Kedy sa vam ukázal pozitívny tehotenský test?

ladyandy
25. jún 2018

Ahojte baby, dnes mam 29 DC menzes nikde, tak som spravila test teraz poobede, ked som prisla z prace a negativny. Robila som test aj 25 DC - po vyschnuti bolo vidiet slabulinky naznak druhej ciarocky a teraz nic :( je mozne, ze som tehu? Ako vam ukazali testy? Stalo sa vam, ze rano ste mali dve a poobede uz iba jednu / ? Moc by som chcela babo...alebo je to ozaj skoro? Cykly mavam 30 dnove, akurat min.mesiac mi meskali asi týždeň.. to ale mavam tak kazdy 4-5 mesiac...

ladyandy
autor
25. jún 2018

@arcanne2 taketo odpovede o tom, ze to nie je dobre, si ani nepripustam 🙂 ale diky za podporu.. unavu pocitujem, spala som teraz cez vikend kazdy den poobede, co sa mi pred tym nestalo, ani nepamatam kedy... len hovorim, ze nemam ani ziaden priznak na MS... a mavam PMS aj tyzden dva pred...

arcanne2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arcanne2
25. jún 2018

@ladyandy hej ja som tie nemala ziadne priznaky na ms, neries,uvidis.faj tomu cas,hlavne klud a oddych 🙂

majka0
25. jún 2018

@arousa preco nie je dobre? Mne nebolo ani nie je absolutne nic a zatial je vsetko ok uz 18tt klop klop 🙂 ja len ze to nie je pravidlo aby boli akekolvek priznaky

majka0
25. jún 2018

@ladyandy jedine test z ranneho mocu v takto skorom stadiu tehu 🙂

terez01
25. jún 2018

@ladyandy ja keď som bola tehotná,tušila som to ...ale príznaky žiadne,skôr má pobolieval o podbrušku ako na menštruáciu...prsia a podobne nič, nevoľnosti prišli až okolo 7tt. A únava nebola,skôr naopak 😉

ladyandy
autor
26. jún 2018

@majka0 myslíš, že je to ešte skoro? dnes je 30 DC, čiže pravdepodobne prvý deň ďalšieho cyklu....a nič stále ani na teste, ani sa nedostavila..

@terez01 dnes mám už trošku tlaky v podbrušku, tak uvidíme 🙂

tomikejt
26. jún 2018

@ladyandy ahoj, som na tom podobne, mne dnes mešká ms už piaty deň a test stále negat 🙄

rybka16
26. jún 2018

Mne vyšiel pozitívny test v deň očakávanej menštruácie, asi 14 DPO. Skôr som netestovala a ani tento test by som si nebola urobila, len som mala asi od 7 DPO také zvláštne pocity v podbrušku, také pichanie, a neskoro ma začali bolieť prsia, ktoré ma inak začínajú bolieť takmer hneď po ovulácii. V deň očakávanej menštruácie ma nenormálne bolelo brucho, myslela som si, že som už dostala, ale ani večer menzes nikde, tak som si zo srandy spravila test. Vôbec som nečakala dve čiarky. A boli.

ladyandy
autor
26. jún 2018

@tomikejt no musíme len čakať, nič nám neostáva a byť trpezlivé 🙂
@rybka16 to je super príbeh, asi všetky by sme si to želali... Ja som písala, že sama neviem kedy bola OVU, takže je možné, že až neskôr... Menzes stále nie je, ale ako píšeš aj ty, dnes som mala dostať a nič a brucho ma začalo dosť bolieť, stále chodím na WC, čo mám pocit, že už niečo a nič.. Zajtra netestnem, skúsim až vo štrvtok..

jaja1231234
26. jún 2018

Ahojte baby s priatelom sa snažíme o bábo testy som si urobila uz asi 4 . No na dnešnom mi ukázalo nieco čomu nechápem .. mozno si budete mysliet že som šiši ale neviem čo to je viete mi prosim poradit? pretože podla mna ked maju byt 2 čiarky tak maju byť skoro pri sebe nie ?

ladyandy
autor
26. jún 2018

@jaja1231234 na tomto mieste určite nie je čiarka, to je len ten nejaký spoj, mala som to takmer na každom teste... 4iarky majú byť skoro pri sebe, presne ako píšeš.. ale držím palce, koľko sa už snažíte?

jaja1231234
26. jún 2018

@ladyandy Dakujem za odpoveď. Snažime sa od 12juna predtym som brala antikoncepciu 4 mesiace ktoru som vysadila 3 juna tento rok menstruacia mi skončila 6 juna ... ja viem ze niektory ludia povedia že ťazko sa da otehotniet po antike ale pocula som aj opak . A tyzden skoro 2 ma pobolieva brusko a krize ako by som mala dostat MS ale tu mam dostat az 3 jula moze byt ze je ešte skoro na test ?

ladyandy
autor
26. jún 2018

@jaja1231234 no ja mám termín MS dnes a test neukazuje nič, biely ako aj tvoj, ty máš určite ešte skoro na test 🙂 a tiež poznám veľa dievčat, čo vysadili a hneď sa im podarilo..

jaja1231234
26. jún 2018

@ladyandy Tak uvidíme neskôr velmi sme nedočkavy a je to tak zle nevedieť ci si alebo nie ... Vy sa snažíte už dlho ?

ladyandy
autor
26. jún 2018

@jaja1231234 ani nie, len je na to držku, keď som taká nedočkavá :D druhý cyklus teraz iba 🙂

jaja1231234
26. jún 2018

@ladyandy Tak držím palce a dúfam že tu čoskoro všetky napíšeme že čakáme babenka 🙂

arousa
26. jún 2018
arousa
26. jún 2018

@jaja1231234 skús o dva, tri dni, mne ukázal test 5 dní pred očakávanou ms slabunkého ducha

arousa
26. jún 2018

@majka0 dobré to bolo myslené asi v tom, že žena poje aj to, čo by jej inak telo signalizovalo, že nie je dobré. Ale je pravda, že psychika ja stále najmocnejšia čarodejka. Hlavne kľud, pohoda

elizita
26. jún 2018

@ladyandy zalezi aj na teste... ja mam skusenost s mamatestom a pepinom.. tie mi ukazali druhu ciarku bez pochyb uz 22. den cyklu.. bolo mi uz 3 dni zle od zaludka, tak ze skusim.. a boli 2 ciarky.. v skutocnosti som mala asi len dosahany zaludok a s tehu to nic nemalo 🙂

elizita
26. jún 2018

@jaja1231234 na povzbudenie.. kamoska brala antiku 14 rokov vkuse.. vysadila a ms jej uz nedosla 🙂 a teraz ma 3 rocnu bambulu 🙂

elizita
26. jún 2018

A netestovala som z ranneho mocu

jaja1231234
26. jún 2018

@arousa Dakujem isto vyskúšam no dnes rano som sa aj zobudila ze potrebujem velmi cikat no ked som isla na wc skoro som myslela ze zomrem tak ma to bolelo bud som prechladnuta alebo neviem ma mi volat gynekologicka ze sa dohodneme o termine nech ma pozrie co to je lrbo aj ked som sa utrela tak servitku som mala yaku hnedkastu ale na vlozke nemam nic ze vy som spinila lrn na papiery moze go znamenat ze sa uhniezdilo ?

jaja1231234
26. jún 2018

@elizita Dakujem mne má prísť teraz 3.7. tak dom zvedava no urcite by som bola najradsej keby nedosla 🙂

ressankajanka
26. jún 2018

@ladyandy Ja som o tehu nevedela, test som si robila koncom 2. mesiaca a teda tá druhá čiarka bola viac ako silná 😀

arousa
26. jún 2018

@jaja1231234 u mňa sa asi na šiesty deň +/- od ovu. objavila mykóza, to som tu už písala, a teda mykózu som nemala už roky. Pálenie pri cikaní, svrbenie, nepríjemné. Preliečila som dva, tri dni, trocha sa utlmila, ale keď mi už meškal dva dni MS a mykóza sa znovu ozývala, spravila som si test znovu a bolo to jasné. Som tehu, takže som potrebovala, aby mi predpísala niečo na tú mršku otravnú, a tak sa mažem, vkladám čapíky a užívam si to :D

arousa
26. jún 2018

O dva týždne idem na kontrolu. Mykózu spôsobuje hormonálne rozladenie, takže to môže byť aj tehu 😉 Držím palce, určite daj vedieť 🙂

jaja1231234
26. jún 2018

@arousa ano ja som mala včera aj predvčerom taky proesvitny vytok no nechápem lebo pred ms nezvyknem mat ked som mala ovul. dni vtedy som mala biely a vtedy sme sa aj snažili no ale včera a predvcerom ten vytok nechapem ... a to cikanie paly trosku a hlavne pri konci cikania to zaboli aa zastipe tak ja neviem nieje skoro na taketo veci?

jaja1231234
26. jún 2018

@arousa dakujem a ja želám vela zdravíčka a gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre