icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
14. máj 2014

@1valeria1 no ked pozriem foto niečo akoby tam bolo ked si ju zväčšim tak vidím akoby bol rozpity test do ružova.Skus este odfotiť raz

avatar
karmela
14. máj 2014

@1valeria1 rozober testik z tej umelej hmoty a odfot ten testovací papierik sám 😉 lepsie budeme vidieť ked tam je duch.

avatar
1valeria1
14. máj 2014

@karmela skusim 🙂

avatar
1valeria1
14. máj 2014

@karmela asi nic :-/

avatar
dada87
14. máj 2014
avatar
karmela
15. máj 2014

@1valeria1 je mi ľúto ale vyzera,ze nič 😒

avatar
1valeria1
15. máj 2014

@karmela to je pohode este stale cakam....testla som skoro mrcha ma dojst za tyzden...

avatar
karmela
15. máj 2014

@1valeria1 tak potom este nieje nič stratené držím palce 🙂

avatar
zvolsiinylogin
16. máj 2014

zienky, ktora ju cakate 21.,22.? kedy idete testovat?

avatar
loginout
16. máj 2014

@zvolsiinylogin ja by som mala 24 ;) a testovať asi v stredu ;)

avatar
majka_3
16. máj 2014

@1valeria1 noooo ja by som ta veru nieco videla 🙂

avatar
majka_3
16. máj 2014

@1valeria1 pozerala som to upravene a urcite tam nieco je 🙂 dnes ako vyzera test??? ak si nerobila zajtra urcite sprav 🙂

avatar
karmela
17. máj 2014

@1valeria1 veru ked spravis testik daj vediet co maš nové 😉

avatar
zuzka0405
18. máj 2014

@sonidlov Ahoj no ako testovala si????

avatar
zuzanka2609
18. máj 2014

Ahojte zienky pomozete mi je tam nieco vydno alebo nie dakujem

avatar
sonidlov
18. máj 2014

Zuzka0405@ tak nic dnes prisli presne na den☹

avatar
t1nulka
18. máj 2014

@sonidlov je tam ciarocka druha 🙂

avatar
sonidlov
18. máj 2014

Nie dnes prisls ms. ☹

avatar
karmela
18. máj 2014

@zuzanka2609 nieco slabé tam vidiet treba skúsiť este testik ked bude zase silnejšia ciarka tak je to jasne 🙂
@sonidlov škoda 😒 držím palce v novom cykle nech to uz vijde

avatar
tamuska18
18. máj 2014

@loginout Ahoj tiež čakám na 24 mrchu ..tak skúsim testovať tiež v stredu 🙂

avatar
sonidlov
18. máj 2014

@karmela dakujem.😘

avatar
bebe87
18. máj 2014

@tamuska18 @loginout pripajam sa k vam.. v stredu 😉

avatar
nelca83
19. máj 2014

@satanka1
@melanka21 kocandy no toto uz nemohol odignorovat ani ten moj "expert na testy" mm🙂 zeby naozaj jupiiiiii?🙂 woman secret 10mIU/ml...

avatar
satanka1
19. máj 2014

@nelca83 ja myslím,že to tam je..už som ti to písala aj na tých testoch čo muž tvrdil,že sú jednoznačne negatívne ... 😉

avatar
melanka21
19. máj 2014

@nelca83 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne je to taaaaam :D a na kolky DC si testla? Kedy mas dostat??? Suuuper tesim sa 🙂 tak ta vitam medzi nami 🙂

avatar
zuzanka2609
19. máj 2014

@karmela no tak skusim neskor za dva dni by mala prist navsteva tak uvidime ci pride alebo nie

avatar
1valeria1
19. máj 2014

@nelca83 tak podla testiku by si mala dat pauzu 🙂 gratulujem

avatar
nelca83
19. máj 2014

@melanka21 dakujem moc este raz, DC netusim ale DPO 12 alebo 9...alebo dokonca az 17🙂za par dni spravim clearblue digital a budem vediet aspon ktory tyzden🙂 vsetko su to len moje dohady nakolko kojim a (asi) preto mam rozhadzany cyklus...

avatar
melanka21
19. máj 2014

@nelca83 super to je, podla mna skor asi ten 9 dpo lebo testik je este slaby, ale je to na dobrej ceste 🙂 mne akurat volala sestricka z ambulancie od lekara a povedala, ze vysledky HCG z minuleho tyzdna su 2400 🙂 a vo stvrtok UTZ 🙂 drziiiim Vam palcuskyyyyyy 🙂

avatar
nelca83
19. máj 2014

@melanka21 dakujinko, idem pozistovat kedy najlepsie ist na gyndu (este si myslim ze je skoro) a snad bude vsetko ok u nas, no a u vas vo stvrtok nech je na sone vidiet vsetko tak ako ma byt🙂