Má tehotenský test 10 dní po styku a po užití tabletky po nejakú výpovednú hodnotu?

12. okt 2021

Má tehotenský test 10 dní po styku a po užití tabletky po nejakú výpovednú hodnotu? Ovulovať by som mala až zajtra, ale to len podľa aplikácie

katren
12. okt 2021

nie

autor
12. okt 2021

@katren kedy si ho urobiť?

ailiba
12. okt 2021

Prepáč, ale trochu ti nerozumiem.... Ovulácia podľa aplikácie je hlúposť... Skus si ju od sledovať inak (ovu testy, teplota, hlien, pocity... najlepšie vsetko). Tehu test ukáže väčšinou 10. Deň po ovulacii, nie po styku. Neviem o akej tabletke hovoríš...

autor
12. okt 2021

@ailiba ellaone tabletka. Chcela by som si byť istá že nie som tehotná preto chcem robiť test

martina123s
12. okt 2021

Podla mna ma vyznam si robit tehotensky test az po pripadnom meskani ms

kiki68
12. okt 2021

Robit az v den menstruacie ten test

elizabet173
12. okt 2021

test si rob až v deň očakávanej menštruácie a ďalší o dva dni, skôr môžeš len hádať

petka1402
12. okt 2021

Najprv napíš kedy si mala poslednú ms, potom kedy bol styk, lebo podľa toho čo píšeš a máš normálny cyklus si musela mať styk pred ms, test sa robí keď mešká ms, alebo aj na 10.den od styku (no mne tak ukázal) ale to sme šli cez ovuláciu a test som robila asi deň pred očakávanou ms, čiže vtedy si ovuláciu pravdepodobne nemala, tak by si nemala byť tehotná, ale pre pokoj v duši si ten test sprav

autor
12. okt 2021

@petka1402 MS 27.-30.9., styk 2.10. a ovulácia má byť 13.10. Čiže áno nemala by som byť tehotná, užila som aj tabletku po, ale stále mám strach

nevenka
12. okt 2021

Autorka, pravdepodobnost tehotenstva je skoro nulova. Ale ak Ti to pomoze, ja som mala pozitivny test 13 den po styku, jemnu ciarku a bolo to 11 dni po ovulacii. Ty si bola v case styku 6 DC, ovulacia pravdepodobne este nebola. A este si vzala aj tabletku po...nemas preco stresovat, podla mna.

ailiba
12. okt 2021

Aha... Ale súhlasím s názorom, robiť si test až v deň keď by mala prísť ms. Ta teraz môže byť rozhádzana, kvôli tej tabletke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre