Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@zuzanka2905 nieco tam vidim...ale skus o 2 dni testnut co to povie.. 😉 kolky dc si?
Čaute baby, robila som si včera a predvčerom dva testy, vyšli mi duchovia, dnes som (asi predčasne) skúsila clearblue digi, bola tam mínuska s takými bielymi obrysy plusky.keď som ho rozobrala, boli tam dve čiarky,jedna slabšia. Na prvých foto tmavší displej je starší test 9dpo,bledsi O deň neskôr 10dpo, spodná foto vybratý test Z digi, tiež 10dpo, všetky robené cez deň.
slabšia. Myslíte,že je šanca?
@chmurkaxy - a kedy mas dostat kramy? Mne ukazal test dve nejake dva dni pred..
@chmurkaxy - az terz kukam tu tvoju poslednu foto, tak vyzera to ako moj test, je to tam🙂
@melanka21 ale vôbec ta čiarka nesilnie ved ten prvý som robila pred 2dnami to by už mala byť vyditeľnejšia nie? alebo čo ak mám mimomaternicove a pri mimo.stupa tak pomaly hcg?neviem mne sa dá že niečo to bude lebo ta menštru.bola velmi slabá ale teh.to podla mna nebude
@zuzanka2905 skus tak o 2 dni, ani mne v prvy den ked som testla nebolo nic vidiet len ducha a na dalsi bola ovela silnejsia ciarka ani hladat ju netrebalo
@chmurkaxy Na tych prvych vidiet peknych duchov 🙂 Na digi teste ked ti vide minusko s obrysmi pluska to je negativny vysledok...vo vnutri su vzdy dve ciarky ...to sa nerata ako pozitivne 🙂 Asi si ho robila moc skoro 😉
@zuzanka2905 Nieco slabucke tam vidim aj ja..uvidis ci to bude silniet ak nie tak to tehu asi nebude
@chmurkaxy kedy si robila ten digitest ?kolky dc ?Ja som skusala tiez dost skoro na 24 dc..vysiel negativny..o par dni bolo uz + 😉
OCH baby ked tu vidim na testiku // jak sa vytešujem svami.aj ja by som to ešte raz chcela zažiť.ale už asi nie.
Moj drahy nechce 2 babo ☹
@chmurkaxy. Na tom jednom vidim ruzoveho dusika 🙂 mozno skus este spravit jeden ak bude tmavsi tak je to jasne 🙂 🙂
Čaute baby, tak to opäť dopadlo tak,ako už štyrikrát predtým. O malého sme sa snažili skoro 4 roky, chodili sme aj na umelé oplo, vždy to dopadlo takto - biochemické tehu, 4x, či už spontánne alebo umelým oplo, vydržalo do 5.-6.týždňa a koniec. Potom sa nám nejakým zázrakom podaril malinky a ten sa udržal a teraz by sme chceli druhé,lebo ktovie,či to zase nebude na 3-4 roky... Nevadí, ide sa ďalej, vyšiel nám piaty krát (Filipko), sestka nevyšla, sedmička bude naša 😉





Kocky tak som to dnes riskla a testla som digi 🙂 28 DC 🙂