Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
Ahojte baby, moj zo vcera, cca o 10 doobeda. Hned po nom asi za pol hodiny dalsi a dnes poobede dalsi a na obidvoch len jedna / :( som z toho zmatena. Vyzera to ze k oplodneniu mohlo prist okolo 22. aprila, potom bola MS ale len tak tri dni a potom skor take spinenie... Neviem co si mam mysliet. Od stvrtka som bola vzdy vecer nafuknuta, v sobotu mi bolo aj zle, v nedelu trochu tiez, dnes uz len tak zanedbatelne... Som myslela ze ci to nie je z jedla, tak od piatku na obed len zeleninovy salat.
Dakujem za kazdu radu
@janaochi no podla jednej anglickej stranky zaoberajucej sa krckami 🙂 ma byt krcok na zaciatku tehu postupne makknut a vysuvat sa hore s tym, ze sa neotvara a nevyteka z neho nic, lebo je tam zatka,,, minuly mesiac som dostala ms a mala som ho tvrdy a dole.. na svk strankach sa vsade docitavam, ze m byt aj v tehu taky,,, moj je polomakky a vytahuje sa pomaly hore... ale zacina ma boliet brucho ko pred ms len ma este k tomu v strede postipkava, kozy ma nebolia ale dnes som si vsimla ze su jak marsmelous a velke,,, a to ich mam i tak obrovske 🙂 tak ja nev 🙂 iem, kazdopadne sobota uz bola ...
@malatamara no netusim co to je ale ak mas ine testy biele urcite je tento chybny, kedy by si mala dostat ms???
@melanka21
No mam dostat az buduci tyzden utorok - streda. Len kvoli tomu ze mi bolo tak zle som si urobila, lebo mi nemalo byt z coho
@malatamara tak to aj teraz by ti bolo zle dost skoro, no kazdopadne sprav si test az niekedy v sobotu a uvidis 🙂 drzim palusky 🙂
Babky,ja zatiaľ neviem na čom som , ms nečakám v stredu, ale akosi sa mi vytratili príznaky, prsia už tak nebolia, tak neviem. Taká chorá ako som teraz od soboty som dááávno nebola. 😠
no baby uz ma vsetko boli,,, mala som aj trosku krvi vcra v noci... aj som si porevala jak mala pri drahom,,, ☹ kde je ten moj dusik?
@melanka21 netestujem moja, čakám mrchu. 😀 Príznky odišli do teplých krajín, prsia spľasli, tak je to jasné. Škoda testu by bolo. Podám ti info, čo a ako. Ale tento mesiac to nevidím ružovo, napriek môjmu duchovi z minulého týždňa. Ja na duchov už neverím, moje testy duchujú ako sa im zachce. 😒
@bebe87
@janaochi co to za testy ste si robili??? Lebo vraj tie pepino dost duchuju tak ak ste mali tieto budem smutna ak nie, tak stale je tam sanca. Ja som v predchadzajucom tehu zacala krvacat presne v den ked som mala dostat ms, ale ze dost a to uz som bola tehotna , nakoniec to bol hematom. Treba dufat a verit baby 🙂 drzim Vam obom palusky 🙂



@bebe87 posli mi adresu mne nejake ostali ;) ja som zvedava :D