Dvojdňová menštruácia a negatívny test. Môže za to tampón?

spagetka2891
21. jún 2016

Ahojte baby, potrebujem radu, pripadne vasu skusenost, ci sa vam nieco podobne stalo..
V sobotu som mala dostat menstruaciu, dostala som ju vsak o den skor. Kedze sme mali firemny den a cely den sme behali po vonku, pouzila som tampon, ktory bezne pouzivam len vynimocne. Prvy den som mala klasicku, silnu menstruaciu..no na druhy den to bol uz iba slabulinke krvacanie ktore vecer skoncilo..dnes uz nemam po svojich dnoch ani naznak. Cize menzes mi trval 2dni. Co je u mna velmi neobvykle, pretoze ho mavam bezne 7dni a dost silne.. Vcera som si robila test aj ked mi to prislo skoro, test vysiel negativne.
U lekara som bola pred 2tyzdnami na klasickom vysetreni, vsetko ok a minuly tyzden na krvi. vsetky vysledky mam v poriadku.
Inak nepocitujem ziadne zmeny. Tyzden pred menstruaciou ma boleli prsia, ale tak silno, ze som mala pocit ze exploduju..teraz uz je to ok, akurat ma zase bolia nenormalne krize..
Teraz neviem ci mam cakat ze sa mi menzes este spusti, alebo mam pockat a spravit este raz test, alebo mam ist k lekarovi...stalo sa mi to prvykrat a nechcem hned utekat k lekarovi ktory mi zaklope na celo, ci som v poriadku 😂😂 je mozne ze by mi menzes zastavil prave ten tampon? Alebo to je uz uplna hlupost? Jaaaj baby, radte 😄

ivankalaco
21. jún 2016

Ahojky..ja si myslím, že tampón určite nie..Na test je asi dosť skoro, mne sa tiež pár krát stalo, že som mala menštruáciu tak ako píšeš, inak mávam 4-5 dní..

spagetka2891
autor
21. jún 2016

@ivankalaco a potom dalsi mesiac si uz mala mormanu? Pre mna je to sok ze zo 7dnovej mam ledva 2dnovu..halvne neviem ci je potrebne riesit to s doktorom, alebo mam pockat na dalsi mesiac...

candii
21. jún 2016

@spagetka2891 ja si myslim ze zatial nie je dovod to riesit s lekarom. Menstruacia prebehla, aj mne sa obcas stalo ze som ju mala kratsie ako obvikle. Pocaj dalsi mesiac a uvidis

ivankalaco
21. jún 2016

@spagetka2891 Áno na ďalší mesiac som už mala normálnu menštruáciu.Lekára by som zatiaľ neriešila..test až vtedy ,ak by som nedostala žiadnu menštruáciu v očakávanom čase..

sibalka21
21. jún 2016

suhlasim s babami.. netreba hned stresovat.... pokial budes pocitovat nejake priznaky tak si sprav test ale asi nebude potrebny... ja to mam casto ze mam stale ine kramy :D po porode sa mi to konecne ustalilo ale dovtedy som mala jeden mesiac 3 dni silne dalsi mesiac 4 dni slabe a tak :D pockaj a uvidis... ale urcite netreba zatial lekara 🙂)

spagetka2891
autor
21. jún 2016

Dobre tak dakujem..no ja uz asi 10rokov mam pravidelnu, na den presne a 7dni a robnaky priebeh..aj obdobi ked som brala antikoncepciu, aj ked som bola po operacii aj ked ma dopovali liekmi 😀 preto som z toho troska v soku ze zrazu mi telo strajkuje..ale pockam a uvidim teda co sa bude diat..🙂

moni244
21. jún 2016

bože 😀 už len ten nadpis mi stačil, no idem si to prečítať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spagetka2891
autor
21. jún 2016

@moni244 😂😂😂😂😂 musela som vymysliet, aby zaujal 😂😂

spagetka2891
autor
30. jún 2016

Baby, takze nakoniec mi to nedalo a isla som k lekarovi..mozno aj chvalabohu, lebo na lavom vajecniku mi nasiel cystu..dostala som injekciu..uvidime co sa bude diat a o 2 tyzdne na kontrolu...takze 2dovy menzes nebol len tak ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre