Je šanca, že budem tehotná?

luciabasistova
2. máj 2022

Ahojte. Poprosim Vas len Váš nazor. 17 apríla som mala ovulaciu. 5 dni po nej som 3 dni mala hnede spinenie. Snazime sa s manželom o bábätko. Dnes mi druhy den meska MS. Mozno som hlupa, ale zase testovat a sklamat sa nechcem. Jedno bábätko mam, snažili sme sa 4 roky, riesili sme umele. Je to náš zazrak. Viem, co je to stale očakávať, ze test ukaze //. Je šanca, že budem tehotná? Mala ste to niektora?. Ďakujem

nafka0483
2. máj 2022

@luciabasistova Pri kazdom nechranenom styku je sanca otehotniet ;)

anjelicek26
2. máj 2022

Tak od 17. aprila (ako si zistila, ze si mala ovulaciu? Robis ovulacne testy?) tak je to 15 dni po, to ti ukaze kazdy test a aj poobede. Ak meska, tak treba skusit.

luciabasistova
autor
2. máj 2022

@anjelicek26 nerobím testy ale mala som mierne bolesti v podbrusku a ruzovy vytok..tak predpokladam, ze to bola ovulacia. Tak skusim test, hadam to vyjde .🙏❤

diamond007
2. máj 2022

@luciabasistova daj vedieť

simbatko
2. máj 2022

@luciabasistova držím ✊ daj vedieť

barus26
2. máj 2022

@luciabasistova áno je šanca. Skús ten test a uvidis.. My sme sa o prvú snažili 2,5 roka a druhýkrát som otehtonela ani doslova poriadne neviem ako🙈😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre