Je to negatívny výsledok tehotenského testu?

kvetinka9378494
6. mar 2024

Zdravím,viem že okolo testov je tu veľa diskusii a každý píše “ja nie som gynekológ” aké chcela by som sa spýtať prídavam foto takto to vyzeralo po vytiahnutí z mocu. 2fotka po pár minútach. Prosím vás mám to brať ako negatívny výsledok? Ďakujem všetkým

martha1987
6. mar 2024

@kvetinka9378494 sú tam dve čiarky... pozitívny...

nika11103
6. mar 2024

Toto je pozitívny tehotenský test 🙂 pre istotu ale teda zopakuj ak sa ti zdal rozmoceny najprv ale ja si myslím že je to tam. Držím palce

kvetinka9378494
autor
6. mar 2024
kvetinka9378494
autor
6. mar 2024

A toto je ovulačný test teraz robený. môže byť že aj tehotenský takže pozitivne aj ovulačný??😁

diewcatqoo
7. mar 2024

@kvetinka9378494 ovulacny nie je pozitivny. Na ovulacnom su dve ciarky takmer vzdy, ale na to, aby bol pozitivny, musia byt tie dve ciarky rovnako silne (prip. testovacia silnejsia ako kontrolna) - co ty nemas.
Tehotensky mas pozitivny, gratulujem.

belllinka
7. mar 2024

@kvetinka9378494 🤦‍♀️ návody k testom si nevieš prečítať? Tehotenský máš pozitívny a ovulačný negatívny.

dadka1997
7. mar 2024

@kvetinka9378494 na prvej fotke mi príde tst moc premočený , na druhej fotke je test pozitívny, ovulačný maš negativny, ale niekedy vedia zachytit aj pozitivitu tehotnosti

bambulka711
7. mar 2024

Nič v zlom, ale koľkokrát ešte túto tému založíš? Test je pozitívny, gratulujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre