icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
23petka
1. máj 2014

@kristinka28 sak to neviem ani ja,vyskusam ale o 2dni asi a uvidim co z toho bude

avatar
kristinka28
1. máj 2014

@23petka drzim ti palce daj vediet nech bude ttak ako si prajes 😉

avatar
23petka
1. máj 2014

@kristinka28 dakujem 🙂

avatar
amonda
2. máj 2014

@kristinka28 ahoj, ak co nove? Skusala si test po ms?

avatar
kristinka28
2. máj 2014

@amonda ano nejaky dusik nic viac ,,,ale ten dusik som videla iba ja 😀 ,,pockam kedy pride druha mrcha nebudem uz nic kupovat testiky su drahe ,, a ty ako mas

avatar
amonda
2. máj 2014

@kristinka28 🙂 no teda, som zvedava, ako tento mesiac... ja zatial dobre, tehu potvrdene, na sone bublinka, teraz najblizsie az 28.5. na sono, tak potom uvidim, ci ide vsetko tak ako ma... verim, ze sa tento mesiac pridas 😉

avatar
dolce_principessa
2. máj 2014

@janaochi ja tam tu druhu vidim veru 🙂

avatar
janaochi
2. máj 2014

@dolce_principessa no a včera mi došiel menzes.dosť ma to vykoľajilo.

avatar
dolce_principessa
2. máj 2014

@janaochi aha..tak mozno sa to neudrzalo 😒

avatar
janaochi
2. máj 2014

@dolce_principessa už radšej nebudem pred krámami testovať, aj keď viem, že mi bude ruky trhať.

avatar
dolce_principessa
2. máj 2014

@janaochi..no ono naj je testovat az ked ti meskaju 2-3 dni ale nie kazdy vydrzi cakat 😀 😀

avatar
janaochi
2. máj 2014

@dolce_principessa už to vidím ako to vydržím. Ach tie predsavzatia. Verím, že už na 10DPO mi bude ruky lámať.

avatar
janoolienka
3. máj 2014

Baby ,
keď som dobrala antikoncepciu mala som 3 krát 33dnovy cyklus. Potom sa mi rozhádal a musela som chodiť na vyvolavacky. Keď počítam 33 dni tak je to dnes 6 den meškania. Na obyčajnom teste je slabunký duch ale digi ukázal tehotenstvo. Čo poviete?

avatar
1valeria1
3. máj 2014

@janoolienka uz aj ten dusik je pekny 🙂 a ked potvrdil digi tak je to jasneee 😉 Gratulujem 🙂 🙂 ja som na tom podobne tiez po hak rozhadzany 32dc a tiez som chodievala na vyvolavacky...a teraz mam znova hak a tento mesiac to skusamo odznova 🙂 tak dufam ze sa pridam 🙂

avatar
majka_3
3. máj 2014

@janoolienka to je jasneee ved si tehu 🙂
gratulujem 🙂

avatar
00iva00
4. máj 2014

Ahojte....chcela som sa opytat na vas nazor co si myslite??...snad nam to konecne vyslo??.. 🙂 4 dni mi meska mrcha..tak som si dnes spravila testik 🙂 ...je to trosku slabsie vidiet :(

avatar
ivec16
4. máj 2014

@00iva00 su tam jednoznacne //

avatar
kristinka28
4. máj 2014

@00iva00 ahoj je pravda ze sa slabsie vidi ,ale ja myslim ze je to tam potichu gratulujem 🙂

avatar
00iva00
4. máj 2014

@ivec16 dakujem 🙂

avatar
00iva00
4. máj 2014

@kristinka28 dakujem 🙂

avatar
zuzanka2905
4. máj 2014

môj neg.neviem vidí tam niekto niečo

avatar
zuzanka2905
4. máj 2014

a tooto iná foto vidí niekto niečo

avatar
kristinka28
4. máj 2014

@zuzanka2905 skus dat normalne foto neupravene 😉

avatar
zuzanka2905
4. máj 2014

ta istá fotka trochu som zosvetlila

avatar
kristinka28
4. máj 2014

@zuzanka2905 ja nevidim nic ,iba testovaci pasik ale neni sfarbeny no to vidim ja,kolko ti meska

avatar
t1nulka
4. máj 2014

@zuzanka2905 ja mini tienicek vidim 🙂
@00iva00 uplne jednoznacne dve ciarocky 🙂

avatar
katuskamala
5. máj 2014

Tak tomu sa uz hovori paranoja.. 11d po a po hodine vidim na teste ani nie ze ducha ale ako keby len obris,taku ruhu slabulinku ciarku. Som sama?

avatar
katuskamala
5. máj 2014

Druha foto na slnku.. neviem to odfotit...

avatar
janaochi
5. máj 2014

@katuskamala aj ja som tak mala , nič to neznamená, normálne dojdu krámy.

avatar
dada87
5. máj 2014

@janaochi ja si myslim ze tam je ciarka inak by tam nemala co robit 😉 cas ukaza skus iny test 🙂