GS Mama test

slavicka97
6. júl 2023

Ahojte som dnes 7DPT a robila som si tehotenský test GSMama len všade čítam že robia aj falošne pozitívne testy tak čo myslíte ?

ninka99865
6. júl 2023

@slavicka97 skúsiť ďalší

anjelicek26
6. júl 2023

Skus dalsi, tu mas mega vytiahnuty kontrast a ciarka je len tak do polky...

selena_luna
6. júl 2023

@slavicka97 takto rovnako vyzeral moj pred 12 dnami :D a teraz mi tam svietia nadherne plne 2 ciarky- mamatesty maju vela farbiva a preto mozu ukazovat vtedy ked ine testy este nie. mne nikdy neduchovali - toto je 3 tehotenstvo.

slavicka97
autor
6. júl 2023

@anjelicek26 tak som skúsila aj ďalší test

anjelicek26
6. júl 2023

@slavicka97 podla mna budes tehu, je siroka, ruzova.

sunshine_18
6. júl 2023

Aj ja som mala taky minuly mesiac este silnejsiu ciarku a nic z toho

selena_luna
6. júl 2023

@slavicka97 to je regularna ciarka 🙂

slavicka97
autor
6. júl 2023

@selena_luna ja už neviem čomu veriť jedny vravia áno druhé nie som z toho strašne nervózna a krvný test mám až o týždeň

sunshine_18
6. júl 2023

@slavicka97 skoc zajtra do lekarne a kup bud digitalny clearblue alebo obycajny dr max test pruzkovy a budes mat istotu

mici88
6. júl 2023

@slavicka97 skúste iný test 🙂 tieto veľmi duchuju. Skúste pozrieť aj tu vo fórach za tieto testy . A to baby mali čiarky ešte silnejšie. Samozrejme držím palce 🙂

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici88
6. júl 2023

@lovatko boze vy ste tak strasne nepríjemný človek. Uz treti koment od vas dnes vidim a sama negativita a nepríjemnosť. Choďte sa frustrovat inde.

selena_luna
7. júl 2023

@slavicka97 presne ako.pise @sunshine_18 kup si digitalny clearblue ten ti pri takejto ciarke uz jasne ukaze. Stoji pod 10 e ale stoji to za to!

bm_
7. júl 2023

@lovatko ona je po vklade a 7 dni to je uz dost na to aby si skusila spravit test. Ked mas to stastie ze si toto nemusela riesit tak ti gratulujem, ale asi nechapes co to je prezivat IVF a neplodnost.Ty si vsade kam prides prijemna :D

bm_
7. júl 2023

@slavicka97 no ja ti poviem ze som mala doma pre tento pripad pripravene dva druhy testov, aby som si potvrdila ci mi ten test ozaj neklame. Viem ake to je cakat na krvny test po vklade, su to nekonecne dni a ja si myslim ze ten test je skutocne pozitivny.

kiki68
7. júl 2023

Ved to ma druhu ciarku, tak podla mna si tehu. By som o tri dni spravila dalsi a volala gyn.

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bm_
7. júl 2023

@lovatko ja nechapem preco ked ta to tak strasne rozculuje a si stastne tehotna chodis do temy som tehotna a v kazdej diskusii pises vsetkym ako su na hlavu a maju chodit na ocne. co by si tu cakala ine ako nejasne testy? nik ta nenuti tu na toto klikat a ak tak velmi chces vyjadrit svoj nazor mozes aj uplne normalne a slusne napisat, ze tam ty zial nic nevidis.

slavicka97
autor
7. júl 2023

Ženy prosím hlavne sa tu nehádajte.... Nechcela som svojim príspevkom začať nejakú šarvátku ....
za všetky názory a odpovede ďakujem

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
7. júl 2023

@bm_ Tiež nerozumiem tej nepríjemnej užívateľke. Vraj tehotná a cielene vyhľadáva diskusie s testami, všade píše agresívne, je nepríjemná. Tu v tomto prípade čiarku vidno a aj tak bude tvrdiť, že test je negatívny 🤷

slavicka97
autor
7. júl 2023

@lovatko ja poviem len toľko že som si ten test robila v deň ms a už by som to tu viac nerozoberala pretože ako vidím človek sa už nemôže spoľahnúť na žiadny normálny a slušný názor či odpoveď

zuzanockamt
7. júl 2023

@slavicka97 Test je určite pozitívny.

slavicka97
autor
7. júl 2023

@zuzanockamt ďakujem snáď to potvrdí aj krv

zuzanockamt
7. júl 2023

@slavicka97 Držím palce 🍀🍀🍀

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavicka97
autor
7. júl 2023

@lovatko prosím nebuď nepríjemná ja som sa slušne spýtala či tam niečo vidia aj ostatné ženy pretože ja som tam videla na oboch testoch čiarky

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduska6199
7. júl 2023

@mici88 je strašne nepríjemná aj v druhej diskusii....nechápem načo komentuje do boha 😡 len nervy robí človeku...treba nahlásiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre