icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
janaochi
5. máj 2014

@melanka21 a aký to je test? V negatíve tiež niečo vidieť.

avatar
melanka21
5. máj 2014

@janaochi pro matris ci ako sa vola, je od lauritky

avatar
satanka1
5. máj 2014

@melanka21 potichučky gratulujem.-..s digi ešte počkaj...je na ňom napísané,že je najspolahlivejší v deň ked mala byť mrcha. a inak ja som myslela,že to na ňom ostane...ale prd..zmaže sa to ☹

avatar
melanka21
5. máj 2014

@satanka1 tisko dakujem :D ano este chcem pockat, naposledy mi digi ukazal 1 az 2 tyzdne 4 dni pred prichodom ms, to som cakala dcerku :D a dnes mam 5 dni do prichodu ms, tak asi este pockam aspon do stredy :D potrebujem to ale co najskor vediet, lebo musim volat lekarovi o lieciky 🙂 trosku komplikovana som v kazdom tehu takze aby sme to vcas podchytili 🙂 aj ja tebe gratulujem 🙂

avatar
t1nulka
5. máj 2014

@dolce_principessa
@dada87 tak baby, miminko krasne, 7 tt + 3 dni 🙂 takze osmy tyzden, krasne sa trepotalo a prikladam foto 😵 ma 1,64 cm

avatar
dolce_principessa
5. máj 2014

@t1nulka jeej tak super 😀 Aj ja som v 8 tyzdni...termin porodu mi dala 16.12 cize som 7tt+6 ty mas asi podobny termin vsak? 😀

avatar
t1nulka
5. máj 2014

@dolce_principessa hej, hej, termín mi dala 19.12. 🙂

avatar
dada87
5. máj 2014

@t1nulka jej tak to je super no vidis vsetko je ok ja mam termin 18.12 tak to budu kraaaasne vianoce baby. 🙂 🙂 🙂

avatar
dolce_principessa
5. máj 2014

@tnulka @dada87......to mame pekne po sebe tie terminy odpadnem 😀

avatar
melanka21
6. máj 2014

Baby tak mne to proste nedalo :D dnes 27 DC :D ovulacia asi na 17 DC :D hm hm hm

avatar
t1nulka
6. máj 2014

@melanka21 jeeej 🙂 vsak to su krasne dve ciarky 😉

avatar
melanka21
6. máj 2014

@t1nulka to teda su vcera som ju ledva vo fotaku odfotila na druhom teste a dnes toto :D na tomto dnesnom :D occch :D este mam digi ten spravim zajtra :D

avatar
zuzanka2905
6. máj 2014

ja tam stále dačo vidím ale asi tam nič neni no nič

avatar
katkasofi
6. máj 2014

@melanka21 no moja dačo sa tam fakt črtáááá 🙂

avatar
melanka21
6. máj 2014

@zuzanka2905 a ktory si dc?

avatar
zuzanka2905
6. máj 2014

pred týždnom som mala ako keby menštruaciu ale len 2dni a koniec inokedy mám 5dní mylsela som či náhodou to nebude teh.ale asi nie nie asi ale určite 😔

avatar
dolce_principessa
6. máj 2014

@zuzanka2905 Nezufaj vide to nabuduce 😉 drzim palce

avatar
melanka21
6. máj 2014

@zuzanka2905 presne ako pise kocka hore, nezufaj ono to pride v ten spravny cas 🙂

avatar
zuzanka2905
6. máj 2014

ešťe som odfotila raz ked už tu nič nevidíte tak ok už nebudem testovať

avatar
snazilka1983
6. máj 2014

@melanka21 toto vyzera dobre drzim palce

avatar
janaochi
6. máj 2014

@zuzanka2905 Ja neviem, ale ja tam niečo vidím, lenže ťažko povedať. Ja som mala viditeľnejších duchov a mrcha došla. Je to do ružova?

avatar
zuzanka2905
6. máj 2014

@janaochi je to dosť slabé zajtra skúsim ešťe raz a uvidím či to bude silnejšie či nie

avatar
asimama
6. máj 2014

@zuzanka2905 kolky dc si?

avatar
asimama
6. máj 2014

@melanka21 kraaasne ciarocky..gratulujeeem 🙂

avatar
melanka21
6. máj 2014

@asimama 🙂 dakujem , aj ked je mozno este skoro, urobim zajtra digi 🙂

avatar
23petka
6. máj 2014

@zuzanka2905 aj ja tam nieco vidim,ale aj ja som mal taku slabunku ciarku a dnes mi prisla ms po 5meskani.tym teda nechcem povedat,ze to tak musi byt aj s tebou,ale netes sa dopredu,vyskusaj este test ci ti aj tmavne ciarka

avatar
dolce_principessa
6. máj 2014

@zuzanka2905 na tom druhom teste sa nieco mari aj mne..uvidis ci to bude silniet ak ano tak je to jasne 😀

avatar
simhinka
6. máj 2014

vidíte niečo?

avatar
kudusko
6. máj 2014

@simhinka Ano je tam 😉 🙂

avatar
stenlyhozienka
6. máj 2014

simhinka @ vidím 😔