Kanáliky na testoch dva dni po sebe

kvetka404
28. sep 2020

Ahojte dievčatá,

prosím o vaše skúsenosti. Dva testy dva dni po sebe z ranného moču, vrchný 9dpo, stredný 10dpo, spodný ovulačný 10dpo. Sú rovnakej noname znacky, desiatkové, kúpila som ich naraz veľa.
Mám tak 4-5 dní do MS.
Nemám skúsenosť s kanálikmi, vždy mi vyšiel snehobiely negatívny tehotenský test a ovulačný zvykol mať hrubšiu, aj keď menej viditeľnú druhú čiarku.
Povedala by som si, že ok, chybná séria, ale keď ovulačný spravil takú istú čiarku, som zmätená. A okrem toho, je ešte aj príliš skoro pred MS.

Myslíte, že sa jedná o kanáliky?

Ďakujem za odpovede babule.

alikal
28. sep 2020

akoze nie som odbornicka ale mne ten v strede pride pozitivny urcite, ja som mala presne taky na 10dpo, tu su moje a teraz som v 19tt 😉 pre istotu sprav aj za par dni ci bude silniet

diaalex
28. sep 2020

@kvetka404 podľa mna sú pozitívne 🙂

ruzasipova
28. sep 2020

@kvetka404 Aj mne pridu pozitivne.

ancovicka21a
28. sep 2020

to mas one step?tie radi toto robia aj ked neni tehu 😒..vlastna skusenost ..ale mozne je vsetko,testuj a uvidis..drzim palce 😉

erikad82
28. sep 2020

Určite treba počkať a zopakovať o pár dní. Ale sú tam // čiarky takže gratulujem!

thoughtfulweirdo
28. sep 2020

Neviem, ako to vidis v skutocnosti, ale na mojom displeji su ruzove a to nebude kanalik 😉 kanalik nebyva takto jasne viditelny

rachel36a
28. sep 2020

Toto nie je kanalik, ale pozitivny test...

nelca0510
28. sep 2020

@kvetka404 môžem sa spytat, na co ste si 10 dní po oplodnení robila ovulacny!???

kvetka404
autor
28. sep 2020

@nelca0510 našla som príspevky, kde babám vyšiel pozitívny ovulačný test skôr, ako pozitívny tehotenský, tak reku vyskúšam.

nelca0510
28. sep 2020

@kvetka404 nie.. Pozri, je to hlúposť.. Tehotenský je tehotenský.. Im mohol ovulacny vyjsť skrz posunutu ovulaciu.. Chápem, že chces byť tehotna, ale trošku rozumu🙂

kvetka404
autor
28. sep 2020

@nelca0510 Ďakujem ti za tvoj názor, ale moja otázka nesúvisí primárne s ovulačným testom a jeho výsledkom, max tak pre porovnanie, že sú čiarky na testoch rovnako tenké.
Takže prajem ti pekný deň🙂

nelca0510
28. sep 2020

@kvetka404 tak tam nedávaj aj ovulacny. Lebo je to sprostosť. 10 DPO sú to zbytočné vyhodené peniaze a ukazuje sa tým, ako sa dajú ženy ľahko ovlyvnovat sprostosťami.

zuzana111984
28. sep 2020

@kvetka404 ovulačný je jasne negatívny a tehotenské jasne pozitívne a keď tak skoro ukázal, mohlo by byť všetko ok, máš veľké hodnoty hcg. Ak máš kopu peňazí 😁 testuj, mala by silnieť, na ovulačné sa vykašli. A po meškaní zbehni ku gyn. Držím palce 😉

kvetka404
autor
29. sep 2020

Baby asi mi šibe. Včera z poobedného moču bola slabšia čiarka, ako na foto hore. Dnes ráno z ranného moču dva testy negatívne (tak že ozaj, ani duch, snehobiele najviac ako môže byť) a teraz pár minút dozadu spravený a pila som dosť tekutín, na wc som bola asi dvakrát na poslednú hodinu a pol- zas vidno tenkú, 'poloviditeľnú' čiarku- nie je taká, ako na testoch na foto hore, ale vidno, ju. Testy stále One Step, rovnaká séria. Prosím skôr, než ma ukameňujete, objednala som si asi 20 tehotenských a snáď 30 ovulačných, môžem testovať do aleluja.
Fakt neviem, čo si myslieť vzhľadom na to, že mám stále 3-4 dni do MS.
Aby som uviedla na správnu mieru, nie som snažilka, čo sa nevie dočkať. Áno, chcela by som, ale s partnerom sme sa dohodli, že ešte máme čas.
Používame kondóm, no práve tento mesiac, 4 dni pred ovuláciou, sme to raz mali bez ochrany, ale s prepáčením, dorobil sa vonku.
Testujem len preto, lebo ma pár dní divne
boleli bradavky. Ovuláciu doktorom potvrdenú nemám, deň po tom, ako mi ukázala aplikácia, že ovulujem, boli ovu testy ozaj ukážkové, prvý deň viac, druhý menej, potom som netestla.
No a od ovulácie ma (znova s prepáčením), boleli bradavky, stáli 4 dni v kuse, boli prekrvené, citlivé, potom to prestalo a prešlo do celkovej bolesti pŕs, ako pred MS. Ale aj to dnes ustúpilo.
Viem, že stále je skoro, ale 16 rokov som fajčiarka, okrem toho som sa v posledných dňoch dosť seriózne napila vína a mám z toho mierne obavy.

Ešte aby som popísala, tá 'druhá čiarka' je vždy tenká, tak 0,5-1 mm, stále vykreslená ostro, nerozpíja sa, skôr ružovej farby, nehrubne.

Ďakujem vám za rady aj názory a všetko, čo napíšete.

kvetka404
autor
29. sep 2020

Test dnes poobede

noemikatka
29. sep 2020

@kvetka404 vidim✊

alikal
30. sep 2020

@kvetka404 no, bud bol problem v testoch - bud tie negativne alebo pozitivne boli chybne ale to sa mi nezda, skor ci nejde o biochemicke tehotenstvo :(

jarkam721
30. sep 2020

@kvetka404 mne to príde ako pozitívne. Držím silno palce

zuzana111984
30. sep 2020

@kvetka404 ja tam čiarku vidím...jasné, že je slabá, veď ti ešte ani nemešká a keď sa nalogáš vody, tak máš zriedený moč, je ako čistá voda. Že si pila a fajčila sa netráp, prvé týždne nie je plod prepojený s tvojim krvným obehom, takže pohodka.

rakovcanka
30. sep 2020

@kvetka404 mne vysiel pozitivny tehu test a skusila som zo srandy aj ovulacny, aj ten bol pozitivny, a kedze som tehu uz v 16tt,tak urcite mi ovulacny ukazal tehotenstvo, lebo ovulku som nemala 😊

zuzana111984
30. sep 2020

@kvetka404 ale zvláštne, že tie ranné boli negatívne. Ak si z toho na nervy, kašli na tie testy, zbehni kúpiť jeden inej značky, otestuj hneď ráno a uvidíš. Ak nevydržíš bez fajčenia, obmedz aspoň na 3 denne.

dlucy
30. sep 2020

Podla mna je tam druha ciarka 😃

barborkakr
25. feb 2022

@kvetka404 ahoj, ako si dopadla?

ankare
25. feb 2022

@kvetka404 podľa mňa to sú pozitívne testy. Držím palce!

ailiba
25. feb 2022

@kvetka404 mne to príde ako pekna čiarka, najmä keď ešte máš pred ms. Ono nečakaj, že deň po dni bude čiarka ako hrom. Ona pravdaže silnie, ale nie každý deň raz toľko. Pri prvom synovi trvalo skoro 2 týždne, kým boli koľajnice.
Podľa mňa to vyzerá dobre, držím palce. Dva dni po sebe mat kanálik mi príde ako nezmysel. A toto je na kanálik silná čiarka... Podľa mňa si tehu.

kvetka404
autor
25. feb 2022

Baby je to z roku 2020, ale boli to kanáliky napriek tomu, že sme ich všetci videli😁 ďakujem za podporu, snáď sa raz dočkám🤷🏻‍♀️😁❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre