Krvácanie týždeň po menzese. Môžem byť tehotná?

jankatrnka1
20. nov 2013

ahojte, chcem sa opytat ci niektora nema podobnu skusenost: po menzese som mala pohlavny styk, tyzden od menzesu som zacala krvacat na dva dni a potom som mala opat sex, aj za ucelom otehotnenia 🙂, normalne som mala mat menzes pred 9 dnami. myslite ze mozem byt tehotna? u lekara som bola tesne po krvacani a vraj to moze byt porucha cyklu. tehotensky test som robila dnes je negativny, no ja sa citim cudne. nema niektora z vas skusenost ze by mohla byt tehotna? ja by som aj chcela. dakujem za odpovede

ingrita83
20. nov 2013

Ahoj ja casto mavam ten isti problem ako ti to neje nic vazne. Tehotenstvo to neje
Skvor si prechladena;iba ten zbytok co si mala vikrvacat viac nic ja stim mam
Ties problem no ale nemusi to tak byt mozno ze si tehotna prajem ti to pekny vecer prajem

ingrita83
20. nov 2013

Ahoj janka pridam aj to ze sa musis strafit na tvoje parne dni
Ale ja si mislym ze si tehotna

ingrita83
20. nov 2013

Drzim palce
😉

ingrita83
20. nov 2013

Teraz mi zeny mame taky skaredy mesiac ja som v mesiaci
Mala kramy dvakrat a to je normalne meni sa nam cyklus

jankatrnka1
autor
21. nov 2013

nikdy som s tymto problem nemala, vzdy mi prislo nacas a iba raz do mesiaca

seraa
21. nov 2013

@jankatrnka1

zajdi si na sono, moze to byt cysta alebo cosi tu ti nikto diognozu nemoze dat
teda aspon nie tu pravu

jankatrnka1
autor
21. nov 2013

@seraa viem ze mi ju tu nik neda, ale popri tom co som pozerala na nete....chcem vediet ci niektora ma s takymto niecim skusenost, u lekara som bola hned po dokrvacani, mam ASI chybu cyklu.cystu tam nemam to ho citujem, a on vtedy ani nemohol este vidiet ci som alebo niesom tehotna, a nechcem tam ist teraz zo seba debila robit, chcem tomu este nechat par dni

seraa
21. nov 2013

@jankatrnka1

to ze ti vyvratil hocikaje krvacaie a cystu je super
tak asi to fakt bude len docistovanie ...

jankatrnka1
autor
21. nov 2013

@seraa ked ja teraz riesim to ci som tehotna alebo niesom, ci vlastne mozem byt kvoli tomu krvacaniu, a ci kvoli tomu este nemam menzes

seraa
21. nov 2013

@jankatrnka1

chapem
no ked ti meska 9 dni a test negativny to fakt vyzera ze to je porucha cyklu a to krvacanie sa ti rata ako cyklus mozno
preto ti meska
lebo 9 dni po ocakavanej ms by mal byt test uz pozitivny alebo aspon duch
ale jasne aj nemusi byt
nemeras teplotu?
zmeraj si teplotu ak by si bola v tehu tak rano musis mat min 36,9 a viac a teraz by si mala mat od 37,0 aj do 37,5
skus zmerat

jankatrnka1
autor
21. nov 2013

@seraa idem odmerat, dakujem ti , ja uz sice jedno dieta mam ale aj tak sa akosi neviem orientovat 🙂

seraa
21. nov 2013

@jankatrnka1
jasneee
daj vediet aka je teplota 🙂

jankatrnka1
autor
21. nov 2013

@seraa mam 37, tak zase nadej? 🙂 s testom este pockam do vikendu, akurat som hovorila s kamoskou, ona boli tri mesiace tehotna a test negativny a nie jeden, uvidime dikes za tip

seraa
21. nov 2013

@jankatrnka1

noo to je teda nadej , tak drzim palce !
meraj si kazde rano hned po zobudeni v rovnaky cas
ked zacne klesat znamena to ze pride ms ak sa bude drzat hore alebo stupat je to tehu

ingrita83
22. nov 2013

Ahoj janka ten imai inga83 uz nemam tak mozes pisat na modrykonik''' inac skust
Si spravit este raz text ale rano lepsie je rany moc to je moja rada ..

Skust 🙂 bude dobre neboj sa

ingrita83
22. nov 2013

Ingrita83@jaynkatrnka1 ahoj sprav si text ale rani
Moc lepsie buses vediet alebo skust ist za ginekologom
9 dni je malo nato aby test ukazalo ci si tehotna viac ti
Ukaze lekar drzim palce

U'

jankatrnka1
autor
22. nov 2013

@ingrita83 dakujem z arady

ingrita83
22. nov 2013

😉 nemas zac

anne_2
22. nov 2013

Ahojte kočky ... jaa mam podobný problém .. tyzden po menstruácii som dostala krvacanie jednorazove ptm uz iba vytok chvilu ružový aa teraz hnedý mam brucho ako baloon a strasne ma bolia prsia aa brucho raz v pravo raz v vlavo .. test som mala negatívny idem k doktorovi ale mam strach z toho čo mi povie... máte niektorá aj s takýmto skúsenosti? :(

jankatrnka1
autor
23. nov 2013

@anne_2 mam presne co ty, k tomu mi je vecer zle na vracanie, lelkar mi povedal ze asi chyba cyklu musim este pockat co bude o tyzden dva lebo testy mam negativne, daj potom aj ty vediet ako si pochodila u lekara, drzim palce

anne_2
23. nov 2013

Dakujem za odpoved @jankatrnka1 🙂 hm mne tiez byva tazko ale nevraciam... hm doteraz som mala menzes presny ako hodinky no mam obavy ze by to mohla byt nejaka cysta a tak uvidim ono v pondelok idem a uvidime ptm dam vediet ;)

jankatrnka1
autor
23. nov 2013

@anne_2 ja som bola kvoli cyste, nevidel tam nic, uz to vyzera ze budeme vtom 🙂

ingrita83
23. nov 2013

Ingrita83@jankatrnka1 🙂 tak to je pekna sprava
ze si tehotna drzim palce

ingrita83
23. nov 2013

Ingrita83@anne_2 ahoj nemusis sa nicoho bat cysta to neni
Skvor si tehotna alebo prechladena to iste som mala aj ja
A nakonec to bola nejaka porucha neboj sa bude dobre pekny vecer prajem 😉

anne_2
23. nov 2013

Fuuu babenky 🙂 noo ukľudnili ste ma 🙂 síce by ma babatko potešilo ale nejdem sa tešiť dopredu počkam čo povie doktor v pondelok 🙂... aale Jankatrnka1 ak ty naozaj si teším sa s tebou 🙂)

jankatrnka1
autor
24. nov 2013

@anne_2 ja este neviem, menstruacia nikde, cysty nemam, priznaky na tehotenstvo su,ale testy negativne. ja musim len cakat a o dva tyzdne pojdem na gyndu ak sa nic nezmeni

anne_2
24. nov 2013

@jankatrnka1 aha no tak ptm musime byt trpezlivee 🙂 ja ked som sa dnees zobbusdila myslela som si ze su priznaky prec ale omyl uz tyzden to iste taak nech to hlavne nie je nic negattivne :-/ mno uvidime 🙂 každopadne si dame vediet ;)

jankatrnka1
autor
24. nov 2013

@anne_2 jasne ja sa tesim uz aj za teba, len aby sme neboli sklamane, drzim palce

jankatrnka1
autor
24. nov 2013

@anne_2 ozi este som sa dozvedela ze aj zvysena teplota pravidelna moze signalizovat tehotenstvo, hlavne vecer okolo 37,3 a to mam pravidelne skus si aj ty zmerat

anne_2
24. nov 2013

Preto aby sme neboli sklamane nemozeme sa predcasne tesit 🙂 .. hm veru vecer si zmeriam 🙂 a uvidime 🙂) kazdopadne som celkom nervozna z tej navstevy lekara uz nech to je za mnou 😒 aj ja ti drzim palcee 🙂
@jankatrnka1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre