Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

terzka123
17. sep 2017

@wilinkaa ja sama neviem kedi a ani sa dotho nerozumnem ja som testovala asi 4 5 dni jak mi mala lrist ms a boli tam len duchovia a kaj mala prist ms 14.8 otestla so a bol tam silnejsi a teras meška asi 3 alebo 4 dni a urobila som aj dnes obi dva a šup dve čiarki a virazne 🙂

terzka123
17. sep 2017

@wilinkaa z dola dve

smokenakova
1. sep 2021

Mala som menzes 3.8 a teraz som mala dostať 28.8 nedostala som mam bolesť v oblasti pupka a maternice test ukazuje dve palicky co to znamena ma niekto skúsenosť

cuculiatko88
1. sep 2021

@smokenakova toto vazne? Ked ti ukazuje dve palicky tak si tehotna predsa🙈🙈🙈

smokenakova
1. sep 2021

@cuculiatko88 chlapa nemá takže tehotna nemám byť z čoho a co som mala vzťah si dával pozor môže test ukazovat aj keď mam niake problemi ci

cuculiatko88
1. sep 2021

@smokenakova to je skor otázka na gynekologa potom

smokenakova
25. okt 2021

Bola som na potrate je tomu mesiac a menzes vôbec neprišiel kŕče mam v bruchu stále robila som si test ci mi to dobre spravili bol negatívny co to môže byť vie niekto poradiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre