Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@peterek414 zajtra alebo v utorok by mala neprísť. Nevydrzala som do rána.. Tak som testovala hodinku dozadu.. Ale radšej som mala vydržať 😀
@asemilka tak drzim palce nech to vinde....a ja neviem ci budem brucho ma prestalo pobolievat len ma pichne v podbrusku a inak nic tak asi s toho zas nic nebude :(
@asemilka sak si ani nepametam ci som mala pri detoch nejake priznaky to uz bolo davno 🙂
@peterek414 takto pred dvoma rokmi som bola tehula, ale tiež si na nič nespomínam 😀
@asemilka sak to do rici ze si to nepametam ale aj keby som si to pametala nemusi to bit take iste aj treaz...Aj mas vitko a aky mne sa uz zmenil na bieli kremovy a uz taky hustejsi 🙂
@peterek414 hlavne je insi, ako býval.. Je ho trošku viac, taký mliečny,. Mazlavy.
@majka_3 @asimama @kathrin17 @lene27 @valika1210 @kotatko1232
Ahojte babule. Takze je to jasne. Cakame babatko. Dufam ze bude vsetko v poriadku. Som chorlava sopel a kasel. Dufam ze testik bude stale tmavnut a dotiahneme to do uspesneho konca. Pridam testik len este schne.
@radkatom ahojkyyy a co si nekupis digitalny.ten ti urci skor ci si alebo nie.alebo nech ti to potvrdi 🙂
@radkatom ahoj a kt. DC si dnes? Ja som 22 DC a robila som tsi teraz test...ked som pri okne tak tam vidim slabunku ciarku..ale bojim sa ci to nie je len moja tuzba ju tam vidiet. SOm tyzden po ovulke a test som si urobila preto, lebo ma v sobotu dost silno pichalo do vajecnika parkrat a potom ma pobolieva podbrusko
@majka_3 prvy test som si robila vo stredu na obed..10tkovy nejaky lady nieco...bol tam duch v stvrtok na obed pepino 10tkovy, tiez duch, potom pocas vikendu asi styri pepino 10tkove a stale duch, ale citala som si tu, ze duchuju, tak som to neriesila, ale dneska sa mi snivalo, ze som tehotna, tak mi to nedalo, ale mali v lekarni len 25tkovy test tak som si ho teraz spravila z obedneho mocu a je tam toto co som ti poslala, nevie odlisit, ci to je ta biela pretlacena ciarka alebo je trosku naruzovela :/...inak digi test vcera rano vysiel negativny, ale ten je tiez 25tka..som 17 dni od styku, tak uz neviem co si mam o tom mysliet



@asemilka a kolko ze si pred mrchou??? ja 10 dni ale test este nespravim asi az okolo 20.1