Ktorému testu veriť? Môžem byť tehotná?

janqa27
1. aug 2023

Ahojte, idem si k vám po radu. V sobotu som mala dostať krámy, ale už pár dní pred tým som mala priznaky PMS (co je u mna bežné) ale s menším rozdielom, namiesto citlivosti bradaviek, ma teraz pre zmenu hrozne svrbeli, co sa mi nikdy nestalo. Tak som si v sobotu, v deň očakávanej ms spravila rychlotest ktorý mi ukázal druhu čiarku úplne slabucku, ale videla som ju tam. Nechcela som sa zbytočne predčasne tešiť tak som počkala do dalsieho dňa a nedeľu ráno som si spravila digitálny test ClearBlue, ktorý mi ukazal pozitívni vysledok a ko na foto, čomu som sa samozrejme veľmi potešila keďže sa s manželom už nejakú dobu snažíme a bábo. No potom som čítala, ze je dobré si ešte spraviť pár testov, tak som si jeden spravila pondelok a druhý dnes (3 dni meskanie ms). Robila som si už klasické testy ale obe mi vyšli negatívne.
Je možnosť že môžem byť naozaj tehotná? Nemohol mi ten digitálny ukázať zlý výsledok? Alebo tie klasické ešte tak skoro neukážu?
Mali ste s tým niekto skúsenosť prosím?

janqa27
autor
1. aug 2023

@sim_mi to práve neviem...

janqa27
autor
1. aug 2023

@nyphadora už na to ani nemám náladu...

bm_
1. aug 2023

@janqa27 je pravdepodobne aj to ze mas negativny tym ze, takto skoro je to hcg take nizke ze staci vypit pohar vody a test je negativny. ale ano moze byt ze je to biochemicke. ja mam ovela radsej normalne testy kde vidim dve ciarky. ako digitalne ak mas este nejaky sprav si rano test a uvidis. si si ista ze na ty ch ostatnych testoch nebolo vobec nic? pouzila si rozne znacky? treba stale rovnaku a testovat len rano...

mondolina
1. aug 2023

@janqa27
my sa snažíme dlhé roky a nič...tak nedepkuj. choď si s mužom užiť dovolenku.
a ak nepríde menzes sprav si test o 2 dní, ráno.

janqa27
autor
1. aug 2023

@bm_ na ostatnych, teda dnes a včera ráno som už ozaj nič nevidela, ale boli to iné značky ako clear blue, dnes som poobede ešte tento digitálny narýchlo kúpila a skusila a vysiel negatívne. Inak už mam doma len také tie klasické. Neviem no..

janqa27
autor
1. aug 2023

Takto mi vyšli ClearBlue testy 29.7. a 31.7. a 30.7. som mala ten digitálny pozitivny. Vsetky som robila ráno. Včera a dnes som robila už inej značky a tie boli negativne, plus ten dnešný poobedňajší digitálny ktorý tiež bol negativny 🤷
Ta druha čiarka tam je len je veľmi slabucka. Nevidno ju dobre na foto.

noemi155
1. aug 2023

@janqa27 tak to má mrzí….
Škoda…

janqa27
autor
1. aug 2023

Ak by to bolo to biochemicke tehotenstvo, tak už by som dostala krámy nie? Alebo aspoň špinila, či?

mamusa123456789
1. aug 2023

@janqa27 skus si ešte urobiť ráno a uvidíš... Tak veľmi ti prajem, aby bol pozitívny 🍀🍀🍀🍀🍀

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janqa27
autor
1. aug 2023

@monsterablue len nechápem prečo mám zrazu taký hlad. Dnes ale brutálne...najem sa a mam pocit ze mám prázdny žalúdok a o hodinu jem znova a proste som fakt celý deň neskutočne hladná tak, ze také niečo som ešte nezažila... nechápem...

janqa27
autor
1. aug 2023

@mamusa123456789 aj ja si to naozaj veľmi prajem 😌

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora19911
2. aug 2023

@janqa27 veď choď na gyndu a oni ti hneď povedia lepšie ako tu na MK 🙂

majulino
2. aug 2023

@janqa27 nerobila si si teraz ráno test, že ako?

janqa27
autor
2. aug 2023

@majulino áno robila som ráno, clearblue opäť ale nie digitálny..tu druhú čiarku som tam videla ale veľmi veľmi veľmi slabucku....a práve teraz som dostala menštruáciu 😔 o jednej budem u gynekológa tak uvidím co mi povie..ale tehotná asi nebudem... 😔

ls56
2. aug 2023

@janqa27 ak si dostala menštruaciu, tak to vyzerá na biochemické… neboj raz sa to podarí 🍀

janqa27
autor
2. aug 2023

Tak už som po vyšetrení... tiež spominal to biochemické, ze keby som si nerobila test, tak by som o tom ani nevedela, proste by mi len meškali krámy.... Vzal mi pre istotu aj krv ale tak myslím ze nič z toho nebude....
Som z toho smutná lebo veľmi sme sa potešili po toľkých mesiacoch čakania ale tak budeme sa snažiť naďalej a ďakujem vám všetkým za rady a podporu 🙏 veľmi si to vážim a držte prsty nech sa čím skôr a bez problémov zadari 😌

mysiacik28
2. aug 2023

@nyphadora tak toto asi nebola dobra ,,utecha,, ….

elenita
3. aug 2023

@janqa27 je mi to luto a drzim Vam palce, nech sa coskoro zadari. A naozaj, skus vypnut a uzit si dovolenku.

mamusa123456789
3. aug 2023

@janqa27 to mi je ľúto, užite si dovolenku a možno, keď budete riadne oddýchnuty, tak sa konečne zadari 😉 držím vám palce 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

janqa27
autor
3. aug 2023

Ďakujem vám veľmi pekne 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre