Je to tam?

noxis
19. júl 2014

Prepáčte babule,ale s mamou to už dlhšiu dobu študujeme.Mám pocit,že tam nič nie je,ale mama vraví,že niečo slabunké tam bude.
Je ich viac :/

aliza
19. júl 2014

presne, taketo temy by mali hned zamykat 😠 . ved urcite ma dotycna v okoli nejakch ludi, tak nech kazdemu ukaze ocikany test a nech si robi ciarky, kolki z nich nieco videli 😝 ...nechapem potrebu to tu vycapovat a sa pytat cudzich ludi a dokonca tyzden do dalsej menstruacie...trapne!

zvolsiinylogin
19. júl 2014

@noxis ak ti to nezosilnie, pride ti...

kristinka28
20. júl 2014

je to 25 vidite nieco

labajka
20. júl 2014

nie ☹

m_ij_ka
20. júl 2014

nie

janaochi
20. júl 2014

@kristinka28 vidím celkom slušného ducha. 😉 To koľko dní si do ms? Škoda, že si neskúsila 10-tkový test, taký ako minule, či by bolo vidno rozdiel.

kristinka28
20. júl 2014

@janaochi iny nemaly je 25 taky bol po namoceni ,,5,6 dni cakat uz iba ale netesim sa

katkasofi
20. júl 2014

@kristinka28 no určite je ten duch viditeľnejší ako v predošlé dni... Ale neni po limite dúfam..;)

junova
20. júl 2014

@aliza Ja som bola dva krát tehotná a vždy som si počkala do vynechania menštruácie, potom som si samozrejme urobila test. Ale nenapadlo ma fotiť testy a dávať ich na internet a pýtať sa ľudí, či tam vidia ducha. To vážne nemôžu týždeň počkať a potom si urobiť test? Minule sa tu jedna pýtala pár dní po styku, či je tehotná. Že má tehotenske príznaky. Asi sme veštice alebo čo.

janaochi
20. júl 2014

@kristinka28 nechcem ti dávať falošné nádeje, ale ja si myslím, že to bude silnieť. 😉
Kúp zajtra 10- tkový test a v utorok ráno urob. Už by muselo ukázať, ak by si bola, keď by tento duch nebol falošný. Držím palce a fakt vydrž do utorka a z prvého moču si urob.

tehulka96
20. júl 2014

@melanka21 Ahoj... takže som začiatok 6 tt?.. áno poslednú ms som mala od 13.6 do 19.6..A 1.test som si robila po 6 dňovom meškaní ms.. a vyšiel pozit.. a potom som ho opakovala včera a tu je ta foto,obe sú už tmavé 🙂

tehulka96
20. júl 2014

Ďakujem.. 😉 dúfam že bude všetko v poriadku... 🙂
@noxis ja tam tieš nič nevidím.. keď si porovnám s mojím tehu testom..tak je to úplny rozdiel..neviem kde tvoja maminka videla tu ďalšiu čiarku.. dúfam že sa ti čoskoro podarí...držím palce 🙂 😉 😉

melanka21
20. júl 2014

@tehulka96 Ano pise ti to aj na profile, lebo si si zadala, ze cakas babo 🙂 aj kalkulacka to presne vypocitala, tak uz len zajdi za lekarom na krvicku a potvrdenie 🙂 drzim palce 🙂

tehulka96
20. júl 2014

Sestra mi povedala že lekáč ma ešte asi nevyštrí že na to je moc skoro.. tak neviem kedy je najepšie isť za panom doktorom?

melanka21
20. júl 2014

@tehulka96 zalezi od lekara, ale krv ti odoberie urcite 🙂 ak ti uz ms meska 🙂 a mas takto pozitivne testy 🙂

tehulka96
20. júl 2014

No mne ms meškala 7 dní tak som si urobila test a vyšiel mi pozit. aj keď slabý a 3 dni nato som si urobila tento čo mam foto a krámy furt nemám... dnes je tomu už 9 dni čo mi meška

reni1512
20. júl 2014

@kristinka28 vidim tam celkom urcite ducha...skusaj testovat dalej, mas este nizku hodnotu HCG

reni1512
20. júl 2014

@noxis ja tam troska tiez nieco vidim..moj test bol rovnako slaby a uz mam rocnu slecnu...hodnota HCG sa bude zvysovat a tym aj silniet ciarka na teste..urcite by ti pomohli aj krvne testy,no zatial len testuj kazdy den, najlepsie rano...tiez som bola tyzden pred kramami a mala som krvavy vytok dva dni po sebe...drzim prsty

kristinka28
20. júl 2014

@reni1512 dufam ze uz bude naozaj tam

zvolsiinylogin
21. júl 2014

@kristinka28 ja vidim pekneho ducha... 🙂 🙂

lubenka888
21. júl 2014

@noxis ahoj ja vidim ale uplne slabe skus neskor

kristinka28
22. júl 2014

@reni1512 to je po namoceni a po vyschnuti sa nezmenil co myslis vadny test

reni1512
22. júl 2014

@kristinka28 nejako zvlastne je to tam rozmazane...ja mam overene NAJ testy su mamatesty, tazsie sa niekedy daju zohnat ale urcite pohladaj...a ked budes mat slabu ciarku skus o par dni clearBlue test, ten je digitalny, ukaze ti aj tyzdne tehotenstva...

kristinka28
22. júl 2014

@reni1512 ok ja som v zahranici takze uricte take testy nemaju 🙂 ,,pockam par dni ak nepride skusim digi ,,,tak asi je to negativ nie

julinka55
22. júl 2014

baby je tam nieco ale len kanalik meška mi ms 3 dni a mam vytok priesvitny

reni1512
22. júl 2014

@kristinka28 ahaaa...tak este skusaj...ale tento je fakt taky rozmazany ze ja tu nic nevidim, mozno skus nafotit pri inom svetle
@julinka55 nevidno nic :/

kristinka28
22. júl 2014

ten je po vyschnuti co myslis teraz
@reni1512

karmela
22. júl 2014

@kristinka28 namoč další test len na 8s maš ich príliš mokré a preto sa niekedy stane,ze sa ti rozpije a ukaze aj druhe rozpite miesto.Drzim palce

karmela
22. júl 2014

@kristinka28 ze ked ti to ukaze aj další testik tak po tisku gratulujem nech sa v tebe pekne drzi babo 😉

kristinka28
22. júl 2014

@karmela nemam ja testy nikdy dlho nedrzim ,,par sekund a von ale dik ,,pockam par dni a uvidim co bude dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre