Kedy ste zistili, že ste tehotná?

alena4
15. feb 2012

Ahojte . Som tu nova,chcela by som sa len spytat na Vas nazor .. s priatelom planujeme babätko.Dnes je to 7dmi den po sexe a ja sa citim oslabena,unavena,nemam absolutne ziadnu chut do jedla a byva mi zle . Vcera som si robila test aj ked je to skoro ale som nedočkava a strasne po dietatku tuzime .Bol negativny ☹ Mozno si to len namyšlam ale nieco mi hovori ze by to mohlo byt vytuzene tehotenstvo .Chcela by som sa spytat po akej dlhej dobe Ste zistili ze ste v tom ? moze to byt aj takto skoro ? Dakujem

lili777
15. feb 2012

Mne to príde teda dosť skoro. Ak si otehotnela, tak sa bábätko musí zahniezdiť, čo trvá tak 10-14 dní. Skôr ti to asi ani test neukáže. Mne neukázla hneď ani po vynechaní menštruácie, až keď meškala vyše týždňa. A asi by som sa na to tak veľmi neupínala, môže to trvať aj dlhšie. Čím viac tlačíš na pílu, tým horšie - vlastná skúsenosť! Pri prvom som to stále riešila a dlho dlho nič, až kým som neprestala. A pri druhom bábu som neriešila vôbec, brala som to, keď príde, tak príde a bolo hneď. Psychika robí veľa

lucka1987
15. feb 2012

podla mna je to tiez skoro.. ja som cosi citila na 14 den po oplodneni.. kedze viem presne kedy sme mali sex a kedy som otehu a po roku a pol som tusila na 28 DC ze cosi sa ine deje ako obvykle... myslim ze 7 den je velmi skoro...

monika2606
15. feb 2012

Mne test ukázal tehotenstvo prvý deň očakávanej menštruácie ale strašne slabú čiarku....potom mi ukázal také poriadne kolajnice asi až po týždni...a veru tá psychika robí veľa, nemysli na to, nekonroluj sa, viem že je to ťažké ale naozaj to pomáha..nemôžem sa na to tak sústreďovať.

brita
15. feb 2012

Urob si testik az v den ocakavanej menstruacie. Kup si ten citlivy, napr. mamatest 10 mol. AK si tehotna mal by ti ukazat aspon slabu ciarocku. Skor si testik nerob.Drzim palce. 😉

cillamilla11
15. feb 2012

aj ja som si robila test 10 di po styku a tiez nic :( no koli tomu som robila ten test lebo uz asi 3den mam take slabe hnedo ruzove spinenie a citala som ze moze ist o implantacne spinenie ked sa plod zahniezduje..tak ale tu su len teorie ktovie co to je.uz ani ja nebudem tetsovat len ak by mi meskali kramy .

gubcikova
15. feb 2012

7 dní je skoro.pri prvej mi tehu test ukázal // v deň menštruácie.pri druhom mi //čiarky vyšli až po mesiaci od sexu dovtedy nič(záhada)

ten kto silno chce byť tehotný príznaky si sám v sugeruje do hlavy a myslí si,že naozaj je.

lucinocka
15. feb 2012

prvykrat mi ukazal test na 10.den po oplodeni, druhykrat bola slaba ciarka na den MS , cize na 14.den po oplodneni- citlivost 10

moniciak
15. feb 2012

Mne 5 dní po vynechaní ukázalo veľmi slabú 🙂 Ale o dva dni riadne koľajnice 🙂 🙂

katkas1
15. feb 2012

pri prvom tehu mi ukazalo po 4 dnoch po termine menstruacie a pri druhom som si robila v den ked som mala dostat menstruaciu lebo mne nikdy nemeskala a ukazalo mi bez problemov 2 ciarky aj ked ja som to uz vedela 1.5 tyzdna pred tym 😀

barbora21
15. feb 2012

No mne ukazal test // ciarky dnes prvykrat v zivote 🙂 a to som testovala 4 dni po meskami menstruacie. Predtym som testovala skoro a nebolo mi to nic platne. Teraz som sa rozhodla, ze az ked bude meskat. Plus si meriam bazalnu teplotu a ta mi dnes vystretila hore, takze som urobila a boli tam dve ciarky 🙂 Treba len cakat 🙂

lutia
15. feb 2012

ja som zacala cosi tusit ked som cakala menstruaciu a strasne viac ma boleli prsia a stale neprichadzala ....potom mi zacalo byt velmi zle a nevolno tak uz som zacala tusit.....rychly krok do lekarne a......dve ciarky a potom uz len potvrdenie gynekologa o tehotenstve 🙂)

superstarka
15. feb 2012

Ked som vedela že aj tak nebudem tehotná. 😀 3 roky sa nám nedarilo a ked som našla zapatrošený test,čistý sa mi ho nechcelo vyhodiť,vravím si aj tak tam bude iba jedna čiarka ☹ A naskočili dve. 😵

mireag
15. feb 2012

Ja som mala na teste ducha 10 DPO, ale uz podla bazalky som vedela, ze sme nieco namiesali. 😉 Podla teploty predpokladam, ze k zahniezdeniu doslo 8 DPO. Kym mi meskala mrcha, mala som urobenych cca 5 testov. 😀
Vela stastia a trpezlivosti. 🙂

slniecko103
15. feb 2012

mna strsane boleli prsia a velmi vela som chodila na wc cikat

ladytt
15. feb 2012

Nevadí, že prvý test neukázal, počkaj pár dní a vyskúšaj znovu, aj mne prvý test nič neukázal 🙂

adelaida33
15. feb 2012

vždy som mávala mrchu presne ako hodinky, takže ja som zistila svoje tehu v 28DC, keď som ju nedostala, spravila som si hned test a bola tam druhá, síce len slabulinká čiaročka, ale bola 🙂 🙂 🙂

carrie4
15. feb 2012

ja som dostala asi 2 týždne po styku strašnú nevolnosť, tak som si urobila test a samozrejme bol negatívny. potom som na to zabudla a menštruácia nechodila a nakoniec bum a test bol pozitívny 🙂

magali
15. feb 2012

presne ako u ostatnych dievcat.. asi po mesiaci po styku, cakala som ze pride mrcha, ona aj prisla ale trvala asi iba tri dni a kazdy den som si nasla na vlozke iba jednu kvapku krvi, inak som mala silne krvacanie predtym, ale bala som sa spravit test lebo mesiac predtym nevysiel, tak som sa bala ze budem zasa sklamana, ale tyzden potom sa mi parkrat zatocila hlava a prisla mi taka horka chut do ust ako keby sa mi chcelo zvracat, tak som to riskla a boli tam..

tosomja
16. feb 2012

Bola som v šiestom týždni, keď mi prišlo zle, pol dňa som zvracala, nebrala som to tak, že je to tehu 😀 Veď manžel si dával "pozor" 🙂 Spravila som si test a bolo tam // .

lebka
25. mar 2019

Dobrý večer dievčatá kcem sa spitat prečo mam len dva dni menzes neviem čo to môže byť keď že mám aj skoro 2 roky výtok k lekárovi sa bojím ísť že čo mi povie ale neska som bola už objednaná k lekárovi ale pred dvoma dňami som.dostala menzes tak som nemohla ist ale akurát asi pred dvoma hodynami som skončila menzes us som stoho hodova lebo som neviem čo mi je prosím pomôžte mi ďakujem 😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre