Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je už ten správny čas na test?

dity13
30. nov 2014

Dobry vecer, mamicky, idem k Vam pre par rad. Ide o to, ze vaham, ci uz ma zmysel si urobit tehotensky test, ked sme mali s manzelom pohlavny styk 2 dni pred mojou ocakavanou menstruaciou ( bez ochrany ), lenze menstruacia zatial nikde. Dnes je to uz 3. den, co mi meska, a celkovo sa citim divne. Mam nafuknute brucho ako balon, a take bolesti, raz na jednej strane, raz na druhej ma pichne, obcas mam aj akoby menstruacne bolesti, a idem na wc, ze uz som to dostala, ale nic. Obcas mi ta bolest siaha az ku krizom, je fakt, ze ako plynu dni, tak ustupuje, ale predvcerom a den predtym, tak to bolo dost citelne. Pri prvej dcerke som tiez mala taketo bolesti, dost silne, ale nie takto zavcasu, teda ak som vobec tehotna. Neviete mi poradit, co robit? Moze mi uz test ukazat spravny vysledok? Lebo uz ma zoziera nedockavost 😠

bonaqa2013
30. nov 2014

Maminka, kľudne si už sprav testík, možno sa tam niečo objaví. A keď nie, tak žiadne stresy, opakuj o niekoľko dní.

lealei
30. nov 2014

Dobry vecer,ked citite ze ste v tom,tak si ten test spravte...nestoji to vela,ja by som ho spravila...uvidite...mozno sa tesit budete z babatka🙂🙂

siska53
30. nov 2014

Uz si sprav..ja som si pri malej spravila v piatok rano (mala prist v pondelok).,a bol onoho casu pozitivny,v co som dufala a sipila to.

tinushka13
30. nov 2014

ked 2 dni pre mrcho a teraz 3 dni mešká tak to by si bola potom cca 5 dní v tom 😉 ja som si robila prvý raz tehu test na 6 deň "po tom" a vyšiel mi duch.. pravdu povediac tých testov som si urobila 4ks 😀 neverila som.. ale z ranného som mala celkom biely test a poobede peknu ciarku. nechápem ako je to možne.. ale nakoniec tehu som. takže kľudne skús urobiť, ale možno bude i tak skoro. tak potom to vyskúšať o pár dní. a 2dni pred mrchou si mala plodné dní?

danulicek
30. nov 2014

Ja teda neviem, ale ja myslím, že je ešte skoro, či nie? Máš 5 dní od styku a cca 5 dní trvá, kým sa vajíčko uhniezdi v maternici - v prípade tehotenstva. Ale chápem - ja som testovala každý deň tiež asi od ôsmeho dňa, veď čo ak náhodou... 😅 Nakoniec mi ukázalo dve čiarky až 17 dní od oplodnenia a cca 6 dní od meškania menzesu 😀Každopádne, držím palce 🙂 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli