Koľko mesiacov ste sa snažili o bábo?

natalia_r
24. máj 2018

Kolko mesiacov, resp. Na kolky pokus sa vam to podarilo? Dakujem za odpovede 🙂

ikonica
24. máj 2018

prve po 10 mesiacoch, druhe po roku... ale babo nemam ziadne bohuzial....

00medved
24. máj 2018

Ja uz 5 rokov a stale nic a obidvaja sme v poriadku

papa2
24. máj 2018

Prve asi po mesiaci a teraz druhe asi po roku a pol😉

buubuu
24. máj 2018

10 mesiacov, potom sa prislo na problem. Min rok som otehotnela hned po prvej stimulacii, bohuzial MA v 23tt. Tento rok opat na prvykrat stimulacie.

niky2515
24. máj 2018

My sme sa snažili asi 2 mesiace, no bohužiaľ to bolo mimomaternicove tehotenstvo.. Teraz po roku sme začali znovu a zajtra idem k doktorovi.

jardia
24. máj 2018

Otehotnela niektorá že aj už po mesiaci ?

lavinis
24. máj 2018

Tyzden, takze to vyslo hned prvy mesiac

vamajka
24. máj 2018

@jardia Ano ked sme si povedali. ze chceme tak hned prve a potom aj druhe

biela_sova
24. máj 2018

@jardia ja 🙂

lilyianka
24. máj 2018

@natalia_r nám to zatiaľ nevyšlo, snažíme sa 4r a boli sme 3x na umelom

buubuu
24. máj 2018

@jardia ked sa to tak vezme tak aj ja. Co stimulacia to tehotenstvo.

hettinka
24. máj 2018

@jardia ja, 2 týždne od prvého pokusu som mala mat ms a už neprišla. Ale o druhé sme sa snažili 8 mes.

hennyinnsbruck
24. máj 2018

S 1 Partnerom rok.. 1x tehu a biochemicke

S 2 Partnerom na prvu supu,no zase biochemicke, druhe tehu na 4 ty pokus. Som 14tt.

niky2515
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brita
24. máj 2018

My sme sa pokúšali 10 rokov a vyšlo na 9.pokus ivf.Ale neľutujeme nič,mame už takmer 6 ročné dvojičky.😉❤️

miadi
24. máj 2018

Mala sa nam podarila nahodou na jedno zlihanie prerušovanej metody 😆😊potom uz planovane 2mesiac bolo oplodnene vajicko no odišlo v 5tt😔Tak o druhe sa zatial snažime pol rok ..kamoske sa podarilo druhe po 9m snaženia ked kupila ovulačne testy .. druha kamoska mala tie testy hnet a do 3-4m obe deti počala.. ja si tie testy nekupim lebo u nas stoja $50 a to si radsej počkam raz to bude 😅

miriam11
24. máj 2018

@natalia_r Prve 11 mesiacov, druhe po pol roku

sussah
24. máj 2018

Koľko mesiacov? Ufff 5 rokov...a nakoniec nam pomohli až v Čechách

lolita555
24. máj 2018

Nam prve cca rok a druhe az po liecbe tiez rok

junova
24. máj 2018

Pri prvom sme sa v auguste začali snažiť a v septembri som otehotnela a pri druhom sme sa začali snažiť v septembri a otehotnela som v novembri. Vždy do troch mesiacov. A to mi lekári hovorili, že budem mať problém otehotnieť a pôjdem na umelé oplodnenie.

leniel
24. máj 2018

Pozor sme si prestali davat asi pred rokom... a nic, tak cielene snazenie bolo asi 6 mesiacov. A vyslo to, som v 13tom tyzdni 😉

vikinecka89
24. máj 2018

nam sa podarilo hneď ako sme chceli a stihli sme to do roka a do dna 😀 2016 sobota - svadba, a 2017 sobota - príchod nášho drobca. V čakárni som sa smiala ze pred rokom som skákala na svadbe a teraz skáčem na fitlopte 😂

miriam439
24. máj 2018

@jardia Áno, hneď prvý mesiac snaženia sa, žiaľ krátko na to sme o bábo prišli, teraz sa snažíme už skoro 3 roky a nič, ani len duch na teste

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
24. máj 2018

Nám hneď na prvýkrát. Chcela som odísť z roboty(robila som polroka prácu za dvoch ľudí, lebo akože nevedeli nikoho najst), ale musela som pockat s výpoveďou ešte mesiac kvôli 13temu platu. S mužom som sa dohodla, že buď v ten mesiac otehotniem, alebo ju podám. Ale sli sme na istotu, mali sme 2x sex deň pred ovu a 1x v deň ovu, našťastie to vyslo na vikend, lebo počas pracovného týždňa som sa chodila domov len na par hodín vyspať.. veľmi nás to prekvapilo, lebo muž bude mat teraz už 40 a 15 rokov fungujeme na prerušovanej, tak sme si mysleli, že bude neplodny, keďže sa nikdy predtým nezadarilo..

simsalabim
25. máj 2018

@jardia ja som oba razy otehotnela hned ako sme sa rozhodli. Dokonca 1x tesne pred menstruaciou (viem presne, boli sme vtedy pracovne rozlietani obaja s manzelom).

kuki13
25. máj 2018

Na prvy pokus hned, teraz som v 38tt.

jaruskatt
25. máj 2018

1.bábo 3 mesiace a 2.bábätko 1,5 roka 😉

deniska14
25. máj 2018

mame 2 deticky ...obe na prvy pokus🙂

dzulik_
25. máj 2018

my sme sa rok snažili prirodzene bez pomoci, po roku Dr. nasadila Folgravid a hneď na prvý šup sa podarilo 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre