Kedy sa začnú prejavovať príznaky Escapelle?

123lils
22. feb 2019

Ahojte, kedy sa začnú prejavovať príznaky escaptelle? Pár hodín po zjedeni, alebo môže to byť aj pár dni? Momentálne mám ovuláciu a mám pocit, že mám príznaky ako na začiatku tehotenstva, neviem či to mám už v hlave že si len domýšľam, či je to z tabletky, alebo vážne som tehotná. (Som si istá že sa priateľ nezrobil do mňa) ale aj tak som užila tabletku po do 30 hodín. Prosím, zdržte sa blbých komentárov. Ďakujem za každú odpoveď

danuta8
22. feb 2019

@123lils môže to byť aj niekoľko dní, je to tabletkou, je moc silná a moc silný zásah do organizmu ktorí každá znáša inak
mojim kamarátkam robesnickam z nej vždy bolo ťažko, pocity na zvracanie a nie prvý deň ale druhý no a poznám známu ta je staršia a ma s ňou viac skúsenosti tej už nič nerobí

pribinak
22. feb 2019

Celkom nerozumiem naco si užila konskú davku hormónov, ked si si ista, ze sa priatel nezrobil do teba?
Treba si uvedomiť, ze to su hormóny a nie lentilky, teda ti mozu rozhádzať cely cyklus, takze mozes jej účinky pociťovať este pekných par dni

123lils
autor
22. feb 2019

@pribinak teda až taká istá som si nesom, človek nikdy nevie, zrobil sa mi na bruško, len neviem či to bolo všetko alebo už len niečo

mondolina
22. feb 2019

Určite by si tak skoro nemala tehot.priznaky. Nabudúce nech sa " zrobí" do gumy.

nerya
22. feb 2019

Ja som nemala žiadne príznaky po tej tabletke... Takže byť tebou sa moc nepozorujem 😉 bude dobre

sonicka96
22. feb 2019

Mne sa točila hlava a bolo mi zle. Ale aj tak mi nezabrala 🙂 zase nemôžeš si myslieť že keď si ju dáš tak neskoro tak bude mať 100% účinok 🙂

patrikaaa1
25. feb 2019

@sonicka96 a môžeš byt rada že nezabrala . Máš krásne dieťatko 🙂

sonicka96
25. feb 2019

@patrikaaa1 to veru som rada a viac som rada že je zdravý, že mu tá tabletka nijako neuškodila 🙂 a ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre