Je to tam?

noxis
19. júl 2014

Prepáčte babule,ale s mamou to už dlhšiu dobu študujeme.Mám pocit,že tam nič nie je,ale mama vraví,že niečo slabunké tam bude.
Je ich viac :/

hermina_
19. júl 2014

podla mna je ten test negativny
nemusela si kvoli nemu zakladat novu otazku, stacilo to dat na nastenku, tam by ti rovnako zienky poradili

katkasofi
19. júl 2014

@noxis dačo tam vidím aj ja. Kedy ma prísť ms?

noxis
autor
19. júl 2014

s mamou debatujeme o tom už dva dni :D priateľ sa dištancuje,že sa tomu veľmi nerozumie :D
jeden test,a ms by mala byť o týždeň,dnes som v nohavičkách mala kúsok zaschnutej krvi.Neviem si to vysvetliť.Nie veľa.

jk77
19. júl 2014

Vidim tam zatial len nejake tiene, akoby rozpita ciarka... Skus inu znacku, alebo zajtra prvy ranny moc.. Drzim palceky.. 😉

nini1010
19. júl 2014

Ja tam zatiaľ nevidím nič ale netreba to takto strašne síliť, to nič dobre neprináša. Počkaj zo 2-3 dni, urob si a budeš mať istotu.

jk77
19. júl 2014

@noxis tak mozno prave sa zahniezduje.. mas este cas testovat, je skoro.. testuj az za par dni..

matarka
19. júl 2014

Testovala si strasne skoro - podla vlastnej skusenosti odporucam pockat az ked meska MS, vtedy to uz byva dost jednoznacne.

tehulka96
19. júl 2014

Ahojte maminky.. čo poviete?.. 🙂

tehulka96
19. júl 2014

Ahojte,maminky.. čo poviete ?

tehulka96
19. júl 2014

ahojte maminky čo poviete?

ja1985
19. júl 2014

@tehulka96 myslim ze je to tam 😵 ja som tiez presne pred rokom zistila ze som tehu 😵 😵 😵 drzim palce 🙂

tehulka96
19. júl 2014

Ďakujem.. ja som strašne šťastna... a to som zistila pred včerom mi vyšiel 1.pozit test.. po 5 dňovom meškaní MS... a dneska som si robila 2. a to je tento.. No nechápem lebo podľa tehotenskej kalukačky som v 5tt lebo poslednú MS som mala 13.6 a týždeň pred prvým testom som si robila testy a všetky som mala negat. ☹

januliku
19. júl 2014

@noxis tu nič nevidím

@tehulka96 tu je to jasné, gratulujem

tehulka96
19. júl 2014

Takže sa môžeme tešiť?.. 🙂 ďakujeme ... len som trošku v strese.. nedávno po 18stke 🙂že aka budem maminka .. 🙂

ukulela
19. júl 2014

@noxis treba pockat do vynechanie ms. a aj potom moze test stale ukazat negativny - ako mne 2 dni po vynechani. pozitivny som mala az tyzden po vynechani ms, a to som si kupovala z tych citlivejsich. takze nesil to, pockaj na termin ms a ak vynecha, potom testuj. ale tym najcitlivejsim testom, aky kupis.

melanka21
19. júl 2014

@tehulka96 ak si mala poslednu ms 13.6 teraz si momentalne 5 plus 1 tt 🙂 to znamena, ze si zacinajuci 6 ttyzden tehotenstva 🙂 gratulujem, urcite je to tam 🙂

jajka257
19. júl 2014

@noxis aky je to typ testu? Podoba sa na hcg quick test. Tomu testu neverim.

tehu_miri
19. júl 2014

woman secret baby 🙂
chvíľku sa mi zdá,že tam niečo veľmi slabé bude,potom zas nie.Mamine sa zdá,že áno.

mikymiky
19. júl 2014

@noxis ja tam ducha vidim. Ta krv na nohavickach moze byt uhniezdovanie vajicka. Podla mna tehotna mozes byt, ale znova testuj az v prvy den vynechanej menstruacie. A daj vediet🙂)

daniela.ho
19. júl 2014

ja tam teda nič nevidím

mikymiky
19. júl 2014

@noxis @tehu_miri mas dva nicky dievcatko?

cristi
19. júl 2014

@tehulka96 ahoj, budes ta najlepsia maminka pre svoje dietatko 😵
si vsak na uplnom zaciatku a kym sa to stane realne,caka ta este dlha cesta 😎 😉
podla tehu testu si pravdepodobne tehotna.... 🙂

piacere
19. júl 2014

@noxis
@tehu_miri
no kočka, tak ako.... skúmaš test s mamou alebo si v 11tt? 😉 😉 😀

evka1247
19. júl 2014

@mikymiky minimálne dva má lebo už to tu niekde rozoberala ako tehumiri presne s týmito fotkami

tehu_miri
19. júl 2014

nie som v 11tt,niečo som zadať musela 😉

tehu_miri
19. júl 2014

@mikymiky ale tej krvi nie je veľa,veľmi málo,objavila sa až dnes,od styku je to 13 dní

piacere
19. júl 2014

@tehu_miri ok, tak to beriem.... a si zo Štiavnice alebo z Hradca Králové? 😉

mikymiky
19. júl 2014

hej, to tak pri uhniezdovani byva @tehu_miri, ci @noxis

1234lubka
19. júl 2014

hmm no druha tema od teba?nehnevaj sa...chod k lekarovy jeto uz trapne...
@noxis nic nevidim

bajana
19. júl 2014

@tehu_miri ale nie, nemusela....su tu aj netehotne a bezdetne zeny...tie samozrejme nic nezadavaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre