Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

esmee3
28. feb 2024

@sense no len mne už 2dni mešká mala som ms dostať cca pondelok na 28.-29.deň zvyknem mať 😊 bola som aj na endo výsledky mám ešte lepšie ako keď som prvýkrát otehotnela, všetko ok. My mame ale problém so spermiami. Ja mám fakt pocit že tie xx spermie budú problémové že všetky. U nich v rodine totiž dievčatka nikto nemá, ani bratia ani otec. A morfo mal naposledy 1% 🫢🙈😢

sense
28. feb 2024

@esmee3 à neskúšal stenist na inseminaciu? Môj mal morfo 3perc a aj tak sa nepodarilo za 4 roky. Teda okrem jedného rázu ktoré aj tak skončilo MA

esmee3
28. feb 2024

@sense za posledných 5rokov sme už skúsili všetko 😁 aj niekoľkokrát inseminaciu, aj plánované styky že pred ovu a aj presne v deň ovu, a nič, raz nám v car v piatok povedali pred ivf že uz bude ovulka, mame sa piatok sobota snažiť, a nejak nám to nevyšlo až v nedeľu, a z toho nejakým zázrakom mame chlapčeka. Čiže až deň po ovulke, tá bola v sobotu, tu cítim na minútu presne kedy je. A tento mesiac to bolo 2dni pred ovu, čiže dooost vydržali spermie, len škoda že to takto dopadlo :/

sense
28. feb 2024

@esmee3 fuha tak toho mate dosť za sebou...

cukrik93
1. mar 2024

@ariana195195 ja som praveze tiez mala ms ale meskala mi 11 dni pritom som mavala nacas a trvala iba dva dni tentokrat a odvtedy mavam bolest krizov a podbruska ako pri ms ale ciarky na testoch su stale rovnake..tak neviem co to moze byt 😏

esmee3
1. mar 2024

@cukrik93 ja už by som bola u dr. Ak hcg nerastie môže to byt aj mimomaternicove alebo nejaká cysta.

lala1501
1. mar 2024

@cukrik93 tiez nechcem strasit ale mala som to presne rovnake a bolo to mimomaternicove tehotenstvo

ariana195195
1. mar 2024

@cukrik93 boli ste u lekára ?

ariana195195
1. mar 2024

@lala1501 ja som dnes bola u lekára zobral mi krv

lala1501
2. mar 2024

@ariana195195 mme dokonca aj hcg stupalo tak ako malo lebo som chodila kazdy druhy den a bolo to mimo.drzim palce nech to bude dobre

cukrik93
3. mar 2024

@esmee3
@lala1501
@ariana195195
Ano mam tieto myslienky,bolesti v podbrusku a krizoch pretrvavaju,nespinim,nekrvavam a duchov ma stale na testoch a to som skusala aj livsane,aj mamatest,slniecko aj baby top test..takze sa tohto obavam..som objednana ale zial az na 7.3. 🥺 navyse ma opustil partner tento tyzden a som uplne hotova zo vsetkeho tak ze nezvladam robit nic a to mam doma 5 rocneho syna,ten to este nevie 😭

esmee3
3. mar 2024

@cukrik93 moja drž sa❤️ uvidis čo bude na kontrole, to už prejde rýchlo tie 4dni. Vraj sa všetko deje pre niečo, ale ja som stále tiež zle z toho biochem posledného tak má nejak prepadá plač, nejak to neviem spracovať že takto pred týždňom som sa tešila ako to krásne stupalo a z jedného dna na druhý nič 😢 ale sme silne ženy zvládneme to bude dobre uvidis

lala1501
3. mar 2024

@cukrik93 velmi drzim palce aby to dobre dopadlo, hlavne aby si bola v poriadku

cukrik93
4. mar 2024

@esmee3 clearblue je negativny takze sa priklanam skor k nejakej cyste..sme silne ale ja som si toho prezila uz moc,manzel zomrel pred 3,5 rokom a toto bol chlap ktory dokazal viac ako len nahradit malemu otca,nikdy som tak nemilovala nikoho ako jeho a asi vzdy budem 😭
@lala1501 dakujem

dracik07
4. mar 2024

Žienky čo myslíte, môže ísť o kanálik alebo aj začínajúce //. Dnes to môže byť 9-11dpo sama neviem

cukrik93
6. mar 2024

Tak baby ja som zacala vcera vecer krvacat 😭 takze nic z toho,neviem co robit,ci ist aj tak zajtra ku gyn 😭 kedze som mala ms 24.2. 😭

cukrik93
6. mar 2024

@cukrik93 este doplnim ze ale bazalna teplota sa drzi okolo 36,7 coz nechapem to mavam po ovulacii,naozaj netusim co sa deje 😭

esmee3
6. mar 2024

@cukrik93 Noo ja by som šla pre istotu

ariana195195
9. mar 2024

@cukrik93 dobrý deň ja som mala bohužiaľ biochemické čiarky začali slabnúť až napokon nebolo na teste nič

ariana195195
9. mar 2024

@cukrik93 ja to to mala tak isto ms som mala ale biochemické aj som bola u lekára je to bohužiaľ tak je to hrozné tešila som sa predčasne ale nič ideme ďalší ciklus

maciatko950
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maciatko950
2. apr 2024

Ahojte vidíte niečo ? Alebo sa mi len marí

zanzilady
2. apr 2024

@maciatko950 ahoj ja vidím ale tieto testy v poslednej dobe robia aj falošných duchov

zanzilady
2. apr 2024
maciatko950
2. apr 2024

@zanzilady ahoj ďakujem za odpoveď aj na dr Max testoch vyšiel duch uvidím aká bude čiarka ráno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre