Slabá čiarka na jednom teste, žiadna čiarka na druhom teste

9. feb 2022

S priateľom sa snažíme o bábätko. Jeden test vykonaný 7.2 so slabou čiarkou už som mala nadeje a druhy výkonaný 9.2.a žiadna čiarka. Som z toho aj dosť sklamaná som si myslela, že to bude viac viditeľné. Stretli ste sa niekto už s takýmto niečom? Ďakujem

zienka966
9. feb 2022

možno biochemicke tehotenstvo...skus o par dni, ked tak

mimka11111
9. feb 2022

Samozrejme, bol to zrejme len kanálik

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina1419
9. feb 2022

Keď máš dostať ms ? A testy si robila oba rovnaký druh a len z ranného moču ? Aj na tom záleží

autor
9. feb 2022

@bambulienka25 co to znamená? Ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. feb 2022

@mamina1419 menštruácia mi mešká už 11 dní.

autor
9. feb 2022

@mamina1419 7.2 poobede 9.2 ranny

zienka966
9. feb 2022

biochemicke je, ked sa oplodnene vajicko neuchytilo, stava sa to velmi casto a nikto za to nemoze 🙂

petamich
9. feb 2022

pri menstruacii meskajucej 11 dni by si vo vacsine pripadov mala mat jasne viditelnu druhu ciarku, ak si mal slabu a nasledne nic, tak uz to asi bolo iba zostatkove HCG = biochemicke tehotenstvo, vajicko sa oplodnilo ale neuhniezdilo dobre a pravdepodobne sa dostavi menstruacia a odide spolu s nou 🙁

autor
9. feb 2022

@petamich.. To je život😪

mariska1989
9. feb 2022

Biochemické tehotenstvo 😔 veľmi často to je u žien .keby si urobila test keď meškalo 3 dní isto by ťa čiarka bola silná pekne . Radšej takto ako neskôr potrat či choré dieťa

mamina1419
9. feb 2022

Držím ti palce aby si bola.ok. nevyzerá to že by si bola tehotná. Skús zavolať lekárke a uvidíš čo ti povie. Možno bude treba spraviť vyšetrenie či.je všetko ok ak sa už snažíte dlhšie

babushkaem
18. feb 2022

Baby, sa nasackujem do tejto diskusie, ale normálne mám cyklus 27-28 dni. Tento mesiac som si robila ovu test a vyšiel mi pozitivny na 11 deň, teraz som 19 deň, čiže 8 dpo a mám pocit, ako by som mala mat menštruáciu. Tak ťahanie a kŕče v bruchu. Myslite, že by sa mi skrátil cyklus, alebo teoreticky by bola šanca na tehotenstvo? Baby by sme prijali 🙂 a test si myslím, že nemá zmysel si robiť ešte teraz 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre