Ktora appka na ovuláciu je "pravdivá"?

daniela2227
2. okt 2018

Ahojte ..stalo sa vam,ze dve aplikacie vam ukazovali rozne terminy ovulacie a plodnych dni ako takych? V oboch mam uvedene rovnake údaje 😕

trinka
2. okt 2018

@daniela2227 používam menštruačný kalendár a vždy sa trafí. Ak chceš reálne sledovanie - tak asi pomôže jedine merať bazalnu teplotu. Inak je to orientačne a tak to treba aj brat 🤷🏼‍♀️

lejka01
2. okt 2018

Ja som pouzivala tu druhu a presne mi to sedelo 😉...ale ja som mala presne ovulku podla knizky 😂 aj menstruacia mi presne na den vychadzala...

stastna17
2. okt 2018

ziadne appka nie je pravdiva,lebo ona nesleduje tvoje hormony v tele,staci ze mas stres,hoci co a uz sa ti ovulacia posunie. a darmo ti ukazuje apka plodne dni mas inokedy 🙂 tym by som sa v zivote neriadila.

dominika_sk
2. okt 2018

Pravdiva appka je tvoje telo. Ak si nemeriaš bazalnu teplotu alebo nerobiš ovulačne testy nemožeš veriť nejakej aplikacii. Ona nevie či maš/nemaš ovulaciu, či ju maš presnu alebo posunutu.

daniela2227
autor
2. okt 2018

Dakujem baby za postrehy..uvedomila som si tie rozdiely v minulom cykle 😏 tak asi budem sledovat seba..nie appky 😕

stastna17
2. okt 2018

@daniela2227 urcite , mna sledoval dr. cely cyklus sonom a uplne som inak mala ovulaciu ako ukazovali apky potom som to vymazala a sledujem telo.

janiela6
2. okt 2018

@daniela2227 Tá druhá. Ja ju mám tiež a vyšlo mi na 100 %.

interpelacia
2. okt 2018

Ahoj. Kup si ovulacny mikroskop. Funguje na 100%. Stoji okolo 25 e. Da sa iba objednat cez net, ale fakt je dobry, lepsie ako davat peniaze za testy

kattky
2. okt 2018

Mne sedely plodbe dni podla tej druhej, ale ja ju skir pouzuvam na zaznacenie cyklu, nakolko si to nikdy nepametam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre