Je spravny pozitivny tehotensky test po 20 minutach?

lilkaz
27. jún 2018

Ahojte,prosim vas,urobila som si dnes tehotensky test..po 5 minutach tam nic nebolo, ale po 20 minutach test vyzeral takto...ale v navode pisu,ze sa nema nikdy zistovat vysledok po 10 minutach..ze len do 5 minut...tak teraz neviem..test je woman secret...

nataklaudia123
10. mar 2021

Mne to mešká a mam závraty rocenie3 hlavy robila som si test dnes digitálny aj ten ciarkovy digitálny vysiel ze niesom aj ten ciarkovy ale hned som vyhodila necakala som

nataklaudia123
10. mar 2021

@jenny257 ja som si spravyla aj digitálny a ukazalo mi ze niesom ale príznaky mam a som unavena zavraty mam a meska mi uz tizden aj niečo

jenny257
10. mar 2021

@nataklaudia123 moze byt vela pricin prečo ti meska ...

slavkajaslova
23. feb 2022

Dobri den chcela bi som radu mala bisom dostat mences 15.2 nedostala som teraz je 23.2 este nic chodit fur cikat naduva ma bolesti brucha mozem bit tehotna

slavkajaslova
23. feb 2022

9 dni som.memala mences robila som si tehotenski test vislo mi 1 ciarka mam priznaki na trhotensvo bolesti pod brusku naduvanie brucha chodit citat fur kazdi 5 minut hlava ma boli krize ma boli unava

nelaa1
29. sep 2022

???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre