V ktorom týždni uvidí lekár plod na sone?

neznama1992
24. máj 2023

Ahojte, vyšiel mi pozitivny test, možem byt tak cca 5-6tt
Od ktoreho tyždna pan doktor uvidi na sone plod?
Mám počkat alebo ist uz ku doktorovi?

anjelicek26
24. máj 2023

Idealne je ist 7-8.tyzden tehotenstva, aby pekne bilo srdiecko... takze 8 tyzdnov od poslednej menstruacie...skor uvidi vacok, potom plodik, srdiecko az potom, vsetko proste chvilu trva... ked podjes priskoro, len ta to vystresuje. Ciarky mas krasne.

neznama1992
autor
24. máj 2023

@anjelicek26 Dakujem velmi pekne, čiarky su jasné a silne tak dufam že bude všetko poriadku

marianarem
24. máj 2023

@neznama1992 Ano ak nie su problemy, tak by som pockala do 8tt. Tam je tp.uz jasne. Skor u niekoho vidno srdiecko, u niekoho nie, zena sa moze zbytocne vystresovat.

neznama1992
autor
24. máj 2023

@marianarem Pobolieva ma v podbrušku ale to je asi normalne, inak chvalabohu nemam problemy

anjelicek26
24. máj 2023

@neznama1992 ano to je normalne, maternica sa roztahuje.

neznama1992
autor
24. máj 2023

@anjelicek26 poriadku tak sa nemusim obávat len musim počkat, dakujem za informacie

jaskolka
24. máj 2023

Normálne tam zavolaj a dajú ti termín podľa poslednej menstruacie. Sestrička už bude vediet, na kedy ta objednať. Väčšinou sa objednáva na taky 7-8tt podľa poslednej menstruacie.

tara42
24. máj 2023

Mňa doktorka objednala v 8tt. Uz bolo vidieť srdiečko. Tiež som jej volala tak v 6tt.

lienka.7
24. máj 2023

@neznama1992 nesla by som skôr ako po 8tt.
Ja som bola v 7tt a nic😔 musela som čakať 2 tt a poviem ti uprimne, boli to tie najhoršie 2 tt môjho života 😔😔😔
Držím ti palce ✊🍀

mtn112233
25. máj 2023

@neznama1992 ja som bola v 7tt a srdiečko už bilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre