icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
loginout
20. máj 2014

@bebe87 ja zacnem pomaly aj pochybovat ci tam je, len som si ho odfotila a vyhodila lebo by som sa asi nedokukala... :D neviem ci som si ho aj nevsugerovala :D vsak uvidis ;) poslem okolo 18.00 :D potom utekam do zahrady :D

avatar
kristinka28
20. máj 2014

tak co myslite bude nieco alebo su to opet kanaliky

avatar
kristinka28
20. máj 2014
avatar
loginout
20. máj 2014

@kristinka28 podla mna aj ano vsak ten druhy digi je pekny 🙂

avatar
22beba
20. máj 2014

baby a čo su to tie kanaliky? trocha som sa stratila v snažilkovských pojmoch ... 😀

avatar
janaochi
20. máj 2014

@kristinka28 vyzerá to tak, že z toho niečo bude. 😉

avatar
tamuska18
20. máj 2014

@bebe87 dakujem som rada budeme si fandiť navzájom 😉 veď si na tom isto ako ja ešte aj menzes máme mať naraz 🙂

avatar
shelly0056
20. máj 2014

@kristinka28 Urcite si tehu 🙂 pre istotu urob testik este tak o dva dni. Budem drzat palce. Urcite daj vediet ako pokracujes. 🙂

avatar
tamuska18
20. máj 2014

@nelca83 ďakujem ti 🙂

avatar
tamuska18
20. máj 2014

@22beba To sú miesta kde sa má ukázať tá ružová 2 čiarka.Niekedy sa omylom ukáže tento kanálik a vtedy si zvyknú baby myslieť že to je duch 🙂

avatar
22beba
20. máj 2014

@tamuska18 aha dakujem 😀 ved som si aj myslela 😀 len tak preventívne sa pýtam 😀

avatar
kristinka28
20. máj 2014

@shelly0056 ahoj no bojim sa lebo vies ze ja som vynimocny pripad 😀 ,,z duchmy..mam strach viem este je skoro sice dnes ma prist ale modlim nech nepride,,,,proste bojim sa spet sklamania

avatar
loginout
20. máj 2014

@tamuska18 ako rozoznas ducha od kanalika? podla mna sa to neda jednoznacne...ci?

avatar
loginout
20. máj 2014

@bebe87 vidis nieco?

avatar
bebe87
20. máj 2014

@loginout vidim vidim maminka 😉

avatar
loginout
20. máj 2014

@bebe87 si ma pobavila ze maminka 😉 ja este nie som a kedy to bude uvidime 😉

avatar
bebe87
20. máj 2014

@loginout vidim o tak na februar 🙂

avatar
shelly0056
20. máj 2014

@kristinka28 Drzim moc palce nech ti mrcha uz nepride. My stale nic a tiez som z toho uz na nic pomaly 11 mesiacov kazdy mesiac ib a sklamanie ☹ ☹ ☹ ☹ .Drz sa budem na teba mysliet daj ale potom vediet ako si na tom.

avatar
loginout
20. máj 2014

@zuzanka2609 ahoj ako si na tom? Testovala si?

avatar
1valeria1
20. máj 2014

@loginout no podla testika maminkou coskoro budes 🙂 je tam pekny ruzovy duch 😉 🙂 drzim palce

avatar
siska765
20. máj 2014

@kristinka28 ten kazetovy vizera nadejne 🙂

avatar
loginout
20. máj 2014

@1valeria1 myslíš? Uvidíme teda za pár dní ;) ale ďakujem veľmi si to prajem

avatar
kristinka28
20. máj 2014

@siska765 dik ale vies ze ja mavam dost tych duchov takze neverim ,ale budem velmi rada ak bude silniet

avatar
loginout
21. máj 2014

Kocky co myslite? To by som fakt nemusela v sobotu dostat mrchu?

avatar
hennyinnsbruck
21. máj 2014

Silnie, super gratulujem, podla mna mrchu nedostanes 🙂

avatar
tamuska18
21. máj 2014

@loginout Pekná čiarka ružová sa mi tam ukazuje tiež čakám mrchu v sobotu už sme tu na sobotu 3 tak som zvedavá ako nám to dopadne 🙂

avatar
loginout
21. máj 2014

@tamuska18 este jedna baba je na sobotu v inej diskusii ;) ale vravi ze nic z toho... :(

avatar
bebe87
21. máj 2014

@loginout hlasim stav.. ja dnes nic ☹ ☹ ☹ BT 37,3 zle mi je stale a na teste nic,,,

avatar
tamuska18
21. máj 2014

@loginout Ani mi nevrav pomali všetky sobotňajšie padnú no pekne ...ale celé to može byť ešte inak.Netreba zúfať. 🙂

avatar
loginout
21. máj 2014

@bebe87 klud, nestresuj...a ty si dnes testla? nemala si az v sobotu ? 🙂 ja mam plno testov doma tak mi to nedalo...nikdy som nemeriala teplotu ani neviem ako co to sa robi :D ja verim ze sa tam stretneme ;)