icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
peterek414
12. jan 2014

@asemilka a kolko ze si pred mrchou??? ja 10 dni ale test este nespravim asi az okolo 20.1

avatar
asemilka
12. jan 2014

@peterek414 zajtra alebo v utorok by mala neprísť. Nevydrzala som do rána.. Tak som testovala hodinku dozadu.. Ale radšej som mala vydržať 😀

avatar
peterek414
12. jan 2014

@asemilka tak drzim palce nech to vinde....a ja neviem ci budem brucho ma prestalo pobolievat len ma pichne v podbrusku a inak nic tak asi s toho zas nic nebude :(

avatar
asemilka
12. jan 2014

@peterek414 jeden nikdy nevie.. Ved príznaky nemusis mať žiadne

avatar
majkuska
12. jan 2014

@andrea8258 jasna tehulka blahozelam

avatar
peterek414
12. jan 2014

@asemilka sak si ani nepametam ci som mala pri detoch nejake priznaky to uz bolo davno 🙂

avatar
asemilka
12. jan 2014

@peterek414 takto pred dvoma rokmi som bola tehula, ale tiež si na nič nespomínam 😀

avatar
peterek414
12. jan 2014

@asemilka sak to do rici ze si to nepametam ale aj keby som si to pametala nemusi to bit take iste aj treaz...Aj mas vitko a aky mne sa uz zmenil na bieli kremovy a uz taky hustejsi 🙂

avatar
asemilka
12. jan 2014

@peterek414 hlavne je insi, ako býval.. Je ho trošku viac, taký mliečny,. Mazlavy.

avatar
emilia25
12. jan 2014

Ahojte baby takze cakame dvojicky.

avatar
radkatom
13. jan 2014

@majka_3 @asimama @kathrin17 @lene27 @valika1210 @kotatko1232
Ahojte babule. Takze je to jasne. Cakame babatko. Dufam ze bude vsetko v poriadku. Som chorlava sopel a kasel. Dufam ze testik bude stale tmavnut a dotiahneme to do uspesneho konca. Pridam testik len este schne.

avatar
radkatom
13. jan 2014

Toto je z ranneho. Urobim podvecer dalsi isto bude tmavsi. 😵

avatar
valika1210
13. jan 2014

@radkatom jeeeeeej Gratulujeeem 🙂 🙂 teraz bude len tmavnut 🙂

avatar
valika1210
13. jan 2014

@emilia25 gratulujem...🙂

avatar
majka_3
13. jan 2014

@radkatom krásne je vidieť 😉 gratulujem 😉 uz len nech tmavne. .. Určite bude. ..

avatar
karmela
13. jan 2014

@radkatom super gratulujem nech ste zdravucky 🙂

avatar
kotatko1232
13. jan 2014

@radkatom ahojkyyy a co si nekupis digitalny.ten ti urci skor ci si alebo nie.alebo nech ti to potvrdi 🙂

avatar
kotatko1232
13. jan 2014

@radkatom tak Gratulujeeem neprecitala som si vsetko co si pisala.

avatar
asimama
13. jan 2014

@radkatom uprimne gratulujeeeeeem...tesim s tebou strasne 🙂 🙂 😵

avatar
manucao
13. jan 2014

@radkatom ahoj a kt. DC si dnes? Ja som 22 DC a robila som tsi teraz test...ked som pri okne tak tam vidim slabunku ciarku..ale bojim sa ci to nie je len moja tuzba ju tam vidiet. SOm tyzden po ovulke a test som si urobila preto, lebo ma v sobotu dost silno pichalo do vajecnika parkrat a potom ma pobolieva podbrusko

avatar
aduss
13. jan 2014

baby vidite tuto nieco?

avatar
majka_3
13. jan 2014

@aduss mozno troooolilililinku sa mi tam nieco mari. origos fotku daj 😉

avatar
aduss
13. jan 2014

@majka_3 jasne, momentik 🙂 mne duchovali pepino, ale som si teraz kupila iny, a ten je 25tkovy.a tiez tam je duch :/ ale z obedneho mocu..tak uz neviem co si mam o to mysliet, som 17 dni od styku

avatar
aduss
13. jan 2014
avatar
majka_3
13. jan 2014

@aduss ano je ho vidiet 😉 toto je tvoj prvy test? ci uz ti to duchuje dlhsie...

avatar
manucao
13. jan 2014

@aduss JA MAM TKEHO ISTEHO DUCHA..VIDIM HO ASI IBA JA ALE MNE SA ZDA ZE JE TAM...JA SOM DNES 22 dc...MRCHU MAM DOSTAT V NEDELU...

avatar
aduss
13. jan 2014

@majka_3 prvy test som si robila vo stredu na obed..10tkovy nejaky lady nieco...bol tam duch v stvrtok na obed pepino 10tkovy, tiez duch, potom pocas vikendu asi styri pepino 10tkove a stale duch, ale citala som si tu, ze duchuju, tak som to neriesila, ale dneska sa mi snivalo, ze som tehotna, tak mi to nedalo, ale mali v lekarni len 25tkovy test tak som si ho teraz spravila z obedneho mocu a je tam toto co som ti poslala, nevie odlisit, ci to je ta biela pretlacena ciarka alebo je trosku naruzovela :/...inak digi test vcera rano vysiel negativny, ale ten je tiez 25tka..som 17 dni od styku, tak uz neviem co si mam o tom mysliet

avatar
aduss
13. jan 2014

@manucao ja mam mrchu dostat az cez vikend, ale ja som mala styk 5. den mestruacie, takze aj to by bolo este zaujimave, keby zrovna vtedy doslo k oplodneniu 🙂..tak drzim palceky 🙂

avatar
majka_3
13. jan 2014

@asemilka ved tam mas dusiiika 🙂

avatar
simi906
13. jan 2014

@andrea8258 par dni dozadu mi vysiel narovnako test 🙂