Je slabá menštruácia znakom tehotenstva?

koka231
1. aug 2014

Ahojte mam otazku problem neviem to opisat ...ale- v pondelok mi prisla mrcha najskor len taky slaby vytok ruzovkasty potom neskor po par hodinach trosku krvy a neskutocne bolesti krce nevedela som ani chodit od bolesti dala som si tabletku a bol klud bez bolesti lenze nekrvacam tak ako pocas normalnej menstruacie mam len take slabe krvacanie minimum max mozno na 5 vloziek dokopy ...dnes mi je cely den divne mam tocenie hlavy a vecer teda teraz mi je tak divne na vracanie tak neviem co si mam o tom mysliet doteraz to take nebolo mozem by tehu?a vysiel dnes zomna len uplny kusok toho co sa odplavuje pocas mrchy ale uplny kusok doteraz isli zomna doslova kusyskaaa ...poradte mi co mam robit a co to moze byt

jerryjanka
1. aug 2014

možno len tento mesiac nenarastla vystelka maternice tak moc ako inokedy, ja si myslim že tehu nie si, ale človek nikdy nevie skus test

koka231
autor
1. aug 2014

a to je normalne? lebo taketo nieco sa mi este nestalo tak preto sa pytam :-/ a zhanam rady skusenosti od niekoho kto u take mal alebo teda podobne
inak ma strasne bolia krize

katy1979
1. aug 2014

v prvom rade si urob test. Mozes byt tehotna ale mozes byt prechladnuta ci mat zapal

nigguska
1. aug 2014

@koka231 ja tiez navhujem...daj si tampon aby sa krv nedostala do mocu ked budes cikat do pohara....a sprav si tehotensky test...ak vyjde negativny tak pravdepodobne bola len slabsia vystelka maternice a preto ti nema co vo velkom odchadzat...to sa stava a je to uplne normalne....ak vyjde pozitivne tak treba ist k dr.pravdepodobne moze ist o vcasny potrat-biochemicke tehotenstvo...en sa skontroluje,ci vsetko odchadza ako ma a potom pojdes len na kontrolu....hlavne nestresuj....ale skor sa priklanam k druhej moznosti,ze nie si tehu len mas slabsiu ms....

koka231
autor
1. aug 2014

dakujem za rady tak vyskusam volaco ....inak dnes sa mi zasa poobede skor tak navecer tocila hlava az sa mi zahmlievalo a nemozem spavat cez den by som spala ale ako ahle dojde vecer nejde to ...a este ktomu ma aj svrbia prsia ...ja uz fakt neviem co je to somnou :-/

sarinka2012
1. aug 2014

Ahoj,napisem skusenost mojej tety,snazili sa planovane o babatko,menstruaciu mala ,slabsiu,myslela si že je to zo stresu,mozno prechladnutia,test bol 2x negativny z odstupom dvoch tyzdnov a nakoniec si spravila este treti test a bol pozitivny,isla gynekologicke a ta jej oznamila že je v 11 tt - čize prakticky uz skoro v tretom mesiaci a test sa jej pozitivny ukazal len par dni predtym + menstruovala,slabsie,ale ano.

koka231
autor
1. aug 2014

ako napriklad moja svagrina tiez pri prvom tehotenstve nevedela az do tretieho mesiaca ze je tehu kedze mala normalnu menstruaciu a ani na nej vidno nebolo ze by bola uz v tretom mesiaci 🙂 ...tak neviem bojim sa robyt si test uz som sa tolkokrat sklamala ☹ tak neviem ☹

barboritta
4. aug 2014

tak čo?ako si dopadla?

koka231
autor
6. aug 2014

No robila som si test a zdalo sa mi ze tam bola taka taká slabulilinka druhá čiarka moc ju ani vydno nebolo :-/ tak neviem teraz skusim este neskor testnut ci tam bude alebo nie ale test som si poobede robila tak skusim rano spravit o par dni uvidim

dnp
7. jan 2015

Ahojte, natrafila som presne na túto tému a chcela by som sa tiež opýtať .. Ja som teda očakávala menštruáciu včera a ona aj prišla, ale úplne slabučká .. ono krv (keď sa to dá nazvať krvou) vlastne zachytím skôr na papieri inak nie .. aj dneska je tomu tak, len o kus čo viac .. Podbruško bolí, prsia tiež bolia - presne ako PMS syndróm alebo očakávaná mrcha. Týždeň pred menštruáciou tehotenský test - negatívny. Deň pred menštruáciou tehotenský test .. tiež negatívny ... tak čo myslíte? môže to byť od toho, že som tehotná alebo je to prechladnutím? (pred očakávanou mrchou som mala kus rezanie, pálenie pri močení) ... díky

kikuska1998
27. sep 2019

Dobrý deň mám skoro podobný prípad dostala som mrchu trvá už 4 dní ale je to iba spinenie robila som si test a vošiel negatívny .môžem byť tehu3?

gabriela56
20. júl 2023

Dobrý deň chcela by som sa poradiť dnes som dostala slaby menzes a od pred včerajška sa necitím dobre a nemam chuť dojedla. Od včera cítim bolesť pod bruchom. Menzes prišiel skvôr o 5 a skoro vždy mám 2-3 skvôr.Môže to byť tehotenstvo? Robila som si dnes test ale mi ukazalo jednu paličku a takú maličku rihu na teste.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre