Je to na 100% tehotenstvo?

angie_l
8. jún 2017

Potrebujem poradiť či teda je tento test 100% a či som tehotná,robila
Som si predtým 3 obyčajne testy boli pozitívne potom som si išla kúpiť tento a ukázal mi toto mám ísť už k lekárovi uvidí niečo? Alebo to stále nemusí byt pravdivé,či sa môžem už tešiť alebo s tým mám ešte počkať stále ďakujem

zuzankaa88
8. jún 2017

@angie_l urcite si tehotna 🙂 gratulujem

seblicek
8. jún 2017

Ja som si robila "obyčajné" testy keď som mala pocit, že som tehotná ale pokiaľ viem tak keď ti tam ukazuje plusko tak by mal byť pozitívny a tie čísla pod tým by mal byť týždeň, v ktorom si. Takže si buď v druhom alebo treťom týždni 🙂 Veď na krabičke máš návod a tam máš nakreslené čo ukazuje keď si tehotná a malo by tam byť aj či ukazuje tie týždne ale nenapadá mi nič iné čo by to mohlo značiť.

lubi40
8. jún 2017

@angie_l Kedy si si robila test, myslim kolky den cyklu? Mne vysiel clear blue positivne 2-3 tyzdne (ale ja uz som bola 4+) a nakoniec som mala mimomaternicove. Nechcem plasit, ale nie je to sranda. Ak uz si mala dostat menzes a vysiel ti test takto, tak v 6 tyzdni urcite chod na sono-musi byt vidiet babatko.
drzim palce!

zuzka38
8. jún 2017

@angie_l mozes sa tesit, dr.kludne zavolaj a on ti povie kedy mas prist.. staci v 7-8tt

babls5
8. jún 2017

@angie_l pockaj este aspon 2týždne nebude vidno nic ....na sone ...alebo na2hy tyzden po vymeskani az chod

babls5
8. jún 2017

@lubi40 nieje pravda ze v 6tt jevidno babo nie kazdej mne videl len gestacny vacok v priebehu 6tt

henikav
8. jún 2017

Brala si nejake lieky na podporu k otehotneniu, pichala si si injekcie? Ak nic z toho, tak si tehotna, gratulujem, jedine lieky na stimulaciu by to mohli falosne skreslit

mimka11111
8. jún 2017

@angie_l mne tento test ukazoval
2-3v case menzesu....ja som vsak k dokymu naklusala ihned,nakolko sme o mimi niekolkokrat prisli..na sone nebolo vidiet nic,nasadil tabl.na udrzanie a teraz mi 4-mesacna bublinka spinka v postielke 😉.....urcite si tehu,ale na sone este nebude nic vidiet..hcg som v tom case mala 283

lubi40
9. jún 2017

@babls5 pointa je, ze uz nieco bolo vidiet...

zuzans258
9. jún 2017

keď ti mešká menštruácia viac ako 10 dní...už môžeš ísť 🙂 ja som šla po 16 dňoch meškania...a už tam videla 🙂 🙂 ...

monikak12345
18. jún 2017

Ahojte babulkymeska mi menzes 3 dni robila som si test papierik a tam hned dve ciarky po 3 hodinach znova som si urobila ale taky co ide do prudu mocu a tam nic som tehotna ci nie?

daniela2227
5. jan 2019

Ahojte. .máte niektorá krátku lutealku? Ak áno.. prosím i radu..ako ju predĺžiť 😔 po poslednom MA sa mi cyklus ešte viac skrátil.. už tak bol dost krátky.. 26dni...A teraz 24...Viem že ovu mám 13-14 deň cyklu...takže zvyšných 10dni je strasne malo 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre