2014

@t1nulka Ďakujem 🙂

avatar
zuzanka2905
29. apr 2014

ahojte vidíte tam niečo mne sa dačo tam zdá ale skôr asi nie ...... či?

avatar
zuzanka2905
29. apr 2014

ešťe jedna

avatar
1valeria1
29. apr 2014

@valeriap jeeeeejda tak Gratulujeeem 🙂 🙂

avatar
valeriap
29. apr 2014

@1valeria1 Ďakujem veľmi pekne 🙂

avatar
dolce_principessa
30. apr 2014

@t1nulka @1valeria1 Hlasim ze som vcera bola na pohotovosti.....Male je v poriadku podla ultrazvuku sme o 4 dni menej cize 6+4 ...dr mi tam nasiel hematom..z toho bolo aj to spinenie....Povedal ze este mozem aj zakrvacat nech sa nezlaknem ze to musi ist bud von alebo sato vstrebe...Nakazal kludovy rezim a dal mi duphaston tak snad vsetko dobre dopadne...v pondelok idem konecne k tej svojej gynekologicke 😀

avatar
1valeria1
30. apr 2014

@dolce_principessa ahoj ak vies ze to bol hematom podla mna sa nemas coho bat aj ja som to mala....to je mala zrazeninka....tiez som mala duphaston a vsetko islo ako malo 😉 🙂 presne ako pises musi to vist von 🙂 drzkajte sa s drobcekom 🙂

avatar
dolce_principessa
30. apr 2014

@1valeria1 Dakujem ..aj vy sa drzte 🙂

avatar
tinus8
1. máj 2014

baby, tak aj ja tu mam jeden test a uz neviem ci mi sisi ale stale tam nieco vidim, ked to naklonim do svetla 🙂 ...dnes som 27DC, dakujem 😉

avatar
dolce_principessa
1. máj 2014

@tinus8 aj ja tam vidim slabu druhu 🙂

avatar
janaochi
1. máj 2014

baby, vidíte duchov? Síce v mobile to oveľa viac vidno, ale aj tak možno zbadáte.

avatar
janaochi
1. máj 2014

Môže mi to niekto dať do negatívu, prosím?

avatar
piacere
1. máj 2014

@janaochi páči sa:

avatar
janaochi
1. máj 2014

@piacere Ďakujem. No som z toho jeleň. ☹

avatar
23petka
1. máj 2014

Ahojte,staci ked si urobim negativ s telefon,ci to robite normalne s fotakom?mne sa zda ze mam slabulinkeho ducha,ale cez telefon na negative nic nevidim

avatar
kristinka28
1. máj 2014

@23petka daj foto 🙂

avatar
23petka
1. máj 2014

@kristinka28 uz som to tu davala do fotoblogu a baby mali skor nazor ze tam nic nevidia,ale sak pozri aj ty

avatar
kristinka28
1. máj 2014

@23petka som upravila ja tam nieco vidim len tazko je povedat ci to neni pasik 😒

avatar
kristinka28
1. máj 2014