Hrozí tehotenstvo?

adenka
16. apr 2019

Ahojte, v prvom rade chcem podotknut ze nemam 17, mam 2 deti a co to uz teda o tehotenstve viem.
Avsak stala sa nam s manzelom cez vikend nehoda, zlyhal kondom. Bola som prave 6DC. Mavam pravidelny cyklus 29-30 dni, obe deti sa nam zadarili na cca 14-15ty den.
Dnes je posledny den kedy mozem uzit Postinor,ale celkom sa ho bojim. Myslite ze je mozne ze by som mala plodne dni a otehotnela? Hlien nebol ziadny, ovulacne testy od vcera skusam a su negativne. 3tie dieta v ziadnom pripade nechceme.

daniell_ka
16. apr 2019

Nechcem rýpať len ma to zaujíma ako Vám môže zlyhať kondòm alebo antika.Ani raz sa mi to ešte nestalo a ani neviem ako je to možné ak sa to používa správne.To ako fakt sa toto stáva? Ja mám asi sakra šťastie. 🙂

adenka
autor
16. apr 2019

@daniell_ka tak asi sa stava. Mam 2 deti, obe planovane a najmladsi ma 7 rokov a za celu dobu sa nic neudialo. Zial tentokrat to tak vypalilo.

vcelicka2578
17. apr 2019

Baby vidíte tam niečo?

adenka
autor
17. apr 2019

@vcelicka2578 ano 😍

dopolbokaodrata
17. apr 2019

@adenka keď už v žiadnom prípade deti nechceš, neuvažovala si o nejakom radikálom reze, nemusíš aspoň zobat tabletky alebo si zavádzať kadejaké telieska.

elly23
17. apr 2019

@vcelicka2578 jeeej blahoželám k tehu ;)

vcelicka2578
17. apr 2019

@elly23 Ďakujem

adenka
autor
18. apr 2019

@dopolbokaodrata ani nie, nechcem nic umele... zatial nam kondomy nerobili ziaden problem, len tento jeden bol nejaky divny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre