Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
1. feb 2010

dopadneš dobre! jen dej vedet!!!!

anubism
1. feb 2010

dík za podporu 😉

boruvkova
1. feb 2010

Ahoj holky,

mohla bych se vas zeptat, jestli je mozne na testu 6 den po ET uz neco videt? nebo je opravdu jeste brzo?....nevydrzela jsem, samozrejme nic a jsem z toho hystericka..

denis19
2. feb 2010

dobré ránko!

boruvka...to je fakt brzo...to by tam asi nevidel nikdo nic, vydrž aspoň na 10 den a kolik máš bublinek v domečku??? pokud jen jednu...tak to vydrž i na 12 den. hladina hormonu hcg stoupá každý druhý den, jak jsem se tu dozvedela, tak i dnešní test by byl zbytečný 🙂 ale neboj, ted je to tu samé //, tak klid, naskočila jsi na správný vlak!!!!

anubism....dej vedet, kvuli tomu se sem i behem dne mrknu a to mám nehorázne moc práce a kontrol dnes!!! 🙂
lucko, gabulik, eva...preji krásný den!!!! 🙂

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Dobré dopoledne děvčata. Úspěšně jsem se před pár minutama vyhrabala s pelechu 🙂

Denis již pilně pracuje před 7 hod ranní. Taky tě zdravím do práce. Za chvilku půjdu nakoupit do města a pak pouklidit.

Anubism, tak co, testla jsi? Doufám, že tam budou//.

Borůvka, jak psala Denis, je ještě moc brzo. Vyčkej pár dní. Jinak bys byla zbytečně zklamamá. Uvidíš, že pak tam budeš mít //.

Holky, během dne nekouknu, zatím se mějte 🙂

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Tak jsem zde a tady nikdo. A ještě jak čtu po sobě minulý příspěvěk, tak koukám, že jsem napsala místo nakouknu nekouknu 🙂 Je vidět, že jsem měla ještě zalepené oči spánkem. 🙂

krivka5
2. feb 2010

ahojte dievcata!
sem som to asi este nepisala,tak mam po kontrole v CAR a doki mi zablahozelal k tehotenstvu.maly buchta je v brusku aj sme ho videli taku tmavu skvrnku.bol vidiet len jeden,ale doki ze mozu byt aj dva.krvicku sa dozviem az o tretej...som stastna ako blska 😀 termin porodu nam vyratal na 6.10.

denis19
2. feb 2010

krivka...paráda!!!! už jen upresnit počty, co????? 😀 😀 hlavne se nestresuj v práci , jako já , už i bublinka se mi ozvala! tak jsem si rekla a dost, nenechám tu prec po sobe rvát!!!! 😲

denis19
2. feb 2010

lucko....já myslela , že je to určite preklep...snad by nám holka netvrdila, že na nás hází bobka.....
jak ve meste, udelala jsi si také nejakou radustku jako mz s gabulik včera???

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Krivka, to je úžasné... Tak příště budete moudřejší. Teď se šetři a užívej si těhotenství 🙂

Denis, radůstku se chystám udělat někdy v týdnu... Chci si jít koupit nějaké těhotenské kalhoty a tak... Koukám, že to máš v práci nějaké stresové...

denis19
2. feb 2010

lucko, jo v práci je to na nervy!!! hodne projektu, žádný není nijak obzvlášť objasnen co má delat a ty človeče pracuj 🙂 a proč bych tím človek nemohla být já, když umím program a i tu angličtinu jakš takš a všechny naše GIS programy jsou v angličtine!!!! už mne to štve... lítám potom jako hadr na košteti a stále nekde neco delám a potom ani sama nevím co 😠 😠 ale jinak tu práci delám ráda 🙂 🙂
dnes nám namontovali novou skrín, byla jsem ji doma omrknout a je super, už jen do ní naházet veci a je hotovo 🙂
tak tehuhu kalhoty!!!!ty já už nosím dávno, do ničeho se už nevlezu 🙂 a reknu ti, je v nich super, jen u nás je jen jeden tehuhu obchod a paní tam má slušne vysoké ceny ,ale co už nadelám, jedny jsem si porídila 🙂

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Denis, tak to ti v prci nezávidím... Ještě, že mám doma klid. 🙂
To je pěkné, že máte novou skříň. Ta je kam? Do dětského pokoje?
Ještě zapnu své kalhoty, ale už jsou tiptop... Počítám,že za ty kalhoty dáme tak 1000kč 🙂 Ale co nadělám. Už se na ně těším.

denis19
2. feb 2010

Hm...to jsi dobrá , žee zapneš své kalhoty, já se ti do svých nevejdu už dobré dva mesíce!!!!! Jak to deláš prosím te, já se Ti nejak hned snad po ET rozšírila v pánvi a nic jsem nezapla na knoflíku a okrasný tukový prstenec, jako ho nazvala gabulik, mi vytekl ven z kalhot...tak mám tehuhu a je mi fajn.....no já za své kalhoty vyvalila 47€(1220Kč) takže tak jak ríkáš....ale za tu parádu to stojí, ne????

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Taky si říkám. Už se na ně těším. Doufám, že naleznu nějaké pěkné 🙂 Jak to dělám? Vždyť jsem psala, že jsem silnější postavy. Na mě to těhu bude pořádně vidět až tak za 2 měsíce. 🙂

denis19
2. feb 2010

ale to já jsem také plnoštíhlá a není to nejak extra videt,ale už jsem musela kupovat i o číslo vetší podprdu a i kalhoty 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Podprdu už mám o 2 čísla větší. Proto jsem se tehdy zhrozila, když jste tu psaly, že ještě mají růst... Uvidíme kolik teď budu mít velikost. Jinak mám 48, což je dost při 160cm 😉 Ale nějak si nestěžuju 🙂

denis19
2. feb 2010

no já taky ne, i včera co jsem si koupila ty šaty, tak v ních mám celkem velký zadek,ale to mi ted muže být jedno, no ne??? 😀 na margo prsu, ptala jsem se kamarádky co ješte ted kojí, že jak to s tema prsama ješte bude a rekla, že do sedného mesíce rostou a potom už je to ustálené a i v období kojení, prý se proto doporučuje kupovat kojící podprda v sedmém mesíci tehuhu...tak teda lucko nevím, to do sedmého mesíce já budu chodící prsa!!!

krivka5
2. feb 2010

no tak uz viem aj vysku HCG ze 2 900 to je pekne pravda,tak aj krvicka potvrdila chrustika v brusku 🙂

l.u.c.i.e
2. feb 2010

To budeme dvě. Jakou máš velikost teď? Já jsem měla před těhu B,teď už D... Manžel si je vychvaluje, ale já s tím bojuju 🙂
Zadek neřeš, hlavně, že ti šaty jsou pohodlné přes bříško 🙂

anubism
2. feb 2010

Ahojky,testík jsem dělala i večer,ale vzal mi ho chlap,a pak už mi nic neřekl ani neukázal.Ráno jsem to nějak nezvládala,a ještě k tomu jk jsem po ránu zblblá,jsem čůrala i na víčko testu,zapoměla jsem ho sundat. 🙂 Jsem ještě v práci,opět do večera,ale nepřišli lidi tak jsem chvíli nakoukla za vámi,abych vás informovala.KRIVKA gratulujem k výsledku,a at se pěkně všichni kulatíte 😉

krivka5
2. feb 2010

denis...mas pravdu,ved sa tie nase pracovne stresy prenasaju aj na nase babatka...

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Krivka, krásně vysoká hodnota hcg, gratuluju. Kdypak bude sono?

gabulik77
2. feb 2010

ahojda holky, preji krásný den
krivka gratuluju k hcg to je super zprávička🙂
denis, tak to máš ted v práci pech a koukám denis a lucko zase vděčné téma prsa co 😀 já vám to říkala, že ještě porostou. To já už vyhlížím na netu nějaké pěkné kolečko, abych je měla kde vozit, jestli ještě povyrostou🙂) normálně jsem měla vel. C, ale protože jsem před KETem trochu zhubla, tak se teď do všeho i do podrpd ještě vejdu🙂 ale myslím, že za chvilku budu muset kupovat větší, takže D nebo DD to jistí🙂 je budu za chvilku courat po zemi 😀

anubism: tak to jsi měla dobré ráno tedy 😅 tak budeš testovat večer, nebo už ti chlap řekl výsledek ze včerejška

krivka5
2. feb 2010

lucie....dakujem,na srdiecko idem 12.2. dufam ze bude krasne bit...

l.u.c.i.e
2. feb 2010

Gabulík, to víš, ty prsa nám davají zabrat 😀

Krivka, tak to bude zachvilku. Určitě už srdíčko bude tlouci. To už budeš asi v 6tt, viď?

Anubism, ty nás napínáš. Snad večer písneš výsledek.

Holky, už končím, snad se na vás mrknu ještě večer, popřípadě až zítra. Tak papa

kajka39
2. feb 2010

dievcata, koledujete si o hitparadu ,,najväcsie prsia,,?? ta tema vas drzi!!! 😀 😀 😀
l.u.c.i.e , gabulik77 ja by som chcela zacinat vasou velkostou B,C ..... 😀. Este nic a ja kupujem DD az E podla toho aky strih hihihi 😀 😝

krivka - krasne HCG 2900 Gratulujem!! A nie su tam dvaja chrustici?? 😉

krivka5
2. feb 2010

anubis dakujem a uz chcem vidiet tvoje dve // v albumceku 😉

kajka...ved sme volali hned dokimu ze ci to neni na dve a on ze moze byt,ale to este nevie potvrdit.na sone videl jednu bambulku a aj za tu sme vdacny 🙂 kajka aj ja uz kupujem DD podprdu a to mi teraz este narastu,hruza 😖

gabulik77
2. feb 2010

tak koukák kajka že jsme na tom skoro stejně🙂))

gabulik77
2. feb 2010

chtěla jsem samozřejmě napsat koukám🙂))

krivka5
2. feb 2010

lucie...ano v 6tt,idem upravit profil 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre