Jedna čiarka na druhom teste. Som tehotná?

alenka817
3. feb 2021

Ahojte baby prosím vás mala som jeden test na ktorom boli 2 čiarky ale jedna slabá a mala som ešte jeden na ktorom bola len jedna. Som tehotná?

sylvia_123
3. feb 2021

@alenka817 podla zadania otazky, tipujem ze si na 50% tehotna a na 50% nie.

mima1
3. feb 2021

No podla toho jedneho testu tehotna budes no podla druheho nie. Cize mozno si mozno nie

alenka817
autor
3. feb 2021

@mima1 nemôže sa stať že jeden je vadný napríklad ten pozitívny keď bol slabunký?

mima1
3. feb 2021

Vsetko je mozne. Moze ukazat kludne dve ciarky aj ked si uzivala lieky atd. Biochemicke tehotenstvo tiez ukazuje dve ciarky a neskor zmiznu. Tazko povedat treba vyskusat este dalsie

ingrida1127
3. feb 2021

Mala si iný dva testy rovnakej značky? Ak nie možno bol jeden desiatkovy a druhý dvadsať majú rozličnú citlivosť

sense
3. feb 2021

Už ti ms mešká? Boli oba testy rovnakej značky a robene z toho istého moču?....
To ze ci si tehotna ti teraz nikto nepovie

luckalukas_1
3. feb 2021

poviem vam nieco, co mne raz povedal gynekolog.. ked je test negativny, moze byt ze sa test mily ale ked je pozitivny tak 100% je pozitivny, ziadny omyl 😀 takze si 100% tehotna ked ti jeden vysiel pozitivne 😀 a ten negativny musel mat mensiu citlivost 🤷😌

miadi
3. feb 2021

Bolo by rozumnejsie urobit si este jeden test.

mima1
3. feb 2021

@luckalukas_1 nie vzdy to tak je. Ja som mala tiez dva krat test boli tam dve ciarky jasne ich bolo vidiet no kazdy dalsi test bol slabsi a nakoniec prisli. Bolo to biochemicke... cize odvtedy som sa moc nikdy dopredu netesila az ked dr nepotvrdila ze naozaj tehotenstvo

klaudinkaaa
3. feb 2021

Ahojte, pred ôsmimi dňami som mala s priateľom styk (spravil sa do mňa) menštruáciu mam dostať o 8 dní. Dnes v noci som si po utreti všimla dosť ružového výtoku na papieri, pobolieva ma podbrusko a cítim sa slabo. Spravila som si test( viem ze je to skoro, takže som si ho spravila úplne zbytočne) a bol negatívny. Myslíte si žeby som mohla byť tehotná? A aby som nezabudla už tri dni chodím večer často cikat. No nemyslím si žeby som tak skoro mohla mať nejaké príznaky len ma napadlo ci to v noci nemohlo byť uhniezdovanie. Cyklus mávam niekedy 26 a niekedy 28dnovy.

sense
3. feb 2021

@klaudinkaaa aak byy to aaj bolo uhniezdovanie počkaj aspoň 2-3dni s testom, najlepšue ak ms nepríde

klaudinkaaa
3. feb 2021

@sense jasne počkám, len mam taky zvláštny pocit už :D a myslím ze sme trafili aj ovuláciu lebo v ten deň som bola u gynekologičky a vravela že zachviľku ju budem mať

sense
4. feb 2021

@klaudinkaaa tak spermoe vydrzia v tele pidla kvality az do 5 dni...

dankanka
4. feb 2021

@klaudinkaaa ruzovy toaletak, časté močenie 8 dni po styku.. Nemas skor zápal?

klaudinkaaa
4. feb 2021

@dankanka aj nad tým som rozmýšľala, lenže ten ružový toaleťak bol iba raz, odvtedy nič, zápal som už mala a bolo to ine

monca098
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre