Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

chantalka86
10. dec 2017

@sebik20 na tom spodnom vidno velmi slabu ciarku po zvacseni ;)

july_pk
10. dec 2017

@sebik20 ja veeeelmi slabunku vidím tiež. Ale aj na vrchnom. Skús o dva dni. Predpokladám že si ešte pred meškaním ms...

sebik20
10. dec 2017

@july_pk
Ahoj som 3,dni pred ms..

july_pk
10. dec 2017

@sebik20 tak skús v deň kedy má prísť. Držím palce 😉

sebik20
10. dec 2017

@july_pk
Joj si zlata dakujem pekne..

july_pk
10. dec 2017

@sebik20 daj potom vedieť

sebik20
11. dec 2017

@july_pk
Ano samozrejme dam..

july_pk
14. dec 2017

@sebik20 ako? Robila si test?

sebik20
14. dec 2017

@july_pk
Ahoj predstav si ze nic...mam pocit ze mi uz hrabe z toho,raz sa ukaze a inokedy nic,ani ms eate nemam 2dni meska

pehavcek
14. dec 2017

@sebik20 Ahoj. Mne na stvrty den meskania ukazalo slabulilinku ciarku. A uz mam rocneho drobca. Cyklus mam pravidelny. Urob znovu o par dni ak ti nedojde menzes.

july_pk
14. dec 2017

@sebik20 aku značku testu máš?

kristinanovak
14. dec 2017

Pri prvej dcerke po 2 tyzd. meskania ms. A teraz pri druhom 2 dni pred ms

sebik20
14. dec 2017

@july_pk
Rapid clear tusm sa tak pise..a v tete nejaky medi aj daco evsimla som si ze je to 25 citlivost

sebik20
14. dec 2017

@pehavcek
Ahoj skusim pockamked nepride ms tak si urobim test koncom tyzdna .drzte pakce

sebik20
14. dec 2017

@kristinanovak
Skusim neskor...

kristinanovak
14. dec 2017

@sebik20 ale ako pises ze si 3dni pred ms tak ja uz som vedela ze som tehotna mala som bolesti v podbrusku a citlive prsia. Skus pockat este tyzden. Viem ze to je dlha doba ale vtedy uz je hladina progesteronu taka vysoka ze test to zachyti 😉

sebik20
14. dec 2017

@kristinanovak
Aj ja som mala minulu tyzden boleati a nic

july_pk
14. dec 2017

@sebik20 skus nejaky 10 citlivosť. Ja som vzdy mala dobrú skúsenosť s mamatest gs obyčajným. Bola som 4 krát tehu a vždy mi ukázal ešte pred meškaním ms.

pehavcek
14. dec 2017

@sebik20 Budem drzat palce. Mne doktor vzdy hovoril, ze robit testy az po tyzdnovom meskani

sebik20
14. dec 2017

@pehavcek
Dakujem si zlata,,akurat som prisla z prace,,

pepa1995
28. dec 2017

Ahojte 🙂 musím sa pochváliť. Sama som v rozpakoch.. v noci sa mi sníval sen , že som si robila test a boli 2 čiarky, ráno som hneď letela do lekarne kúpiť test či nahodou 2 čiarky nebudú aj skutočne. Vôbec som ani len nedúfala,že ano... nakoľko mám PCOs . A buuum za sekundu 2 čiarky a poriadne 🙂 a to mi meškala len 1deň... Na druhé ráno som si spravila znova a tiež.... fuu tak po novom roku bežim k doktori. Drahému to chcem oznámiť hneď na silvestra po polnoci...aj ked uz teraz ma nutká sa mu hodiť okolo krku :P

dzejnys
28. dec 2017

Ahojte, ja by som sa rada pridala, vysadila som HAK pred 3 mesiacmi, presli 3normalne MS a teraz cez posledne plodne dni cca 15.12. sme dali naplno odvtedy ma pobolieva brucho ako cez ms a od 26.12. Mam slabunke spinenie ale take ze par kvapiek potom nic a mozno vecer kvapka. Zajtra by mala prist ms, uvidime testy som uz skusala rozne a nic len 1 ciarka

dadus_ka
19. feb 2018

Ahojte ja som 36DC a este som nedostala menzes. Posledny nechraneny sex sme mali na 19DC je mozne ze mi este test neukazuje pozitivny a som tehotna? Lebo ja myslim zeby mi uz mal ukazat ale menzes stale neprisiel.

sebik20
11. mar 2018

Ahojte,,poradite mi prosim moze byt taka slabucka ciarocka den pred ms ..

july_pk
11. mar 2018

@sebik20 môže, tiež tam niečo vidím. Skús o dva dni 😉

tinus89
12. mar 2018

Mna od stredy picha v
v podbrusku, dnes je tak 7DPO pravdepodobne..ja ze len ovu saspozdila..spodny je ovu a vrchny je tehu test..myslite ze tam je daco? :/

updatevani
12. mar 2018

ahojte zienky, chcem sa opytat, ci sa niektora z vas nestretla s podobnym problemom, mala som mat ms ale doslo len slabe spinenie bez nejakeho vytoku trvalo tri dni, dnes je 4 den a nic uz vobec ani spinenie ani vytok, test som si robila no je negativny....nestretla sa niektora z vas s takym niecim? Pripadne vysiel vam pozitivny test aj po dlhsom case meskania?

july_pk
12. mar 2018

@tinus89 ja tam nic nevidím

dadus_ka
12. mar 2018

@tinus89 ja tam vidim 😊

dadus_ka
12. mar 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre