GS Mama test

slavicka97
6. júl 2023

Ahojte som dnes 7DPT a robila som si tehotenský test GSMama len všade čítam že robia aj falošne pozitívne testy tak čo myslíte ?

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavicka97
autor
7. júl 2023

Ale no tak ženy ja si myslím že urážať sa tu naozaj nemusíme preboha veď sme dospelé tak komunikujeme na úrovni

zuzanockamt
7. júl 2023

@daduska6199 Ja už som nahlásila všetky jej urážlivé komenty, no nič.

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduska6199
7. júl 2023

@zuzanockamt ach 😕 chúďatá ženy keď ich tu takto hejtuje a uráža

zuzanockamt
7. júl 2023

@lovatko Nech sa páči, budem nahlasovať znova. Niečo u teba nie je v poriadku.

bm_
7. júl 2023

@lovatko ale dobre tak je to tvoj nazor ze test sa musi robit ked meska MS, kopec zien ma skusenost ze test ukaze skorej. to ze ty si to takto mala a si s tym velmi spokojna je tvoj uhol pohladu, autorka je po IVF, je to diametralne odlisna situacia. kazdy ma ine pocity a niekomu vyhovuje skor otestovat a spytat sa v chapajucej komunite, ktora zaziva to iste a mozno mala rovnaku skusenost s rovnakym testom, ze ukazal trosku zvlastne ci bol chybny ci nebol a pocas cakania na krvy test si spravit mensiu statistiku. niekomu toto pomoze a niekomu pomoze vobec netestovat a cakat dalsie tyzdne ako to asi bude. mas pravo povedat svoj nazor ked je o tom ta diskusia, ale nemusis hned vsetkych posielat po psychiatriach ked si v ich situacii nikdy nebola. opat opakujem, ked ta to tak hrozne rozculuje chod do inych for hladat temy ktore ta viac zaujmu a nie sem kazdu jednu zdrbat. a opat sa pytam, co cakas ze bude vo fore som tehotna? ake otazky?

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduska6199
7. júl 2023

@lovatko pozri môj test v deň očakávanej ms... vidíš tam niečo ? Asi nie....😁 A tehotná som

daduska6199
7. júl 2023

@lovatko to teba tu všetky poznáme 🤷‍♀️

zuzanockamt
7. júl 2023

@daduska6199 Slabú čiarku tam vidno.
Toto je môj test 9DPO, čiže asi 5 dní pred MS. Druhý je 11 DPO. Jasné, že to bolo tehotenstvo. Videla som to aj na grafe BT.

bm_
7. júl 2023

@lovatko nenapisala si ze si bola na IVF, ale aj to moze kazda prezivat inak. stale vsak neviem od teba ake otazky su teda vo fore som tehotna vhodne? odpovies si len na co chces a vytrhnes to z kontextu ako sa tebe hodi, namiesto toho aby si uznala ze trosku empatie by ti neublizilo. alebo chodit si citat fora niekam kde ti to takto tlak nedviha

daduska6199
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduska6199
7. júl 2023

@zuzanockamt krásne čiarky 😊 bolo ?

zuzanockamt
7. júl 2023

@daduska6199 To tehotenstvo už má 3,5 roka 😊

slavicka97
autor
7. júl 2023

Takto vyzerajú moje testy .... vrchný bol robený ako prvý

daduska6199
7. júl 2023

@zuzanockamt aha tak 😊

daduska6199
7. júl 2023

@slavicka97 urob iný napríklad dr.max ja som s tým bola spokojná 😊 ale čiarky sú tam určite len sú neúplné ale to sa aj mne stalo a tehotná som 😊

slavicka97
autor
7. júl 2023

@daduska6199 premýšľam že počkám do nedele a skúsim urobiť znova

daduska6199
7. júl 2023

@slavicka97 áno urob v nedeľu a daj vedieť 😊 držím palce 🍀🥰

slavicka97
autor
7. júl 2023

@daduska6199 ďakujem moc by som si priala aby sa mi tento výsledok potvrdil s viditeľnejšími čiarkami

daduska6199
7. júl 2023

@slavicka97 uvidíš hlavne na to nemysli čo má prísť to príde 😊 ja som celý čas hovorila že nič z toho nebude určite na prvú šupu aj ovu testy som mala negatívne. Potom som sa netestovala a ovulka prišla neskôr a podarilo sa 😁 na prvú šupu 😁

slavicka97
autor
7. júl 2023

@daduska6199 tak to je super len bohužiaľ IVF sú moje jediné šance nakoľko u mňa to prirodzenou cestou nepôjde

daduska6199
7. júl 2023

@slavicka97 áno to chápem. Držím palce a dúfam že to vyšlo 🍀

selena_luna
7. júl 2023

@slavicka97 drzim ti palce a fakt skus ten clearblue 😄

mici88
7. júl 2023

@lovatko vy ste v poriadku? Ja som sem žiadny príspevok nedávala 🤦🏻‍♀️ len reagujem na to čo čítam v komentároch a aká ste hnusná k ostatným.

mici88
7. júl 2023

@zuzanockamt aj ja. Mám jej plné zuby

slavicka97
autor
10. júl 2023

@daduska6199 tak skúsila som test urobiť až dnes a výsledok bohužiaľ negatívny asi nieje žiadna šanca na to že by bol KET úspešný

selena_luna
10. júl 2023

@slavicka97 mrzi ma to :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre