Hodnota hCG 0,9

aknazuz1988
10. feb 2023

Ahojte, prosim vas vsade nachadzam rozne hodnoty HCG, moj gynekolog mi vsak povedal hodnotu 0.9.. Neviete mi niekto povedat kolky tyzden cca by to mohol byt?

janai1
10. feb 2023

Žiaden, 0,9 je bežná hodnota
1.TT je >5

martinaju
10. feb 2023

@aknazuz1988 pod 5 je to negativne.

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matus7030
10. feb 2023

@aknazuz1988 pri tejto hodnote nejde o tehotenstvo. Resp. nemohla si mat biochemicke tehotenstvo a tym padom sa hodnota vracia späť k nule? Ja som to tak mala.

esmeronka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aknazuz1988
autor
10. feb 2023

@janai1 Praveze on pouziva nejaku inu stupnicu, naposledy ked som bola v nemocnici tiez vraveli ze tym jeho cislam nerozumeju a radsej mi spravili testy sami.. Na to sa pytam, ci niekto poznate aj tuto "stupnicu"

martinaju
10. feb 2023

@aknazuz1988 a test ti ukazuje co?

nikaeli
10. feb 2023

@aknazuz1988 podľa cyklu by si mala byť v akom týždni? kedy si mala naposledy menzes?
doktor ti povedal čo?

3petka
10. feb 2023

@aknazuz1988 áno toto je iná hodnota/stupnica. Mne to nechtiac spravili teraz na začiatku tehotenstva. Tak sa to muselo opakovať, lebo už mali katastrofické scenáre. Našťastie všetko ok. Ale akú hodnotu som mala si moc nepamätám a nechcem zavadzať ak by to nebola pravda.

chelsey987
10. feb 2023

@aknazuz1988 je to negatívne. Tehotná nie si a nejde ani o biochemické tehotenstvo.

esmeronka
10. feb 2023

Pozerala som moje vysledky a ta stupnica je 1 ng/ml= 0.83 IU/ml, boli tam vysvetlivky,čiže je to aj tak negativne

aknazuz1988
autor
10. feb 2023

@nikaeli vraj cca v 5 tyzdni, menzes bol naposledu zaciatkom januara, tehotensky test vysiel pozitivny

chelsey987
10. feb 2023

@aknazuz1988 nechcem byť škaredá, ale robím s tým. Ak by si bola v 5tt tak tvoje HCG by bolo medzí 5000-7000.

aknazuz1988
autor
10. feb 2023

@chelsey987 Dakujem za vyjadrenie, ale pri vsetkej ucte, predpokladam ze neviete vsetko. Aj sestra co mi vravela vysledky s tym robi a ta tvrdi ze je to pozitivne. Mozno len nepoznate tu stupnicu a prilis sebavedomo sa vyjadrujete, cim ste ma trosku vystrasili ale ja sa nedam 🙂 Prajem vam pekny vecer

chelsey987
10. feb 2023

@aknazuz1988 som laborantka a tú stupnicu poznám naspamäť. Pekný večer

esmeronka
11. feb 2023

@aknazuz1988 chapem tvoju tužbu mat dieťa ale tym že sa tu budes do dakoho navažať si ho nepričaruješ...tiež tu stupnicu poznam a je to negativne

aknazuz1988
autor
11. feb 2023

@esmeronka Navazat? Si robite prdel? Hlavne ze ste tu vsetky odbornicky laborantky chemicky Einsteinove vnucky a pod! Ja som sa nepytala ci som podla vasho cteneho nazoru tehotna - to mi potvrdili u lekara, ale pytala som sa ci poznate tu stupnicu.. moja chyba ze som si myslela ze sa obraciam na chapave inteligentne a emocne nevyprahnute damy 🥴

janai1
11. feb 2023

@aknazuz1988 hlavne, že ty nepočúvaš ani lekára čo ti hovorí ale my nie sme inteligentné 😂

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
11. feb 2023

@aknazuz1988 odpovedajú ti tu zeny, co s tým realne pracujú! Nie ziadne Einsteinky, ako si ich nazvala.
Trosku pokory by ti teda nezaškodilo. Dala si jednu otázku, oni ti odpovedali.
Aj keď sa na hlavu postavis tak 1 a 1 nikdy nebudú 3. Správaš sa ako male decko. Uvedom sa trosku.

lienka.7
11. feb 2023

@aknazuz1988 nech sa paci... tu to máš aj z netu

lienka.7
11. feb 2023
esmeronka
11. feb 2023

@aknazuz1988 nerobím si prdel tvoja hodnota v prepočte na IU/ml je 0.74IU/ml a pozitívna hodnota pre tehotenstvo je viac ako 5 IU/ml...takže ak si aj mala pozitívny test prekonala si tzv mikropotrat a ak si si robila pepino test tak si tehotná ani nebola

lienka.7
11. feb 2023

@esmeronka ona pise ze jej tehotenstvo potvrdili. Len neviem na zaklade coho 🤔

esmeronka
11. feb 2023

@lienka.7 to ani ja neviem ako potvrdili lebo ani na sone doktor ešte v 5 týždni nič nevidí

martinaju
11. feb 2023

@chelsey987 len otazka nemohlo to byt beta hcg ked stale hvori o inej stupnici alebo com ze ci, neviem nerozumiem sa tomuto lebo mne v car teda hovorili normalne a myslim ze pri tripple testoch sa robi beta hcg to sa pise do knizky ale tak ma to napadlo.

lienka.7
11. feb 2023

@martinaju Triple testy sa v 5tt teda rozhodne nerobia...mne prve tehu potvrdili v nemocnici v 5-6 tt, mala som slabé krvácanie, brali mi krv, ale teda hodnotu hcg neviem... Lekárka videla aj na Sone.
Druhu mi zase potvrdili az v 9tt, v 7tt este doktor nic nevidel. Ja som sa nikdy nepýtala na hodnoty hcg. Fakt ma to nikdy nenapadlo.

lienka.7
11. feb 2023

@martinaju tu máš beta hcg...nie som lekar, ale nezdá sa mi to na určenie tehotenstva, keďže tam píšu o nadoroch a pod.

martinaju
11. feb 2023

@lienka.7 mne to je jasne ja som si to cele precitala aj kedy sa robi a tak ale pri niektorych lekaroch ako clovek uz nevie. Niekedy zíram čo všetko nerobia a mali by a tak dalej…. Tu bola len otazka k tomu ze to ma tak nizke a tvrdi ze jej povedali nieco ine… osobne som sa teda nestretla s tym ze by niekto vysetrival hcg nejakou inou metodou ako je uvedene v tych tabulkach ale clovek nikdy nevie. Otazka je ci lekar oznamil len hodnotu a autorka si domyslela svoje alebo jej ozaj povedat hodnota je takato gratulujem je to pozitivne. 🤷🏽‍♀️ Nejdem si zastavat ani autorku sama som jej napisala ze to ma negativne pri tej hodnote ale tak neviem otazka v ktorom tt som? Ved tt sa urcije podla poslednej ms a nie podla hcg, neskor podla velkosti plodu. Ale možno sa dozvieme nejake novinky 🤷🏽‍♀️
Sice povedala ze test je pozitivny ale otazka aky a kedy bol pozitivny.

martinaju
11. feb 2023

@lienka.7 pri ivf som sa pytala na hodnotu hcg aj som chodila na krv pri prirodzenom otehotneni mi nikdy krv na potvrdenie nebrali. Proste je test pozitivny a objednana som bola uz len na sono.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre