Graf bazálnej teploty a možné tehotenstvo

22. apr 2024

Ahojte, moze z toho este nieco byt, ked vcera a dnes to takto kleslo? Robila som aj test, ale je to skoro, ja viem. Som nedockava. Ci dufat, ci sa pripravit, ze znova nevyslo.
Bezne mavam dlhsie cykly. Nikdy som takto skoro nemala a lutealku mavam dlhsiu, tak 12 dni.

diewcatqoo
22. apr 2024

Ahoj, nechcem ti kazit naladu, ale toto podla grafu nevyzera na tehotenstvo. Takto mi zvykla klesnut teplota pred MS. Ale kazdy sme iny, u teba to mozno takto byt nemusi.

autor
22. apr 2024

@diewcatqoo hej, ved aj mne, len nikdy nie na 22.den cyklu, mavam cykly dlhsie a teraz mi prisla ovulacia skor. Ale aj tak mi to pride strasne skoro. No musim len pockat.

len_nig
22. apr 2024

Ak ti to pomôže, môj graf. Tiež najskôr klesla a následne vystúpila 😊 ešte je skoro

michaela789
22. apr 2024

To že to kleslo je jedna vec ale druhá je, ako veľmi to kleslo. Ty už to máš na tej priemerovej priamke a to je dosť veľký pokles 🙁 u mňa to, bohužiaľ, tiež znamenalo pokles progesterónu a príchod menštruácie 🙁 kiežby som sa mýlila.

autor
22. apr 2024

Ano, velmi to kleslo, ale merala som o viac ako hodinu skor, takze realne by to bolo mozno okolo 36,7 ako vcera, len som sa zobudila skor. Ale tiez si myslim, ze to nebude dobre.

autor
27. apr 2024

14 dpo a takto 😊😍

len_nig
27. apr 2024

Super 😍😍😍😍

zuzanockamt
27. apr 2024

Ten pokles mohlo byť uhniezdenie, tiež som to tak mala.

autor
27. apr 2024

Je slaba ta ciarocka, ale je...🙏.

autor
28. apr 2024

No tak asi to nebude dobre, dnes 36,66 a digitalny test negativny 😪

autor
29. apr 2024

No tak story pokracuje, dnes 29 DC, teplota zase stupla, ale tehotensky test uz len slaby duch, asi to bolo biochemicke. Zatial ale len bolesti ako na menstruaciu, ziadne krvacanie. Chcem sa opytat, aky ste mali priebeh pri biochemickom? Mne je nevolno, podbrusko opuchnute, chodim casto cikat, navaly horucavy mam, uz nech to teda odide, ked ma odist, len mi je do placu stale, och, cela som rozbita...😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre