Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

daisylucky
28. feb 2017

Pridavam sa do diskusie. Celkom ma upokojuje, ze vam testy ukazali druhu ciarku tak neskoro. Ja mam dostat ms asi v piatok (mam nepravidelny cyklus, tak neviem presne), test zatial biely ako sneh, ale byva mi blbo. Tak dufam, ze som tehu...

ivetka_kamo
5. mar 2017

Ahojte, aj mne je tak ťažko od žalúdka už druhý týždeň,, deň pred zatiaľ posledným menzesom sa nám zadarilo, keď bude náhodou bábätko, budeme sa samozrejme tešiť. Plodné a neplodné si nesledujem, nemá ty zmysel. Mladšieho syna sme splodili dva dni pred menzesom. Teraz by mi mal prísť o týždeň, myslite, ze už by mi test niečo ukázal?

july_pk
5. mar 2017

@ivetka_kamo môže a nemusí... Počkaj radšej ešte

modraopica
27. mar 2017

Viete mi niektorá poradiť? 25.3. mi meškala menštruácia 2 deň, test bol biely, do dnešného dňa MS nedorazila..bolia ma trošku sem tam prsia a mala som slabý výtok ružovo hnedej farby, mierne ma pobolieva v podbrušku. Dnes som si robila opäť test a je biely. Stalo sa vám to už niektorej? Mám test zopakovať za 2 dni?

anickakacaniova
21. apr 2017

dobre rano stalo s vam uz pri robeny testu ze ste tam mali dve ciarky a potom zostala len jedna co si mam o tom misliet ...chystam sa na gyndu,ale som netrpezliva

pehavcek
21. apr 2017

@anickakacaniova ked ponoris test do mocu a ten papierik nasava moc tak je normalne ze zobrazi obe cisrky. Preto treba vysledok pozriet az po case aky pisu v pribalovom letaku (napr. ) desat minut. bud testujes skoro alebo tehotna nie si. drzim palce 🙂

mlenna15
21. apr 2017

@anickakacaniova ahoj alebo to môže znamenať hormonálny problém

kalexis
7. máj 2017

Dievčence ten clear blue digital test by mi ukázal dôveryhodný výsledok 7 dní pred ms. Keď som 21dc mala ten ružový výtok čo by teoreticky mohlo byť uhniezdovanie. Teraz som 23dc. Cyklus 30dni. Viem že naj je počkať ale úplne sa stresuje ☹

modraopica
7. máj 2017

@kalexis Mne ukázal 2 dni pred MS 🙂

simona1981
18. máj 2017

Baby, je podla vas pozitivny ci negativny? Robeny 12DPO vecer.

july_pk
18. máj 2017

@simona1981 vyzerá pozitívne, ale je to divno roztecene. Urobila by som ešte jeden z ranného moču 😉

simona1981
18. máj 2017

@july_pk Skusim, vdaka. Prave kvoli tomu rozteceniu si nie som ista, ci je test v poriadku. Neznackovy bol negativny, toto je Mamatest. A

july_pk
18. máj 2017

@simona1981 hej, to vidím. Tento mamatest som mala najradšej. Vzdy mi ukázal presne. Držím palce. Daj vedieť potom 😉

sarah16
19. máj 2017

@simona1981 ahoj, skús ešte jeden test

mufka1
19. máj 2017

@simona1981 Ahoj ja som to mala takto isto a bola som tehu o ďalšie 2 dni bola ciarka silnejšia: 0)

simona1981
19. máj 2017

@july_pk
@sarah16
@mufka1
Dievcata, to rozmazanie este neskor vecer zmizlo, teraz je tam normalna slaba ciarka. Ale rano zase nevidim nic, teda iba ak sa velmi sustredim a to uz mi pride ako fatamorgana. 🙂

simona1981
19. máj 2017

Spodny je z vecera, vrchny z rana.

simona1981
19. máj 2017

Skusim este v pondelok.
Mne by nevadilo, keby bol negativny (tretie sme este neplanovali), ale nechapem stale, kde je MS a preco tie nevolnosti. Mam to uplne rovnake ako pri predchadzajucich tehu...

sarah16
19. máj 2017

@simona1981 koľko ti mešká ms ? Skús ešte o nejaké dva dni urobiť test 🙂

simona1981
19. máj 2017

@sarah16 Poslednu som mala 14.4. Ale zasa som mala posunutu ovulaciu, az okolo 4.-6.5. Takze by som teraz niekedy mala dostat. Ale ani naznak, nic. Podbrusko bolelo cely minuly tyzden, teraz prestalo. Tak vobec netusim, ci pride alebo nie. Len ma prekvapuje ta nevolnost a citlivost na pachy. To som este inokedy ako v tehu nemala.

sarah16
19. máj 2017

@simona1981 no mne ms meškal 4dni a keď som si išla dať potvrdiť tehot. Tak som už bola v 5tt a tiež som mala príznaky ako pri ms. Skús ešte počkať zo dva dni a urob si ešte test ak nič choď ku lekárovi.

simona1981
19. máj 2017

@sarah16 V predchadzajucich tehu som mala pozitivny uz v den meskania, co bolo ale tak 14-16 DPO. Teraz je to 12-13DPO. Myslis, ze este sa moze stat, ze sa na teste buduci tyzden objavi ciarka?
Je to strasne nevediet, na com si. Uz aby bud prisla MS alebo ukazal test, ale toto je najhorsie...

sarah16
19. máj 2017

@simona1981 no môže skús si spraviť ešte ten test. No to ti verím ja som tiež nevedela na čom som

july_pk
19. máj 2017

@simona1981 tiež by som počkala teda ešte 2 dni. Každé 2 dni sa hcg zdvojnasovuje, tak v nedeľu by už mala byť ciarocka... Ale zasa sa mohlo uhniezdit aj neskôr a môže byť ešte skoro na test. Robila by som este tal 3krat každé dva dni a uvidíš... Mne tiež najprv začali nevolnosti a az potom ukázal test 😉

simona1981
19. máj 2017

@july_pk Pockam este. Ale ak v pondelok nebudu dve ciarky, tak sa objednam asi rovno na psychiatriu. Lebo mam 100 % tehu priznaky, rovnako ako pri predchadzajucich dvoch, toto nie je PMS ani viroza, musela by som byt blazon. 🙂

july_pk
19. máj 2017

@simona1981 daj vedieť 😉

evuska48
29. máj 2017

?? Úplne slabá čiarka.. Myslíte si, že by som mohla byť?

july_pk
29. máj 2017

@evuska48 jasné že si. Tá čiarka nieje úplne slabá. Je dosť jasná 😉 gratulujem

simona_simi
29. máj 2017

@evuska48 Krásna čiarka 🙂 gratulujem

mircalla
29. máj 2017

@evuska48 urcite nie je slaba. ono druha ciarka nikdy nie je rovnako silna ako testovacia. tato je pekne zretelna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre