Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

kacicka30
29. jan 2013

baby ja som dnes 12 dpo,,,,,a nateste nic,,,mnezes mam dostat stvrtok,,,myslite ze uz nic s toho alebo este mam vyckat na mrchu...?

zuzde4
4. feb 2013

Ahojte babuľky, ktorá mi vie poradiť zo skúseností :( . Mám 28 rokov, dnes mi menzes mešká 4-tý deň. Je to druhý krát v živote, čo mi meškal, prvý krát asi pred rokom, meškal mi 3 dni, ale potom som dostala. Dnes je to už viac, ako vtedy, robila som si dnes aj dva testy, jeden Axiom a druhý RapiClear Direct, síce mi ukazujú negatívne, ale ak by som bola tehotná od pohlavného styku je to dnes už 21 dní, je možné, že by mi na 100 percent ukázal pozitívne? Inak som aj dosť v strese, mám aj výtok každý deň asi 20 dní, môže byť, že mi meškajú len tým?
Díky moc

miselka007
6. feb 2013

Ahojte mala by som otazocku. Teraz som mala plodne dni a ovulku- od 28.1.do 5.2. Samozrejme ze sme sa s priatelom snazilkovali o mimi od prveho dna ovulacie. Od vcera ma boli v podbrusku ko ked mi zacina mrcha.Mam aj priesvitny trosku husti vytok co som predtym nemavala.Mrcha mi ma prist az 19.2. Kedy by som si teoreticky mohla spravit test? Fakt nevydrzim az dovtedy dokym mi vynecha mrcha 🙂 lebo sa obaja velmi tesime ak by sa podarilo. Prsia ma zatial nebolia ale je mi celkovo tak blbo, dotoho to podbrusko, citim sa dost nafuknuta i ked nejem vela a mam hrozne vykyvi nalad.Aj prkotina ma dokaze vytocit 😅 Dakujem za rady 🙂)

zara193
6. feb 2013

@miselka007 a kedy podla teba bola ovu? na priznaky je inak este velmi skoro 😒

miselka007
6. feb 2013

@zara193 ovu som mala od toho 28.1. do toho 5.2. aj som to pocitala a aj som nasla na nete kalendar na vypocet plodnych dni a ovulacie... a boli to tieto datumy. Aj mne sa zd ze je skoro ale neda mi to ze ma uz dva dni boli podbrusko presne tak ako ked mi zacina mrcha.Ale na tu mam este dva tyzdne casu. Tak neviem teda 😒

blcha76
7. feb 2013

miselka007 asi sme na tom termínovo podobne. Ja som mala ovuláciu 04.02.13. Viem to dosť presne nakoľko som bola na folikulometrii a povedal mi to doktor a tak sme sa snažili... Je to teraz len tri dni a tiež by som si najradšej urobila test hoci viem, že to je blbosť. My sa snažíme už viac ako dva roky a nič, tak preto som sa dala na folikulometriu + robil mi ďalšie vyšetrenia. Ja mám už dosť vysoký vek, tak by som už najradšej bola čím skôr tehotná.
To podbruško jemne pobolieva aj mňa (chvíľu ano, chvíľu nie), ale nič si z toho nerobím, lebo to ma pobolievalo jemne aj predtým a až tesne pred mrchou sa to vystupňovalo.
Na nič iné nemyslím, len kedy si urobím test. Bude to ešte skoro, ale skúsim ráno na Valentína. A už teraz vidím ako budem sklamaná ☹ . Juj, keby sa nám to tak podarilo... 🙂 😉 🙂

bambulka2713
7. feb 2013

Baby ja som trocha iný prípad ako vy...mne s priatelom sa stala taka "nehoda" pocas mojich plodnych dni nam praskol kondom a cely jeho obas ostal vo mne...nutil ma na tabletku po, odmietla som lebo ja by som babo chcela, potom naliehal tak som si urobila 2 testy Woman Secret 10 na 8 den po styku, oba boli negativne...ale neda mi ta myslienka na baby pokoj a ked citam vsetky vase skusenosti s falosnymi testami a s roznou hladinou HCG tak vaham ze ci sa moj priatel netesi zbytocne a ja som sklamana aj z tej situacie aj z jeho reakcie...Inak tiez som sa rozhodla pockat do Valentina lebo to bude sice len jeden den pred ocakavanou mrchou...a v kutiku duse dufam ze sa na teste objavia dve ciarky, myslite ze mam sancu? inak mate niektora skusenost s testami Woman Secret??? citala som vela negativnych ohlasov na ne...tak neviem...diky pekne za odpoved 😉

miselka007
7. feb 2013

@blcha76 dakujem za tvoj komentarik 🙂 ja ti budem drzat vsetky palce co mam aby ti to vyslo 😵 tak aj ja dufam ze tam uvidim tie dve ciarky.Sice mi sme to teraz zacali skusat prvykrat lebo sme sa tak rozhodli ze uz by bol aj cas na mimi 🙂
No neda sa mi nevsimat to podbrusko kedze mna nikdy nebolievalo, len v prvy a max.druhy den mrchy.Inak som ani nevedela ze mam nejaku ovulaciu, takze tak.No uvidime a urcite sem napise ze ako som dopadla a dufam ze obe dame onedlho fotky nasich dvojciarockovych testikov 😉

voskovka
7. feb 2013

@miselka007 no ja som mala ovu 26.1 ale vyvolavanu a robila som test predvcerom 11dpo a bol negativny...tak idem skusit zajtra zase ci sa neukaze daco....

miselka007
7. feb 2013

@voskovka no tak drzim palce 🙂

voskovka
7. feb 2013

@miselka007 ty sa kedy chystas testovat?

miselka007
7. feb 2013

no ja som chela uz tuto nedelu vyskusat c naaaaaaaaahodou 😅 le ja som fakt nedockava

hruska5
7. feb 2013

mne na 15DO slaby ale jasne viditelny a krasne ciarky 18DPO pepino test 😉

miselka007
7. feb 2013

Mozte mi prosim napisat ze co je to to DO a DPO? ja som asi nejak zabrzdena a nezapina mi to 😨 fakt sa ospravedlnujem ale neviem co to je.. jedine co viem co je, je DC 😖

alchemilkazltozelena
7. feb 2013

@miselka007 DPO- dni po ovulacii, DO neviem co je 😕

miselka007
7. feb 2013

@alchemilkazltozelena noo dakujem.. tak to DO ani ja... zeby dni ovulacie? ale to je asi blbost 🤐

maca1207
7. feb 2013

ja som mala rapid fly,ale nebola som s nim neak spokojna,pise sa ze uz5 den po oplodneni sa ukaze vysledok,mne sa ukazala akurat tak jedna ciarka,pockala som az na den,kedy som mala dostat menzes,nedostala som,urobila som si o 2 dni test a to mamatest a uz boli 2 ciarky,aj ked jedna slabsia,ale boli🙂a som momentalne v 7.t.t.podla mna je zbytocne si robit test skorom,radsej pockat na ocakavanu periodu,zbytocne vyhodis kopec peniazkov,ako ja...bola som nedockava a aj tak vysledok nebol spravny;)a presne kym sa ti este anjelik uhniezdi,tak ti test tazko ukaze dve vytuzene ciarky🙂

miselka007
8. feb 2013

Boze baby ja som uz fakt nedockava.Nemohla by som si spravit jeden testik uz teraz v nedelu? 😅 Ja to fakt nevydrzim uz dokym by maa prist mrcha.To je az 19.2.a dovtedy aj skolabujem od zvedavosti 😵

miselka007
13. feb 2013

Jasne ze som nevydrzala a spravila som si testik dnes rano ale nic ☹ no musim pockat na mrchu a uvidim. teda dufam ze nedojde 😠

blcha76
13. feb 2013

@miselka007 musím sa ti priznať, urobila som to presne ako ty (dnes ráno test) a výsledok rovnaký... ☹ A tiež dúfam, že nedorazí 🙂 , ale cítim, že ma už sem tam pobolieva podbruško ako pred MS. ☹ ☹ ☹

miselka007
13. feb 2013

@blcha76 blska mna takto bolelo podbrusko minuly tyzden kazdy jeden den a vzdy zacalo pred obedom a navecer koncilo, presne take krce ako ked som prave mam mrchu... a v pondelok som mala take palenie zahy ze az a nikdy v zivote som to nemala a traz som pila kavu a som myslela ze asi my vypali z vnutra 😀 tak viem no.. ja skusim este v nedelu a to uz budu dva dni pred mrchou tak uvidime.. urcite ze vas budem informovat a drzim palceky blska, verim ze nam to vyjde 😉

blcha76
14. feb 2013

Dnes mi je celý deň blbo od žalúdka... 😝 Nechápem čo to je, možno budem chorá. ☹ Podbruško v intervaloch stále pobolieva. ☹ Otrasný deň... Už aby bolo zajtra, nech sa z toho vyspím.

denisa87
14. feb 2013

baby,dnes 11 dpo,je mozne ze by este tehu test nezachytil hcg?alebo?

blcha76
15. feb 2013

No ja som taká zvedavá, že som si dnes ráno (11DPO) zase robila test a zase je negatívny ☹ . Tak asi z toho tento mesiac opäť nič nebude 😠 . 😢 ☹ . Včera večer keď som bola na WeCku som si všimla trošku hnedého hlienu. Neviete čo to môže znamenať???

blcha76
16. feb 2013

@miselka007 Ako si na tom ty? Ja mám 12DPO a test som mala zase negatívny ☹ ☹ ☹ . Je mi z toho do plaču... 😢

anjelik87
16. feb 2013

@blcha76 mne na 12dpo uz ukazalo ducha 🙂

miselka007
16. feb 2013

@blcha76 ja uz mam 11DPO a zatial nic.. ale zajtra by mala dojist mrcha tak uvidime.. ak nedojde tak v pondelok rano idem robit test.. uvidime 🙂

blcha76
18. feb 2013

@miselka007 Ako mrcha? Dúfam, že nedorazila aspoň tebe 🙂 . Lebo ku mne prišla včera, takže som rozzúrená a zároveň veeelmi, veeelmi smutná ☹ 😢 ☹ .

miselka007
18. feb 2013

@blcha76 no ja ju stale nemam i ked ma uz dva dni boli podbrusko, take mierne krce mam dnes ale vcera boli az neznesitelne ale stale nic.Uz som si kupila aj test a idem zajtra rano testovat tak uvidime.Ale mam presne take priznaky ako ked mam mrchu.
A neboj blska, urcite sa zadari a ani nebudes vediet ako 😉

vaapeter66
18. feb 2013

Ja som dnes 10DPO a robila som nedockavo dva testy..rano axiom,hrozny duch🙂 a pobede rapiclear a tam nicove nic.citim sa uplne na figu,uplne tehotne,viem,ako mi bolo,lebomam tri deticky uz...)ale tomuto predchadzala situacia,ze som vysadila uplne antiku v 14den uzivania,hned sme sli naostro,potom o 5dni krvacanie,ale preto,ze osm prestala uzivat anti ale trvalo 3dni a dost,inokedy mavam 7dni.......teraz ma ukrutne boli vajecnik,je mi na omdletie,zjem vsetko,co mi pride do cesty.....co myslite????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre