icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
loginout
22. máj 2014

@zuzanka2609 u mňa to vyzerá zatiaľ sľubne, v sobotu čakám mrchu ale zajtra si idem urobiť clearblue digi...

avatar
siska765
22. máj 2014

@kristinka28 ok tak drzim palce ,nech je to tam 🙂

avatar
siska765
22. máj 2014

@loginout ahoj ten digitalny sa robi od kolkeho dna po ovu prosim ta?dik

avatar
loginout
22. máj 2014

@siska765 píše sa na ňom že by sa mal v deň mrchy, úspešnosť 4! Dní pred je len 55 PERCENT že ti ozaj ukáže, dva dní pred je to uz 97...ja robím zajtra deňred do soboty už nevydržím 😀

avatar
siska765
22. máj 2014

@loginout ale od ovulacie nevies kolko ze?teda ak presne vies kedy si ju mala , lebo ja sa len podla toho mozem riadit, kedze mam nepravidelnu a neviem teda urcit ci uz akoze meska alebo este nie

avatar
siska765
22. máj 2014

@loginout aha uz som si to nastudovala

avatar
loginout
22. máj 2014

@siska765 ja budem zajtra 12DPO

avatar
siska765
22. máj 2014

@loginout aha ok no skus a uvidis drzim palce 😉

avatar
bebe87
22. máj 2014

@loginout na tvoj digi vysledok sa tesim 😀

avatar
loginout
22. máj 2014

@bebe87 ja sa bojím zase sa nič nevyspim 🙂

avatar
bebe87
22. máj 2014

@loginout tak si urob dnes,,, ci?

avatar
loginout
22. máj 2014

@bebe87 to by sa malo tiež z ranného... Stal 7 e tak nech je poriadny...buď alebo ;)

avatar
bebe87
22. máj 2014

@loginout uff nie lacna zalezitost

avatar
22beba
23. máj 2014

ahojte kočky 🙂 prosím vás kedy može test s citlivostou 25 ukazať ducha myslím v ktorom týždni v 3tom???? niečo tam mam len kukam že to je až 25 🙂 potom pridám foto som v praci 🙂 dííks 🙂

avatar
siska765
23. máj 2014

Tak ja uz fakt neviem ☹

avatar
22beba
23. máj 2014

@siska765 ja tam niečo vidím na tom strednom asi najviac 🙂

avatar
zuzanka2211
23. máj 2014

Ahojte baby, este som si sice nerobila test, ale chcem sa vas opytat.. MS mam dostat - lepsie povedane nedostat 😠 😝 o tri dni. No uz od ovulky pocitujem take pichanie vo vajecnikoch a v maternici, take zvlastne pichanie ci potahovanie a tiez nieco po ovulke ma zacalo boliet aj brusko ako na MS.. No a treti den mi kolise telesna teplota hore-dole, raz je to 36,5 a potom za hodku mi je strasne horuco a je to zrazu 37, alebo 36,9.
Laka ma spravit si test, no chcem este pockat, len sa vas chcem opytat, ci ste nemali niektora taketo priznaky, alebo co je to 🙂 Strasne veriiim ze sa nam zadarilo…… 😵

avatar
siska765
23. máj 2014

@zuzanka2211 ja mam presne tie iste pocity co opisujes ty.tie testy co som pridala su slabe oproti tomu co som urobila teraz,women secret ,krasne ruzova ci fialova ciarocka a to som 10dpo 😉

avatar
zuzanka2211
23. máj 2014

Fakt??? 🙂 Hod sem foto.. Ja mozno tiez pojdem kupit teda len sa bojim ze sa sklamem, alebo nieco, ked cakam az za tri dni. Mas aj tu teplotu taku kolisavu? alebo ta boli brusko?

avatar
zuzanka2211
23. máj 2014

@siska765 Fakt??? 🙂 Hod sem foto.. Ja mozno tiez pojdem kupit teda len sa bojim ze sa sklamem, alebo nieco, ked cakam az za tri dni. Mas aj tu teplotu taku kolisavu? alebo ta boli brusko?

avatar
siska765
23. máj 2014

@zuzanka2211 nech sa paci

avatar
siska765
23. máj 2014

@loginout to mas dobre ze 7 eur ja som za neho dnes vyhodila 8,20 🙂 iba raz v zivote 🙂 nikdy viac zajtra skusim ak budem rano stihat

avatar
zuzanka2211
23. máj 2014

@siska765 krásne čiarky 🙂

avatar
bebe87
24. máj 2014

no tak ja nic, ciarka nikde,, vsetko ma boli ☹

avatar
janaochi
24. máj 2014

@bebe87 ☹ A krčok ako vyzera? Či už sa pripravuješ na mrchu? 😒

avatar
janaochi
24. máj 2014

@bebe87 ja mám dostať ms až v stredu, takže času dosť. Na ducha sa nespolieham, vidíš ako to je, najprv pekný duch a potom ms. Dokedy ms nemešká, môže sa stať všeličo,napr. biochemické tehu. Preto sa na to ani ja nejak neupínam, aby som nebola v takomto prípade sklamaná.Keď nebudem mať mrchu do budúceho víkendu, vtedy sa budem môcť trošku a aj to opatrne tešiť. Držím palce, nech ti to budúci mesiac vyjde, ak by teraz ms došla.

avatar
loginout
24. máj 2014

@bebe87 nezufaj moja, raz sa to podarí.

avatar
loginout
24. máj 2014

@bebe87 a možno sa ešte objaví, niektorým babam zvykne až neskôr....

avatar
bebe87
24. máj 2014

@janaochi tvrdy a dole,,, uz mi neni zle, bt 37,... a idu mi rachut krize,, neviem sa ani hnut,,,

avatar
snubenci08
24. máj 2014

@siska765 aj ja vidím na tom strednom