Je pozitívny?

simona082
28. aug 2023

Ahojte dievčatá, vopred sa ospravedlňujem, viem, že je to tu každý deň a že veľa nám to tu lezie na nervy ale dokým sa nás to netýka osobne tak je to iné 🙂
Ale k veci, prosím vás, vyzerá tento test pozitívny? Sorry za foto ale fotené o trištvrte na 5🙂 menštruáciu mám dostať zajtra, sem tam sa mi cyklus posunie ale max 4 dni ale vždy príde. Skúšame to druhy mesiac. Fotené v limite. Ozaj to nesilím. Ďakujem za odpovede dievčatá.

kvetinka1918
28. aug 2023

@simona082 Ahoj ja som mala takýto test presné týždeň pred MS a už som v 6 mesiaci podľa mňa je pozitívny gratulujem☺️sa mňa máš lepší a istejší clearblue a tam ti aj ukáže v ktorom tt si 😉Gratulujem a teda dúfam že to vyšlo

han_ka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciah187
28. aug 2023

@simona082 vyzera pozitivny

wishes
28. aug 2023

ano

cimage
28. aug 2023

Vyzera to nadejne, 🤞🏻

lauriik
28. aug 2023

Pozitivny!

simona082
autor
28. aug 2023

No ja odpadnem. Skúšala som piatok, neviem kedy bola presne ovu este sme to neriešili az tak, myslela som ze neskor keď sa.nebude dariť. No a v piatok bola úplne len taka ze som ju len ja videla😀 preto som az teraz o 3 dní inak by som počkala az by meskala. Jasne kúpim aj clearblue len som s tým nepočítali este ze by to ozaj vyšlo tak rychlo😊 s nim otestujem az bude meškať pár dní. Fakt som není zas taka ze dá budem každý deň rano.aj vecer😀 priateľ má v sobotu narodky tak mam darcek😊 dúfam, že to dovtedy vydrzim😊 d za správy 😊

kimikiki52
30. aug 2023

Baby, prosim a tieto myslite ze su pozitivne? Jeden den po vynechani MS a ranny moc😊

luciah187
30. aug 2023

@kimikiki52 ano jasne

kimikiki52
30. aug 2023

@luciah187 dakujem❤️ aj ked baby top test (ten najspodnejsi) to tak divne jemno ukazuje?

luciah187
30. aug 2023

@kimikiki52 kazdy ma inac farbiva to nevadi

kimikiki52
30. aug 2023

@luciah187 aha to som vobec netusila. Vdaka🙂

luciah187
30. aug 2023

@kimikiki52 drzim palce

anna2611
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre